Amber Marine buty caterpillar

DICKIES - profesjonalna odzież robocza

DICKIES - profesjonalna odzież robocza

Ubrania robocze Dickies, to gwarancja doskonałej jakości  produktów amerykańskiego producenta. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu oraz  zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów do produkcji, odzież robocza Dickies jest znana i ceniona na całym świecie za innowacyjność i jakość wykonania. Prawie 100 letnia działalność firmy Dickies w branży odzieży roboczej, to  gwarancja, że otrzymamy wysokiej jakości, bardzo trwałe, komfortowe oraz modne w nowoczesnym, młodzieżowym stylu wyroby do pracy i ochrony pracownika, oraz do użytku domowego. Chcesz się wyróżniać w pracy to sprawdż nasz nowy katalog poniżej, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zawsze służymy poradą, staramy się też, aby nasze produkty szybko dotarły do Ciebie. 

Zapraszamy.

Zobacz nasz nowy katalog     2017/18

 

  

Ustaw kierunek malejący

66 produkt(ów)

 1. Buty robocze trzewiki Fractus Super Safety S3, SRA Dickies
  Bez podatku 165,00 zł Z podatkiem 202,95 zł

      POLECAMY !

   

  Lekkie i wytrzymałe obuwie robocze trzewiki Fractus Super Safety Boot Dickies. Wodoodporne trzewiki, bez metalu z antypoślizgową podeszwą SRA. Kompozytowy podnosek, niemetaliczna wkłądka antyprzebiciowa. Obuwie dostępne w rozmiarach 36-47 czyli również w rozmiarach damskich.

  Dowiedz się więcej
 2. Kombinezon roboczy plamoodporny Dickies Deluxe
  Bez podatku 235,00 zł Z podatkiem 289,05 zł

  Kombinezon roboczy plamoodporny, odporny na brud, ciecze zaolejone Dickies Deluxe. Teflonowa plamoodporna powłoka. Trwała konstrukcja, komfortowy w użyciu i łatwy w konserwacji.

   

  Dowiedz się więcej
 3. Ubranie robocze dla profesjonalistów, czapka z daszkiem kolekcja Dickies PRO
  Bez podatku 45,00 zł Z podatkiem 55,35 zł

  Sześciopanelowa czapka z daszkiem z kontrastowymi przeszyciami Dickies PRO. Uzupełnienie kolekcji ubrań roboczych dla profesjonalistów. Czapka dostępna w kolorze czarnym, szarym, zielonym, żółtym, niebieskim.

  Dowiedz się więcej
 4. Ubranie robocze dla profesjonalistów, mocna i oddychajaca koszulka T-shirt Dickies PRO
  Bez podatku 120,00 zł Z podatkiem 147,60 zł

  Najnowsza kolekcja ubrań dla profesjonalistó trwała i mocna koszulka T-shirt z oddychającego poliestru z elementami odblaskowymi Dickies PRO. Koszulka dostępna w kolorze żółty, niebieskim, czarnym, zielonym, szarym.

  Dowiedz się więcej
 5. Ubranie robocze dla profesjonalistów, mocna kurtka softshell Dickies PRO
  Bez podatku 269,00 zł Z podatkiem 330,87 zł

  Wysokiej jakości softshell z nowej kolekcji odzieży dla profesjonalistów Dickies PRO. Mocny, trwały, wodoodporny, oddychajacy softshell, odporny na ścieranie, brud. Nowoczesny styl, elementy odblaskowe. Wzmocnienia z materiału Cordura. Doskonały softshell do pracy jak i użytku codziennego. Kurtka dostępna w kolorze żółtym, czarnym, szarym, niebieskim, zielonym.

  Dowiedz się więcej
 6. Ubranie robocze, bardzo mocne spodnie robocze klasy premium dla profesjonalistów Dickies PRO
  Bez podatku 239,00 zł Z podatkiem 293,97 zł

  Najnowsza kolekcja ubrania roboczego dla profesjonalistów Dickies PRO. Bardzo mocne spodnie robocze z wieloma kieszeniami. Spodnie odporne na ścieranie, brud, oleje, ciecze zaolejone. Wzmocnione kieszenie na nakolanniki, nowoczesny styl, elementy odblaskowe. Spodnie dostępne w 5 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 7. Kombinezon roboczy zimowy, ostrzegawczy, wodoodporny DICKIES
  Bez podatku 439,00 zł Z podatkiem 539,97 zł

  Kombinezon roboczy zimowy, ostrzegawczy, wodoodporny DICKIES. Kombinezon wykonany z 100% poliestru 300D powleczonego PU, plamoodporny w kolorze pomarańczowym oraz żółtym z kontrastowymi (granatowymi) panelami. Doskonały do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych w tym do pracy na morzu.

  Dowiedz się więcej
 8. Mocne buty robocze, trzewiki Medway Super Safety Hiker S3 SRA DICKIES
  Bez podatku 299,00 zł Z podatkiem 367,77 zł

  Mocne trzewiki robocze Medway Super Safety Hiker S3 SRA, WR, HRO  Dickies. Metalowy podnosek, metalowa wkładka antyprzebiciowa. Dzięki, zastosowanej oddychającej i bardzo komfortowej wyściółce Thinsulate, obuwie można użytkować latem jak i zimą. Doskonałe, wodoodporne obuwie klasy S3 na trudne warunki pracy. Najlepsze na rynku obuwie w swojej klasie, bardzo dobra relacja cena/jakość.

      BESTSELLER !  

  Dowiedz się więcej
 9. Buty robocze Tiber Super Safety Trainer S3 SRC Dickies
  Bez podatku 255,00 zł Z podatkiem 313,65 zł

  Lekkie obuwie robocze, typ sportowy, klasy S3 SRC Tiber Safety Trainer Dickies. Obuwie całkowicie bez metalu. Kompozytowy podnosek, Kompozytowa wkładka antyprzebiciowa. Dostępne w kolorach granatowym, czarnym, czerwonym, niebieskim. Obuwie dostępne w rozmiarach 36 - 47 czyli również w rozmiarach damskich.

  Dowiedz się więcej
 10. A Spodnie robocze bojówki ocieplane/zimowe Dickies Marston
  Bez podatku 125,00 zł Z podatkiem 153,75 zł

  Wysokiej jakości spodnie robocze ocieplane typ bojówki Dickies Marston. Idealne do prac w magazynie, zimnych halach fabrycznych, rolnictwie oraz na zewnątrz w zimne dni. Dostępne w kolorze ciemno niebieskim i zielonym.

  Dowiedz się więcej
 11. Wysokiej jakości ciepła, mocna i komfortowa bluza polarowa Dickies Eisenhower
  Bez podatku 185,00 zł Z podatkiem 227,55 zł

  Wysokiej jakości, ciepła, komfortowa bluza kurtka polarowa Eisenhower Dickies. Doskonała kurtka do pracy w zimnych warunkach. Uzupełnienie do spodni Eisenhower. Ocieplina poliester Sherpa typu "miś".

  Dowiedz się więcej
 12. Kombinezon ochronny, roboczy, trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore Dickies Everyday
  Bez podatku 225,00 zł Z podatkiem 276,75 zł

  Kombinezon roboczy ochronny, antyelektrostatyczny, trudnopalny, offshore Dickies Everyday. Doskonała relacja cena/ jakość. Chroni przed ciepłem, płomieniami, spawaniem, szlifowaniem i pracami pokrewnymi. Nadaje się do prac w przemyśle petrochemicznym w tym do prac na platformach wiertniczych oraz w strefie zagrożenia wybuchem. Dostępny w 4 kolorach: granatowy, pomarańczowy. czerwony, niebieski. Pasy odblaskowe.

   

  Dowiedz się więcej
 13. Rękawice robocze odporne na uderzenia klasy premium Dickies Kong
  Bez podatku 230,00 zł Z podatkiem 282,90 zł

  Rękawice ochronne odporne na uderzenia klasy premium Dickies Kong. Najwyższej jakości, bardzo wytrzymałe rękawice robocze olejoodporne, wodoodporne, oddychające, stworzone do ciężkich prac w przemyśle petrochemicznym offshore, budownictwie. Doskonała absorbcja uderzeń. Rękawice odporne na niskie temperatury. Rękawice wyprodukowane przez firmę Dickies w kooperacji z jednym z najbardziej znanych producentów rękawic na świecie firmę Kong.

   

  Dowiedz się więcej
 14. Trzewiki robocze Cleveland Dickies
  Bez podatku 235,00 zł Z podatkiem 289,05 zł

  Wysokiej jakości obuwie robocze klasy SBP SRC typ trzewiki Cleveland Dickies. Dostępne w 4 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 15. Zestaw 5 sztuk firmowych koszulek t-shirt z logo Dickies
  Bez podatku 179,00 zł Z podatkiem 220,17 zł

  Wysokiej jakości oryginalne, firmowe koszulki T-shirt z logo Dickies. Zestaw 5 sztuk koszulek w 5 kolorach. Dowolny wybór koloru.

  Dowiedz się więcej
 16. Lekki kombinezon trudnopalny offshore Pyrovatex Dickies
  Bez podatku 275,00 zł Z podatkiem 338,25 zł

  Lekki kombinezon trudnopalny offshore Dickies, impregnowany materiałem Pyrovatex, zapewniający maksymalna ochronę przed ciepłem i płomieniami. Dostępny w 4 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 17. Klasyczne uniwersalne spodnie robocze typ bojówki Redhawk Super Dickies
  Bez podatku 88,00 zł Z podatkiem 108,24 zł

  Prawdziwy bestseller, spodnie robocze bojówki dla każdego profesjonalisty. Najbardziej popularne, najlepiej sprzedające się spodnie w ofercie Dickies. Uniwersalne, trwałe i komfortowe idealne dla nadzoru technicznego, serwisantów jak i do użytku domowego. Modny młodzieżowy styl. Potrójne szwy. Duża ilość kieszeni i uchwytów. Dostępne w 5 kolorach

          POLECAMY !

  Dowiedz się więcej
 18. Koszula trudnopalna, antyelektrostatyczna Dickies
  Bez podatku 235,00 zł Z podatkiem 289,05 zł

  Trudnopalna, antyelektrostatyczna koszula Dickies. Komfortowa w użyciu, miękka, oddychająca. Dostępna w kolorze granatowym.

   

  Dowiedz się więcej
 19. Kurtka zimowa antyelektrostatyczna, trudnopalna Modacrylic Dickies
  Bez podatku 749,00 zł Z podatkiem 921,27 zł

  Kurtka zimowa antyelektrostatyczna, trudnopalna Dickies Modacrylic. Dostępna w kolorze granatowym, kolory pomarańczowy, niebieski, czerwony, khaki na zamówienie.

   

  Dowiedz się więcej
 20. Kurtka zimowa antyelektrostatyczna, trudnopalna Dickies Pyrovatex
  Bez podatku 525,00 zł Z podatkiem 645,75 zł

  Kurtka zimowa antyelektrostatyczna, trudnopalna z apreturą Pyrovatex Antistatic Dickies. Dostępna w kolorze pomarańczowym i czerwonym. Kolor niebieski i granatowy dostępny na zamówienie.

   

  Dowiedz się więcej
 21. Trzewiki robocze sportowe S3 Gironde Boot Dickies
  Bez podatku 295,00 zł Z podatkiem 362,85 zł

  Trzewiki robocze typ sportowy S3 Gironde Boot Dickies. Kompozytowy podnosek, kompozytowa wkładka antyprzebiciowa. Wodoodporna cholewka z najwyższej klasy skóry Nubuk. Oddychająca siatka nylonowa.

  Dowiedz się więcej
 22. Obuwie robocze sportowe S3 Gironde Trainer Dickies
  Bez podatku 279,00 zł Z podatkiem 343,17 zł

  Obuwie robocze typ sportowy S3 Gironde Trainer Dickies. Kompozytowy podnosek, kompozytowa wkładka antyprzebiciowa. Wodoodporna cholewka z najwyższej klasy skóry Nubuk. Oddychająca siatka nylonowa. Buty dostępne w kolorze czarnym, szarym brązowym.

  Dowiedz się więcej
 23. Mocne damskie spodnie robocze Eisenhower Dickies
  Bez podatku 159,00 zł Z podatkiem 195,57 zł

  Mocne damskie spodnie robocze Eisenhower Dickies z wieloma kieszeniami. Dostępne w kolorze czarnym.

  Dowiedz się więcej
 24. Klasyczny fartuch roboczy Redhawk Dickies
  Bez podatku 79,00 zł Z podatkiem 97,17 zł

  Klasyczny fartuch roboczy Redhawk Dickies, dostępny w wielu kolorach.

  Dowiedz się więcej
 25. Buty robocze wodoodporne, olejoodporne, ocieplane klasy S3 Cl offshore Detroit Dickies
  Bez podatku 490,00 zł Z podatkiem 602,70 zł

   

  Najnowszy model obuwia roboczego bez metalu, offshore Detroit Dickies. Obuwie robocze wodoodporne, olejoodporne, ocieplane/zimowe doskonałe dla trudnych stref klimatycznych. Obuwie przeznaczone do najcięższych prac w przemyśle wydobywczym ropy i gazu, platform wiertniczych, budownictwie przemysłowym.

  Dowiedz się więcej
 26. Kombinezon roboczy ocieplany/zimowy Dickies Lined Overall

  Normalna cena: 293,97 zł

  Special Price Bez podatku 160,16 zł Z podatkiem 197,00 zł

  Kombinezon ocieplany/zimowy Dickies. Kombinezon ocieplany bawełniano-poliestrową pikówką. Duża ilość kieszeni i uchwytów. Dostępny w kolorze niebieskim, granatowym i pomarańczowym

  WYPRZEDAŻ !  Strefa niskich cen -33%

  Dowiedz się więcej
 27. Krótkie spodenki ostrzegawcze, odblaskowe typ szorty Dickies
  Bez podatku 125,00 zł Z podatkiem 153,75 zł

  Krótkie spodenki ostrzegawcze, odblaskowe Dickies. Trwałe, duża ilość kieszeni. Spodenki dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 28. Spodnie robocze odblaskowe, ostrzegawcze Industry300 DICKIES
  Bez podatku 160,00 zł Z podatkiem 196,80 zł

  Spodnie robocze ostrzegawcze, odblaskowe Industry300 Dickies. Wysoka jakość wykonania. Duża liczba kieszeni. Spodnie dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 29. Spodnie robocze ogrodniczki odblaskowe, ostrzegawcze Industry300 DICKIES
  Bez podatku 220,00 zł Z podatkiem 270,60 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki ostrzegawcze, odblaskowe Industry300 Dickies. Wysoka jakość wykonania. Duża liczba kieszeni. Spodnie dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 30. Bluza robocza odblaskowa, ostrzegawcza, dwukolorowa Industry300 Dickies
  Bez podatku 185,00 zł Z podatkiem 227,55 zł

  Bluza robocza ostrzegawcza, odblaskowa Industry300 DICKIES. Bardzo dobra jakość wykonania. Kontrastowe elementy. Trwała i komfortowa mieszanka materiałowa. Bluza dostępna w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 31. Krótkie spodenki typ szorty Every Day Dickies
  Bez podatku 62,00 zł Z podatkiem 76,26 zł

  Krótkie spodenki typu szorty Dickies. Mocne, trwałe, lekkie i komfortowe, uniwersalne spodenki robocze Everyday Dickies dla każdego profesjonalisty. Doskonałe spodenki do pracy jak i do użytku codziennego. Bardzo duży wybór kolorów, atrakcyjny młodzieżowy styl. Duża ilość kieszeni.

  Dowiedz się więcej
 32. Dwukolorowa bluza robocza Every Day Dickies
  Bez podatku 98,00 zł Z podatkiem 120,54 zł

  Dwukolorowa bluza robocza Dickies. Trwała, lekka, komfortowa i uniwersalna bluza robocza Everyday Dickies dla każdego profesjonalisty jak i do codziennego użytku. Bluza dostępna w wielu kolorach.

  Dowiedz się więcej
 33. Kombinezon ochronny, roboczy, trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore Dickies Everyday
  Bez podatku 185,00 zł Z podatkiem 227,55 zł

  Kombinezon roboczy ochronny, antyelektrostatyczny, trudnopalny, offshore Dickies Everyday. Doskonała relacja cena/ jakość. Chroni przed ciepłem, płomieniami, spawaniem, szlifowaniem i pracami pokrewnymi. Nadaje się do prac w przemyśle petrochemicznym w tym do prac na platformach wiertniczych oraz w strefie zagrożenia wybuchem. Dostępny w 4 kolorach: granatowy, pomarańczowy. czerwony, niebieski.

   

  Dowiedz się więcej
 34. Kurtka ocieplana, wodoodporna, oddychajaca Eisenhower Atherton Dickies
  Bez podatku 310,00 zł Z podatkiem 381,30 zł

  Mocna i wytrzymała, kurtka ocieplana Atherton o bardzo dobrych parametrach wodoodporności 8000mm oraz dobrze oddychająca 5000mvp.

  Dowiedz się więcej
 35. Mocne spodnie robocze klasy premium Eisenhower Premium Dickies
  Bez podatku 215,00 zł Z podatkiem 264,45 zł

  Mocne spodnie robocze klasy premium Eisenhower Premium Dickies. Spodnie dla prawdziwych zawodowców, mocne, odporne na brud oleje, ciecze zaolejone. Posiadają właściwości wodoodporne, plamoodporne dzięki powłoce z Teflonu. Wzmocnienia z materiału Cordura. Kolor czarny.

  Dowiedz się więcej
 36. Bardzo wygodne i uniwersalne, trwałe spodnie robocze dla każdego Everyday Dickies
  Bez podatku 82,00 zł Z podatkiem 100,86 zł

  Trwałe i komfortowe, uniwersalne, lekkie spodnie robocze Everyday Dickies dla każdego profesjonalisty. Doskonałe spodnie dla kadry technicznej oraz jako odzież korporacyjna z dwukolorową koszulką polo oraz dwukolorową kurtką softshell lub lekkim polarem. Bardzo duży wybór kolorów, atrakcyjny młodzieżowy styl. Doskonałe spodnie do użytku domowego. Szeroki wybór rozmiarów dla niskich, standardowych i wysokich. Spodnie dostępne.

  Dowiedz się więcej
 37. Mocne spodnie robocze dżinsowe Stanmore Jean Dickies
  Bez podatku 225,00 zł Z podatkiem 276,75 zł

  Mocne spodnie robocze dżinsowe Stanmore Jean Dickies. Dużo kieszeni, w tym kieszeń na nakolanniki. Dowiedz się więcej
 38. Buty robocze trzewiki do ciężkich prac Crawford Dickies
  Bez podatku 320,00 zł Z podatkiem 393,60 zł

  Wysokiej jakości trzewiki robocze Crawford Dickies klasy SB HRO. Mocna cholewka ze skóry licowej Crazy Horse. Stalowy podnosek, stalowa wkładka antyprzebiciowa. Twarda antypoślizgowa podeszwa z gumy nitrylowej, odporna na wysokie temperatury HRO. Oddychająca wyściółka Cambrelle.

  Dowiedz się więcej
 39. Wodoodporna kurtka softshell Glenwood Dickies
  Bez podatku 220,00 zł Z podatkiem 270,60 zł

  Wodoodporny 8000mm, oddychający softshell Glenwood Dickies.

  Dowiedz się więcej
 40. Ocieplana kurtka polarowa Dickies
  Bez podatku 149,00 zł Z podatkiem 183,27 zł

  W pełni ocieplana i pikowana kurtka polarowa, zapinana na zamek i z dostępem do nadruku. Dostępna w kolorze granatowym, czarnym i ciemnozielonym.

  Dowiedz się więcej
 41. Kombinezon ochronny trudnopalny offshore doskonały dla spawaczy PYROVATEX DICKIES
  Bez podatku 349,00 zł Z podatkiem 429,27 zł

  Kombinezon roboczy, ochronny trudnopalny offshore Dickies. Doskonały produkt  dla spawacza DICKIES. Znany i ceniony przez spawaczy kombinezon trudnopalny, impregnowany specjalnym środkiem, apreturą PYROVATEX. Maksymalna ochrona przed ciepłem i płomieniami. Dostępny w 4 kolorach: granatowy, czerwony, pomarańczowy, ciemnoniebieski.

  Dowiedz się więcej
 42. Kamizelka, bezrękawnik Industry300 Dickies
  Bez podatku 119,00 zł Z podatkiem 146,37 zł

  Kamizelka, bezrękawnik dwukolorowy Industry300 DICKIES. Dostępna w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 43. Mocna bluza, kurtka robocza dwukolorowa Industry300 z kontrastowymi elementami DICKIES
  Bez podatku 140,00 zł Z podatkiem 172,20 zł

  Bluza, kurtka robocza dwukolorowa Industry300  DICKIES. Doskonała jakość, światowa marka. Mocna i trwała mieszanka materiałowa. Dużo kieszeni. Dostępna w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 44. Spodnie robocze Industry300 dwukolorowe z elementami kontrastowymi DICKIES
  Bez podatku 135,00 zł Z podatkiem 166,05 zł

  Spodnie robocze Industry300 dwukolorowe z elementami kontrastowymi DICKIES.Doskonała jakość, wiele kieszeni i uchwytów.Dostępne w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 45. Spodnie robocze ogrodniczki Industry300 dwukolorowe z elementami kontrastowymi DICKIES
  Bez podatku 175,00 zł Z podatkiem 215,25 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki Industry300 dwukolorowe z elementami kontrastowymi DICKIES. Doskonała jakość, bardzo mocne i trwałe spodnie. Potrójne szwy, wiele kieszeni i uchwytów. Dostępne w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 46. Lekki, kombinezon roboczy bawełniany z krótkimi rękawami DICKIES.
  Bez podatku 112,00 zł Z podatkiem 137,76 zł

  Lekki, kombinezon roboczy bawełniany z krótkimi rękawami DICKIES. Lekki, komfortowy w noszeniu, doskonały na gorące dni. Dostępny w 4 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 47. Kombinezon ochronny trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore dla spawaczy Pyrovatex Dickies.
  Bez podatku 365,00 zł Z podatkiem 448,95 zł

   

  Kombinezon ochronny trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore. Spełnia wymagania odzieży dla spawaczy. Mocny, trwały i bezpieczny dla pracowników zakładów petrochemicznych w tym platform wiertniczych. Pełna ochrona przed promieniowaniem cieplnym i płomieniami oraz w strefach zagrożenia wybuchem. Materiał impregnowany apreturą Pyrovatex. Dostępny w 4 kolorach: granatowy, pomarańczowy, czerwony, niebieski

  Dowiedz się więcej
 48. Obuwie robocze ochronne, trzewiki Donegal S1P DICKIES.
  Bez podatku 220,00 zł Z podatkiem 270,60 zł

  Obuwie robocze, trzewiki Donegal w klasie S1P, ze stalowym podnoskiem i wkładką antyprzebiciową.

  Dowiedz się więcej
 49. Obuwie użytkowe, sztyblety Trinity Non Safety Boot DICKIES
  Bez podatku 265,00 zł Z podatkiem 325,95 zł

  Obuwie użytkowe, sztyblety Trinity Non safety Boot DICKIES. Dostępne w kolorze brązowym i jasnobrązowym.

  Dowiedz się więcej
 50. Kombinezon roboczy damski Redhawk DICKIES
  Bez podatku 119,00 zł Z podatkiem 146,37 zł

  Odzież robocza damska, kombinezon roboczy damski Redhawk Dickies

  Dowiedz się więcej
 51. Kombinezon roboczy na zamek Redhawk DICKIES
  Bez podatku 129,81 zł Z podatkiem 159,67 zł

  Klasyczny kombinezon roboczy, bardzo dobrej jakości, mocny trwały, odporny brud i przetarcia Redhawk DICKIES z wieloma kieszeniami i metalowym zamkiem. Szerokie zastosowanie w przemyśle, grupach serwisowych, doskonały dla mechaników jak i kadry technicznej. Dostępny w wielu kolorach.

  Dowiedz się więcej
 52. Kombinezon roboczy bawełniany, dwukolorowy typ monterski Grafter Dickies.
  Bez podatku 172,00 zł Z podatkiem 211,56 zł

    

  Kombinezon roboczy bawełniany monterski Grafter Dickies dwukolorowy. Komfortowy w użyciu, dwa podwójne zamki YKK, duża ilość kieszeni. dostępny w kolorze szaro-czarnym i niebiesko-czarnym.

  Dowiedz się więcej
 53. Bluza robocza bawełniana, dwukolorowa GDT 290 Dickies
  Bez podatku 135,00 zł Z podatkiem 166,05 zł

  Bluza robocza bawełniana, dwukolorowa Grafter Duo Tone GDT 290 Dickies. Wytrzymała i komfortowa w użyciu. Potrójne szwy, liczne kieszenie. Dostępna w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 54. Buty robocze kompozytowe Alto Super Safety Shoe S3, SRA  Dickies
  Bez podatku 179,00 zł Z podatkiem 220,17 zł

        POLECAMY !

   

  Lekkie obuwie robocze Alto Super Safety Shoe Dickies. Wodoodporne obuwie, bez metalu z antypoślizgową podeszwą SRA. Kompozytowy podnosek, niemetaliczna wkładka antyprzebiciowa. Obuwie dostępne w rozmiarach 36-47 czyli również damskich.

  Dowiedz się więcej
 55. Dwukolorowa koszulka polo Two Tone Polo  Dickies
  Bez podatku 65,00 zł Z podatkiem 79,95 zł

  Bardzo dobrej jakości dwukolorowa, bawełniana, koszulka polo Dickies. Usztywnione mankiety i kołnierzyk. Dostępna w wielu kolorach.

  Dowiedz się więcej
 56. Dwukolorowy softshell z kapturem Two Tone Soft Shell Jacket  Dickies
  Bez podatku 195,00 zł Z podatkiem 239,85 zł

  Mocny i komfortowy, wiatroszczelny, wodoodporny, dwukolorowy softshell z kapturem. Doskonałe uzupełnienie kolekcji Industry300. Odblaskowe elementy, paski. Wodoodporne zamki błyskawiczne. Softshell dostępny w wielu kolorach.

  Dowiedz się więcej
 57. Dwukolorowy Mikro Polar Two Tone Micro Fleece  Dickies
  Bez podatku 76,00 zł Z podatkiem 93,48 zł

  Dwukolorowa bluza polarowa. Wykonana z ciepłego mikropolaru. Dostępna w wielu kolorach.

  Dowiedz się więcej
 58. Dwukolorowa kurtka o właściwościach wodoodpornych Two Tone Parka Dickies
  Bez podatku 258,00 zł Z podatkiem 317,34 zł

  Kurtka ocieplana, dwukolorowa o właściwościach wodoodpornych. Odpinany kaptur i futerko. Kurtka dostępna w wielu kolorach.

  Dowiedz się więcej
 59. Trzewiki robocze typu sztyblety Fife Dealer Safety Boot SB-P, HRO, SRC Dickies
  Bez podatku 268,00 zł Z podatkiem 329,64 zł

  Trzewiki robocze typu sztyblety Fife Fealer Safety z stalowym podnoskiem i stalową wkładka antyprzebiciową. Podeszwa z gumy nitrylowej odporna na wysokie temperatury. Duży wybór kolorów.

  Dowiedz się więcej
 60. Kurtka ocieplana, zimowa, wodoodporna Industry300 Winter Jacket Dickies
  Bez podatku 185,00 zł Z podatkiem 227,55 zł

  Kurtka ocieplana, zimowa, wodoodporna z serii Industry 300 Industry Winter Jacket Dickies. Dostępna w 5 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 61. Mocne spodnie robocze klasy premium Eisenhower Max Dickies
  Bez podatku 225,00 zł Z podatkiem 276,75 zł

    

  Mocne, wytrzymałe spodnie robocze klasy premium Eisenhower Max Dickies. Dużo kieszeni, wzmocniona bawełna Canvas, Cordura, potrójne szwy. Dostępne w kolorze czarnym i szarym.

  Dowiedz się więcej
 62. Lekki kombinezon bawełniany z pasami odblaskowymi Dickies.
  Bez podatku 189,00 zł Z podatkiem 232,47 zł

  Lekki kombinezon bawełniany z pasami odblaskowymi Dickies. Doskonale sprawdza się w ciepłym i gorącym środowisku pracy. Dostępny w 5 kolorach: czerwony, niebieski, granatowy, khaki, pomarańczowy.

  Dowiedz się więcej
 63. Kombinezon roboczy bawełniany z pasami odblaskowymi Dickies
  Bez podatku 179,00 zł Z podatkiem 220,17 zł

  Kombinezon roboczy bawełniany z taśmami odblaskowymi. Kombinezon dostępny w 4 kolorach: niebieski, czerwony, granatowy, pomarańczowy.

  Dowiedz się więcej
 64. Bluza robocza dwukolorowa Industry260 Dickies
  Bez podatku 122,00 zł Z podatkiem 150,06 zł

  Bluza robocza dwukolorowa, kontrastowa Industry260 Dickies. Mocna, nowoczesna, ładna bluza z elementami odblaskowymi. Dostępna w 4 kolorach: biało-szara, szaro-czarna, granatowa, czarno-czerwona

  Dowiedz się więcej
 65. Kombinezon roboczy dla dzieci Redhawk Junior Dickies
  Bez podatku 89,00 zł Z podatkiem 109,47 zł

  Kombinezon roboczy dla dzieci Junior Redhawk z dwukierunkowym, metalowym zamkiem na przodzie. Dwie kieszenia z metalowymi zamkami. Dostępny w dwóch kolorach: niebieski i czerwony.

  Dowiedz się więcej
 66. Spodnie dżinsowe Denim Stonewashed Work DICKIES
  Bez podatku 95,00 zł Z podatkiem 116,85 zł

  Stylowe, mocne i trwałe, spodnie dżinsowe z bawełny Indigo Denim DICKIES. Klasyczny styl. Komfortowe spodnie do wszelkich prac  jak i do użytku codziennego. Polecamy, doskonale znana i ceniona marka w USA.

  Dowiedz się więcej

Ustaw kierunek malejący

66 produkt(ów)