Amber Marine
Wenaas - profesjonalna odzież robocza
Caterpillar - obuwie robocze
Fristads Kansas – profesjonalna odzież robocza
Portwest – profesjonalna odzież robocza
Giblors – włoska odzież HoReCa
Isacco – włoska odzież HoReCa
Dickies – profesjonalna odzież robocza
Helly Hansen – profesjonalna odzież robocza
 Abeba – obuwie robocze

Kombinezony robocze

Kombinezony robocze

Profesjonalne kombinezony robocze od Amber Marine. Największa oferta. Kombinezony robocze bawełniane, wodoodporne, zimowe, antyelektrostatyczne.

W Amber Marine znajdziesz profesjonalne kombinezony robocze dostępne w wersji jednoczęściowej, bądź dwuczęściowej. Są to ubrania robocze, które podzielone są ona poszczególne kategorie: kombinezony zimowe, wodoodporne, olejoodporne, ostrzegawcze, bawełniane dla profesjonalistów.
Proponowana przez nas odzież jest idealna dla: spawacza, montera, mechanika, marynarza, rybaka, drogowca, malarza, elektryka i wielu innych profesjonalistów. Udostępniamy także specjalne kombinezony, które są trudnopalne oraz antyelektrostatyczne.
Na zamówienie szyjemy również odzież firmową, opierając się na unikalnych projektach.
Chcesz kupić te ubrania w większej ilości? A może zastanawiasz się nad wyposażeniem całego przedsiębiorstwa proponowanymi przez nas elementami? W takim razie zgłoś się bezpośrednio do naszego specjalisty, który przygotuje dla Ciebie najkorzystniejszą propozycję i odpowiednie rabaty. 

* Ceny produktów dotyczą zakupu pojedynczych egzemplarzy, przy zakupie większej ilości gwarantujemy odpowiednie rabaty oraz ekspresową dostawę.  

 

Ustaw kierunek malejący

86 produkt(ów)

 1. Kombinezon roboczy wodoodporny, przeciwdeszczowy olejoodporny Sealtex™ Portwest
  Bez podatku 188,00 zł Z podatkiem 231,24 zł

  Kombinezon przeciwdeszczowy, wodoodporny, olejoodporny, odporny na pleśń, grzyby, ciecze zaolejone. Nadaje się do prac w myjni. Dostępny w kolorze żółtym, niebieskim, granatowym.

  Dowiedz się więcej
 2. Kombinezon roboczy ocieplany, zimowy, wodoodporny Portwest
  Bez podatku 283,00 zł Z podatkiem 348,09 zł

  Kombinezon roboczy ocieplany, zimowy, wodoodporny, plamoodporny. Dodatkowe wzmocnienia na kolanach, kieszenie zapinane na wodoodporne zamki. Taśmy odblaskowe dla lepszej widoczności. Uchwyt na UKF kę i uchwyt typu "D". Dostępny w  kolorach: szaro/czarny, czerwono/czarny, granatowo/czarny.

  Dowiedz się więcej
 3. Kombinezon roboczy zimowy odblaskowy, wodoodporny, oddychający Airtech 8015 GTT FristadsKansas
  Bez podatku 799,00 zł Z podatkiem 982,77 zł

  Kombinezon roboczy zimowy, wodoodporny, wiatroszczelny, oddychajacy FristadsKansas. Wykonany ze specjalnego materiału z membraną Airtech. Dostępny w kolorze czerwono-czarnym, żółto-granatowym, żółto-czarnym, pomarańczowo-granatowym.

  Dowiedz się więcej
 4. Kombinezon roboczy trudnopalny, antyelektrostatyczny, multinorm offshore Aberdeen Portwest
  Bez podatku 285,00 zł Z podatkiem 350,55 zł

  Mocny i trwały kombinezon trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore Aberdeen multinorm. Kombinezon stworzony specjalnie z myślą o pracownikach przemysłu stoczniowego, przemysłu petrochemicznego, wież wiertniczych offshore.  Wysoka jakość wykonania, dopasowana i sprawdzona dokładna rozmiarówka w calach oraz rozmiarach europejskich EU. Kombinezon trudnopalny Aberdeen oferuje najwyższą ochronę w niebezpiecznych środowiskach pracy. Dostępny w kolorze pomarańczowym, granatowym i czerwonym

  Aberdeen FR Coverall FF50. Ideally suited to offshore industres this top of the range coverall comes in inches sizes for the perfect fit. Certified to a multitude of international standards the Aberdeen coverall offers top protection in a range of hazardous environments. UK/USA Sizing 36" - 54". Constructed from 99% cotton and interwoven with 1% carbon fibres 350g.

  Dowiedz się więcej
 5. Kombinezon roboczy ocieplany/zimowy Dickies Lined Overall

  Normalna cena: 293,97 zł

  Special Price Bez podatku 160,16 zł Z podatkiem 197,00 zł

  Kombinezon ocieplany/zimowy Dickies. Kombinezon ocieplany bawełniano-poliestrową pikówką. Duża ilość kieszeni i uchwytów. Dostępny w kolorze niebieskim, granatowym i pomarańczowym

  WYPRZEDAŻ !  Strefa niskich cen -33%

  Dowiedz się więcej
 6. Kombinezon roboczy zimowy, odblaskowy, wodoodporny, oddychający Alta Helly Hansen
  Bez podatku 619,00 zł Z podatkiem 761,37 zł

  Kombinezon roboczy zimowy, odblaskowy Hi-Vis, wodoodporny, oddychający Alta Helly Hansen. Ciepły, komfortowy kombinezon klasy premium  dostępny w kolorze pomarańczowym, żółtym, czerwonym.

     

  Dowiedz się więcej
 7. Kombinezon roboczy zimowy, wodoodporny, odblaskowy, oddychający Ludvika Helly Hansen
  Bez podatku 799,00 zł Z podatkiem 982,77 zł

  Jeden z najlepszych na rynku kombinezonów zimowych, wodoodpornych, odblaskowych, bardzo dobrze oddychających Ludvika Helly Hansen. Trwały, wytrzymały i komfortowy o właściwościach plamo i olejoodpornych. Dostępny w kolorze pomarańczowym, żółtym, czerwonym.

  Dowiedz się więcej
 8. Kombinezon ochronny dla spawacza do ciężkich prac spawalniczych 8050 FLW Fristads Kansas

  Normalna cena: 854,84 zł

  Special Price Bez podatku 99,00 zł Z podatkiem 121,77 zł

  Prawdziwy hit cenowy!!! Najwyższej klasy kombinezon ochronny dla spawaczy. Kombinezon do ciężkich prac spawalniczych i pokrewnych klasy 2. Pełna ochrona przed łukiem elektrycznym, odpryskami stopionego metalu, ciężkiego szlifowania. Bardzo wysoka gramatura 430g/m2. Kombinezon dostępny w kolorze granatowym i szarym. Szwedzki producent. Szybka dostawa.

  WYPRZEDAŻ !!!  Kombinezony dostępne.

  Dowiedz się więcej
 9. Kombinezon zimowy, ostrzegawczy, odblaskowy, wodoodporny, oddychający FE Engel
  Bez podatku 880,00 zł Z podatkiem 1 082,40 zł

  Jeden z najlepszych na rynku, nasz bestseller, mocny kombinezon zimowy ostrzegawczy Hi-Vis, wodoodporny, oddychajacy, wiatroszczelny FE Engel. Kombinezon wykonany z materiału z membraną FE-TEX. Na korpusie ocieplina typ futerko. Kombinezon dostępny w kolorze żółtym, pomarańczowym i czerwonym.

   

  Dowiedz się więcej
 10. Kombinezon roboczy zimowy, ostrzegawczy, wodoodporny DICKIES
  Bez podatku 439,00 zł Z podatkiem 539,97 zł

  Kombinezon roboczy zimowy, ostrzegawczy, wodoodporny DICKIES. Kombinezon wykonany z 100% poliestru 300D powleczonego PU, plamoodporny w kolorze pomarańczowym oraz żółtym z kontrastowymi (granatowymi) panelami. Doskonały do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych w tym do pracy na morzu.

  Dowiedz się więcej
 11. Kombinezon ochronny offshore, antyelektrostatyczny, trudnopalny PORTWEST
  Bez podatku 269,00 zł Z podatkiem 330,87 zł

  Kombinezon ochronny antyelektrostatyczny, trudnopalny Bizflame Plus Portwest. Chroni przed ciepłem, płomieniami, spawaniem, szlifowaniem i pracami pokrewnymi. Zaprojektowany dla petrochemii w tym do prac na platformach wiertniczych. Doskonały do prac w przemyśle gazowniczym. Ochrona przed ciepłem promieniującym, konwekcyjnym i kontaktowym. Nadaje się do prac w strefie zagrożenia wybuchem. Dzięki odpowiednio dobranej gramaturze kombinezon nadaje się do prac w róznych strefach klimatycznych. Dostępny w kolorach: granatowy, pomarańczowy. czerwony, niebieski, czarny, szary.

  Dowiedz się więcej
 12. Kombinezon roboczy IONA  Portwest
  Bez podatku 118,00 zł Z podatkiem 145,14 zł

  Kombinezon roboczy z taśmami ostrzegawczymi.

  Dowiedz się więcej
 13. Kombinezon roboczy ocieplany (zimowy) Orkney Portwest
  Bez podatku 165,00 zł Z podatkiem 202,95 zł

   

  Kombinezon zimowy wykonany z wysokiej jakości materiału poliestrowo-bawełnianianego, trwały i w całości ocieplany ociepliną poliestrową.

  Dowiedz się więcej
 14. Kombinezon roboczy monterski CANIS Robert.
  Bez podatku 98,00 zł Z podatkiem 120,54 zł

  Kombinezon roboczy monterski, zapinany na zamek i na rzepy.Liczne kieszenie, wzmocnienia na kolanach.Wykonany ze 100% bawełny 260 g/m2. Dostępny w 3 kolorach. Dowiedz się więcej
 15. Kombinezon ochronny, trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore PORTWEST
  Bez podatku 285,00 zł Z podatkiem 350,55 zł

  Mocny kombinezon ochronny antyelektrostatyczny, trudnopalny offshore Bizflame Plus Portwest. Zaprojektowany do prac w przemyśle petrochemicznym w tym do pracy na platformach wiertniczych. Doskonała ochrona w przemyśle gazowniczym. Spełnia wymagania odzieży trudnopalnej dla spawaczy. Ochrona przed łukiem elektrycznym. Dostępny w kolorach: czerwony, niebieski, granatowy, pomarańczowy, biały, szary, czarny

  Dowiedz się więcej
 16. Kombinezon roboczy dla spawacza, trudnopalny Bizweld™ Iona PORTWEST
  Bez podatku 192,00 zł Z podatkiem 236,16 zł

  Kombinezon trudnopalny ochronny dla spawaczy Bizweld™ Portwest. Wysokiej jakości kombinezon dla spawaczy i zawodów pokrewnych z pasami odblaskowymi. Kombinezon dostepny w wielu kolorach i szerokiej gamie rozmiarów.

  Dowiedz się więcej
 17. Kombinezon ochronny, trudnopalny, antyelektrostatyczny, chemoodporny Multi-Norm Portwest
  Bez podatku 295,00 zł Z podatkiem 362,85 zł

  Kombinezon trudnopalny, antyelektrostatyczny, chemoodporny Multi-Norm, doskonały produkt dla petrochemii. Gwarantowana trudnopalność przez cały okres uzytkowania. Ochrona przed ciepłem promieniującym, konwekcyjnym i kontaktowym. Certyfikowana ochrona przed odpryskami stopionego metalu. Ochrona spawalnicza klasy 1. Ochrona przed odpryskami środków chemicznych oraz ochrona przed łukiem elektrycznym.

  Dowiedz się więcej
 18. Kombinezon trudnopalny antyelektrostatyczny, chemoodporny, ostrzegawczy Multi-Norm
  Bez podatku 545,00 zł Z podatkiem 670,35 zł

  Kombinezon trudnopalny antyelektrostatyczny, chemoodporny ostrzegawczy Multi-Norm. Szeroki zakres ochrony. Odporny na działanie wybranych środków chemicznych oraz na łuk elektryczny. Może być stosowany do prac spawalniczych, również w miejscach o silnie ogarniczonej widoczności. Posiada właściwości hydrofobowe, plamo i olejoodporne. Zastosowanie: przemysł petrochemiczny, offshore, energetyka, przemysł chemiczny, personel ratowniczy, transport

  Dowiedz się więcej
 19. Kombinezon roboczy zimowy ostrzegawczy, plamo i wodoodporny, Portwest
  Bez podatku 267,00 zł Z podatkiem 328,41 zł

   

  Kombinezon roboczy zimowy, odblaskowy, wodoodporny, oddychający. Dostępny w kolorze żółto/granatowym i pomarańczowo/granatowym.

  Dowiedz się więcej
 20. Lekki kombinezon trudnopalny offshore Pyrovatex Dickies
  Bez podatku 275,00 zł Z podatkiem 338,25 zł

  Lekki kombinezon trudnopalny offshore Dickies, impregnowany materiałem Pyrovatex, zapewniający maksymalna ochronę przed ciepłem i płomieniami. Dostępny w 4 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 21. Kombinezon zimowy, ocieplany antyelektrostatyczny, chemoodporny, trudnopalny offshore Bizflame Multi Portwest
  Bez podatku 693,00 zł Z podatkiem 852,39 zł

  Kombinezon ocieplany zimowy, antyelektrostatyczny chemoodporny, wodoodporny offshore klasy premium Bizflame Rain. Kombinezon antyelektrostatyczny odblaskowy odporny na deszcz, wiatr, niskie temperatury oraz na czynniki chemiczne. Oddychający, trudnopalny materiał doskonale chroni w trudnych warunkach atmosferycznych i niebezpiecznych środowiskach pracy.

   

   

   

  Dowiedz się więcej
 22. Bardzo lekki kombinezon bawełniany Iona Portwest
  Bez podatku 110,00 zł Z podatkiem 135,30 zł

  Lekki kombinezon roboczy bawełniany z pasami odblaskowymi Iona. Idealny do pracy w gorących strefach klimatycznych. Dostępny w kolorze khaki i granatowym.

  Dowiedz się więcej
 23. Kombinezon zielony dla rolnika, agronoma, pracownika zieleni, parków XRange Portwest
  Bez podatku 187,00 zł Z podatkiem 230,01 zł

  Nowoczesny kombinezon roboczy dla rolnika, agronoma, pracownika zieleni parków. Kombinezon odblaskowy, plamoodporny, komfortowy i trwały w użyciu.

  Dowiedz się więcej
 24. Kombinezon roboczy odblaskowy, ostrzegawczy Bridgewater Helly Hansen
  Bez podatku 559,00 zł Z podatkiem 687,57 zł

  Wysokiej klasy kombinezon roboczy odblaskowy dwukolorowy Bridgewater Helly Hansen. Kombinezon dostępny w kolorze czerwonym i żółtym.

  Dowiedz się więcej
 25. Kombinezon roboczy olejoodporny, wodoodporny 818 AD Fristads Kansas
  Bez podatku 295,00 zł Z podatkiem 362,85 zł

  Kombinezon roboczy olejoodporny, wodoodporny, odporny na brud, oleje, paliwa.

  Dowiedz się więcej
 26. Mocny kombinezon roboczy zimowy, odblaskowy 8614 TH Fristads Kansas
  Bez podatku 595,00 zł Z podatkiem 731,85 zł

         

  Mocny kombinezon roboczy zimowy, ostrzegawczy Fristads Kansas. Odporny na brud, oleje, ciecze zaolejone. Dostępny w 2 kolorach, żółty odblaskowy, czerwony odblaskowy.

  Dowiedz się więcej
 27. Kombinezon roboczy zimowy, ocieplany 8613 EW Fristads Kansas
  Bez podatku 495,00 zł Z podatkiem 608,85 zł

  Kombinezon roboczy zimowy Fristads Kansas. Kombinezon zimowy dwukolorowy z wieloma kieszeniami. Dostępny w kolorze szaro/czarnym.

  Dowiedz się więcej
 28. Kombinezon roboczy zimowy, plamoodporny, oddychajacy 883THL Fristads Kansas

  Normalna cena: 830,25 zł

  Special Price Bez podatku 452,03 zł Z podatkiem 556,00 zł

  Bardzo ciepły, kombinezon roboczy zimowy, plamoodporny, oddychający Fristads Kansas.

     

   

  WYPRZEDAŻ !  Strefa niskich cen -33%

  Dowiedz się więcej
 29. Kombinezon roboczy zimowy, wodoodporny, wiatroszczelny, oddychający Airtech 8624 FristadsKansas
  Bez podatku 695,00 zł Z podatkiem 854,85 zł

  Kombinezon roboczy zimowy, wiatroszczelny, wodoodporny, oddychajacy szwedzkiego producenta FristadsKansas. Wykonany z materiału z membraną Airtech. Doskonały kombinezon na trudne warunki atmosferyczne, jak wiatr, deszcz, zimno. Dostępny w 2 kolorach: granatowo-niebieski, czarno-szary.

  Dowiedz się więcej
 30. Kombinezon roboczy zimowy, wodoodporny, oddychający Airtech 812 GT Fristads Kansas
  Bez podatku 685,00 zł Z podatkiem 842,55 zł

  Kombinezon roboczy zimowy, wodoodporny, wiatroszczelny, oddychajacy FristadsKansas. Wykonany ze specjalnego materiału z membraną Airtech. Specjalne wzmocnienia na rękawach, ramionach, kolanach. Dostępny w kolorze czarnym.

  Dowiedz się więcej
 31. Klasyczny kombinezon roboczy bawełniany Callum KLM
  Bez podatku 89,00 zł Z podatkiem 109,47 zł

  Klasyczny, uniwersalny kombinezon roboczy bawełniany Callum holenderskiego producenta KLM. Znany i ceniony na całym świecie z bardzo dobrej jakości. Dostępny w 9 kolorach. Ekspresowa dostawa, duże stany magazynowe. Wykonujemy nadruki. Naszywamy pasy odblaskowe.

  Promocja !!!  Tylko 95 zł brutto za idealny kombinezon na praktyki morskie dla kandydatów oraz studentów Akademii Morskiej. Cena specjalna dla w/w.

  Dowiedz się więcej
 32. Kombinezon roboczy dwukolorowy 8612 Luxe Fristads Kansas
  Bez podatku 396,00 zł Z podatkiem 487,08 zł

  Mocny, wysokiej klasy dwukolorowy kombinezon roboczy klasy premium 8612 Luxe Fristads Kansas. Duży wybór kolorów.

  Dowiedz się więcej
 33. Kombinezon zimowy wodoodporny oddychający Leknes Helly Hansen
  Bez podatku 599,00 zł Z podatkiem 736,77 zł

  Kombinezon roboczy zimowy wodoodporny oddychający Leknes Helly Hansen. Trwały i komfortowy kombinezon, wykonany z materiału z membraną Helly Tech® Protection. Kombinezon dostępny w kolorze czarno/grafitowym oraz czarno/żółtym.

  Dowiedz się więcej
 34. Komfortowy, trwały kombinezon roboczy Sheffield Helly Hansen
  Bez podatku 199,00 zł Z podatkiem 244,77 zł

  Uniwersalny, trwały i komfortowy kombinezon roboczy Sheffield Helly Hansen. Doskonały dla kadry technicznej, mechaników. Duża ilość kieszeni w tym ukryte kieszenie na nakolanniki. Można prać przemysłowo. Dostępny w kolorze niebiesko/czarnym, szaro/czarnym, czarnym.

  Dowiedz się więcej
 35. Kombinezon roboczy bawełniany czarny Sheffield Cot Helly Hansen
  Bez podatku 239,00 zł Z podatkiem 293,97 zł

  Mocny i trwały kombinezon bawełniany czarny Sheffield Cot Helly Hansen. Szukasz wysokiej jakości kombinezonu bawełnianego w kolorze czarnym ? Polecamy ten model, trwały i komfortowy w 100% bawełniany, kolor czarny, można prać w temperaturze 75*C, wysoka gramatura, duża ilość kieszeni. Logo Helly Hansen.

  Dowiedz się więcej
 36. Kombinezon ochronny dla spawacza do ciężkich prac spawalniczych Fe Engel
  Bez podatku 595,00 zł Z podatkiem 731,85 zł

  Najwyższej klasy kombinezon ochronny dla spawaczy Fe Engel. Kombinezon do ciężkich prac spawalniczych i pokrewnych klasy 2. Pełna ochrona przed odpryskami stopionego metalu, ciężkiego szlifowania. Przemyślane detale na kieszeniach i plisie zapobiegają osadzaniu się żaru na tkaninie. Otwory wentylacyjne dla większego komfortu. Bardzo wysoka gramatura 430g/m2. Kombinezon dostępny w kolorze granatowym. Duński producent.

   

  Dowiedz się więcej
 37. Kombinezon roboczy damski, trudnopalny, antyelektrostatyczny Bizflame Plus PORTWEST
  Bez podatku 259,00 zł Z podatkiem 318,57 zł

  Mocny, damski kombinezon ochronny antyelektrostatyczny, trudnopalny offshore Bizflame Plus Portwest. Zaprojektowany dla petrochemii w tym do pracy na platformach wiertniczych, w przemyśle gazowniczym. Spełnia wymagania odzieży trudnopalnej dla spawaczy. Ochrona przed łukiem elektrycznym. Specjalnie wytaliowany dla kobiet. Idealne dopasowanie i miękkie wykończenie tkaniny, zapewniają komfort podczas całego dnia pracy. Dostępny w kolorach: granatowy, pomarańczowy. Dowiedz się więcej
 38. Kombinezon roboczy trudnopalny, antyelektrostatyczny, chemoodporny Bizflame Ultra Portwest
  Bez podatku 265,00 zł Z podatkiem 325,95 zł

  Kombinezon ochronny roboczy trudnopalny, antyelektrostatyczny, chemoodporny Bizflame Ultra Portwest. Kombinezon ochronny, antyelektrostatyczny, gwarantowana trudnopalność przez cały okres uzytkowania. Ochrona przed ciepłem promieniującym, konwekcyjnym i kontaktowym. Certyfikowana ochrona przed odpryskami stopionego metalu. Ochrona przed środkami chemicznymi. Dodatkowa ochrona przed łukiem elektrycznym. 100% bez metalu. Dowiedz się więcej
 39. Kombinezon ochronny trudnopalny, antyelektrostatyczny, chemoodporny, ostrzegawczy Modaflame Portwest
  Bez podatku 573,00 zł Z podatkiem 704,79 zł

  Kombinezon ochronny trudnopalny, antyelektrostatyczny, chemoodporny, ostrzegawczy multinorm Modaflame RIS Portwest. Trwały, komfortowy, oddychający i plamoodporny kombinezon zapewniający ochronę przed rozpryskami chemikaliów, zagrożeniami związanymi ze spawaniem i łukiem elektrycznym. Kolor pomarańczowy ostrzegawczy zapewnia bardzo dobrą widzialność. Dowiedz się więcej
 40. Lekki kombinezon trudnopalny, antyelektrostatyczny, chemoodporny BizTex SMS 5/6 Portwest ST80
  Bez podatku 659,00 zł Z podatkiem 810,57 zł

  Lekki uniwersalny kombinezon jednorazowy, trudnopalny, antyelektrostatyczny, chemoodporny BizTex SMS 5/6 Portwest, chroni przed pyłami, rozbryzgami w warunkach zagrożenia płomieniem lub wybuchem. Szerokie zastosowanie w przemyśle petrochemicznym, górnictwie, gazownictwie, elektronice, służbach komunalnych, ochrona przed zagrożeniem biologicznym, przemyśle. Cena za karton 50 sztuk. Dowiedz się więcej
 41. Kombinezon ochronny trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore Daletec 350 Wenaas
  Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł

  Znany i ceniony, wysokiej jakości kombinezon ochronny trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore Wenaas Daletec. Doskonale znany w branży petrochemicznej. Wysoka jakość materiału, bawełny Daletec. Kombinezon dostępny w kolorze czerwonym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 42. Lekki kombinezon bawełniany Dubai Portwest
  Bez podatku 102,00 zł Z podatkiem 125,46 zł

  Lekki kombinezon roboczy bawełniany z pasami odblaskowymi Iona. Idealny do pracy w gorących strefach klimatycznych. Dostępny w kolorze khaki i granatowym. Dowiedz się więcej
 43. Ubranie robocze kombinezon roboczy Enterprise Fe Engel
  Bez podatku 355,00 zł Z podatkiem 436,65 zł

  Mocny, trwały i komfortowy kombinezon roboczy klasy premium Enterprise duńskiego producenta Fe Engel. Kolekcja odzieży Enterprise zdobyła sobie uznanie w całej europie za jakość, trwałość, komfort użytkowania oraz szeroki wybór kolorów.

  Dowiedz się więcej
 44. Klasyczny kombinezon roboczy poliestrowo-bawełniany Standard Portwest
  Bez podatku 84,00 zł Z podatkiem 103,32 zł

  Klasyczny kombinezon roboczy, wykonany z mocnej tkaniny poliestrowo-bawełnianej Kingsmill. Kombinezon zapinany na napy zakryte klapą. Kombinezon dostępny w wielu kolorach. Dowiedz się więcej
 45. Kombinezon ochronny, roboczy, trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore Dickies Everyday
  Bez podatku 185,00 zł Z podatkiem 227,55 zł

  Kombinezon roboczy ochronny, antyelektrostatyczny, trudnopalny, offshore Dickies Everyday. Doskonała relacja cena/ jakość. Chroni przed ciepłem, płomieniami, spawaniem, szlifowaniem i pracami pokrewnymi. Nadaje się do prac w przemyśle petrochemicznym w tym do prac na platformach wiertniczych oraz w strefie zagrożenia wybuchem. Dostępny w 4 kolorach: granatowy, pomarańczowy. czerwony, niebieski.

   

  Dowiedz się więcej
 46. Kombinezon ochronny, roboczy, trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore Dickies Everyday
  Bez podatku 225,00 zł Z podatkiem 276,75 zł

  Kombinezon roboczy ochronny, antyelektrostatyczny, trudnopalny, offshore Dickies Everyday. Doskonała relacja cena/ jakość. Chroni przed ciepłem, płomieniami, spawaniem, szlifowaniem i pracami pokrewnymi. Nadaje się do prac w przemyśle petrochemicznym w tym do prac na platformach wiertniczych oraz w strefie zagrożenia wybuchem. Dostępny w 4 kolorach: granatowy, pomarańczowy. czerwony, niebieski. Pasy odblaskowe.

   

  Dowiedz się więcej
 47. Kombinezon roboczy ocieplany, wodoodporny, wiatroszczelny Combat FE Engel
  Bez podatku 459,00 zł Z podatkiem 564,57 zł

  Kombinezon roboczy ocieplany, wodoodporny, wiatroszczelny, plamoodporny Combat duńskiego producenta FE Engel. Odpinany kaptur zakrywający hełm. Duża ilość kieszeni. Sciągacze w rękawach. Kolor czarny. Kontrastowe szwy. Elementy odblaskowe.

        

   

  Dowiedz się więcej
 48. Kombinezon roboczy plamoodporny Dickies Deluxe
  Bez podatku 235,00 zł Z podatkiem 289,05 zł

  Kombinezon roboczy plamoodporny, odporny na brud, ciecze zaolejone Dickies Deluxe. Teflonowa plamoodporna powłoka. Trwała konstrukcja, komfortowy w użyciu i łatwy w konserwacji.

   

  Dowiedz się więcej
 49. Kombinezon dla spawacza, trudnopalny, antyelektrostatyczny Bizflame Pro Portwest
  Bez podatku 213,00 zł Z podatkiem 261,99 zł

  Kombinezon ochronny dla spawacza, trudnopalny, antyelektrostatyczny Bizflame Pro.

  Dowiedz się więcej
 50. Bardzo mocny i trwały kombinezon roboczy Portwest
  Bez podatku 117,00 zł Z podatkiem 143,91 zł

  Bardzo mocny i trwały kombinezon roboczy Portwest z wykończeniem plamoodpornym i wodoodpornym Texpel. Dostępny w 4 kolorach. Czarny, niebieski, granatowy, świerkowy.

  Dowiedz się więcej
 51. Kombinezon roboczy na zamek Redhawk DICKIES
  Bez podatku 129,81 zł Z podatkiem 159,67 zł

  Klasyczny kombinezon roboczy, bardzo dobrej jakości, mocny trwały, odporny brud i przetarcia Redhawk DICKIES z wieloma kieszeniami i metalowym zamkiem. Szerokie zastosowanie w przemyśle, grupach serwisowych, doskonały dla mechaników jak i kadry technicznej. Dostępny w wielu kolorach.

  Dowiedz się więcej
 52. Kombinezon ochronny, trudnopalny dla spawacza z kapturem Bizweld PORTWEST
  Bez podatku 174,00 zł Z podatkiem 214,02 zł

  Odzież ochronna - kombinezon ochronny dla spawaczy i pokrewnych profesji,  pełną ochrona w warunkach zagrożenia odpryskami stopionego metalu.

  Dowiedz się więcej
 53. Klasyczny kombinezon roboczy bawełniany Euro Work PORTWEST
  Bez podatku 80,00 zł Z podatkiem 98,40 zł

  Kombinezon roboczy bawełniany, dostępny w kolorze niebieskim i granatowym

  Dowiedz się więcej
 54. Lekki klasyczny kombinezon roboczy Euro Work PORTWEST
  Bez podatku 66,00 zł Z podatkiem 81,18 zł

  Uniwersalny, lekki kombinezon roboczy poliestrowo-bawełniany dostępny w wielu kolorach

  Dowiedz się więcej
 55. Kombinezon z krótkimi rękawami PORTWEST
  Bez podatku 62,00 zł Z podatkiem 76,26 zł

  Bardzo lekki kombinezon z krótkimi rękawami. Dostosowany do gorących stref klimatycznych. Dostępny w kolorze safari i granatowym.

  Dowiedz się więcej
 56. Kombinezon roboczy ochronny dla spawaczy SAFE-WELDER
  Bez podatku 140,00 zł Z podatkiem 172,20 zł

  Kombinezon ochronny dla spawacza SAFE WELDER. Doskonała relacja cena jakość. Kombinezon dostępny w wielu kolorach. 

  Dowiedz się więcej
 57. Kombinezon roboczy ostrzegawczy, odblaskowy Hi-Vis Nantes Texo PORTWEST
  Bez podatku 169,00 zł Z podatkiem 207,87 zł

  Kombinezon roboczy ostrzegawczy odblaskowy HI-VIS Nantes Portwest, oferujący pełną ochronę dla osób pracujących na autostradach i innych drogach. Specjalne wykończenie materiałem Texpel o właściwościach wodo i plamoodpornych. Dostępny w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 58. Kombinezon roboczy Texo PORTWEST
  Bez podatku 123,00 zł Z podatkiem 151,29 zł

  Dwukolorowy kombinezon roboczy bawełniany, wzmocniony dodatkiem tkaniny poliestrowej. Bardzo dobra jakość za rozsądną cenę. Kombinezon dostępny w kolorze szarym, czarnym, granatowym

  Dowiedz się więcej
 59. Kombinezon ochronny zimowy, trudnopalny, antyelektrostatyczny PORTWEST
  Bez podatku 575,00 zł Z podatkiem 707,25 zł

  Bardzo ciepły kombinezon ochronny zimowy, trudnopalny, antyelektrostatyczny. Zaprojektowany dla petrochemii w tym do prac na platformach wiertniczych, petrochemii, gazownictwa oraz jako doskonały kombinezon zimowy dla spawaczy. Dostępny w kolorze pomarańczowym, czerwonym i granatowym.

  Dowiedz się więcej
 60. Kombinezon ochronny zimowy, trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore PORTWEST
  Bez podatku 529,00 zł Z podatkiem 650,67 zł

  Kombinezon ochronny zimowy, antyelektrostatyczny, trudnopalny. Doskonały kombinezon zimowy dla spawaczy, pracowników przemysłu  petrochemicznego, gazownictwa. Spełnia wszystkie wymagania jako kombinezon zimowy dla spawaczy. Dostępny w dwóch kolorach: pomarańczowy, granatowy.

  Dowiedz się więcej
 61. Kombinezon roboczy zimowy z serii Contrast PlusTRANEMO
  Bez podatku 590,00 zł Z podatkiem 725,70 zł

  Kombinezon roboczy zimowy szwedzkiego producenta TRANEMO o właściwościach plamo i wodoodpornych. Bardzo ciepły, mocny i komfortowy w użyciu. Dostępny w 2 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 62. Kombinezon jednorazowy ,oddychający BIZ Tex SMS 5/6 ST30 PORTWEST
  Bez podatku 449,00 zł Z podatkiem 552,27 zł

  Kombinezon jednorazowy polipropylenowy, chemoodporny, antyelektrostatyczny BizTex SMS typ 5/6 Portwest. Cena za karton 50 sztuk. Dostępny w 2 kolorach: biały, granatowy.

  Dowiedz się więcej
 63. Kombinezon jednorazowy oddychający PP/PE BizTex typ 6/5 ST40 PORTWEST
  Bez podatku 543,00 zł Z podatkiem 667,89 zł

  Kombinezon (jednorazowy) mikroporowaty, wielokrotnego użytku polipropylenowo-polietylenowy. Cena za 50 sztuk. Dostępny w kolorze białym.

  Dowiedz się więcej
 64. Lekki kombinezon ochronny antyelektrostatyczny, trudnopalny offshore PORTWEST
  Bez podatku 249,00 zł Z podatkiem 306,27 zł

  Lekki kombinezon ochronny antyelektrostatyczny, trudnopalny offshore. Zaprojektowany dla petrochemii w tym do pracy na platformach wiertniczych. Komfortowy, idealny do pracy w ciepłych i gorących strefach klimatycznych. Dostępny w kolorach: granatowy, pomarańczowy. niebieski, czerwony, khaki, czarny, szary

  Dowiedz się więcej
 65. Kombinezon roboczy wodoodporny, przeciwdeszczowy LYNGSOE
  Bez podatku 285,00 zł Z podatkiem 350,55 zł

  Kombinezon wodoodporny, przeciwdeszczowy Lyngsoe. Dostępny w wielu kolorach.

  Dowiedz się więcej
 66. Kombinezon roboczy, ochronny, trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore Portwest
  Bez podatku 399,00 zł Z podatkiem 490,77 zł

  Kombinezon ochronny, trudnopalny, antyelektrostatyczny, ostrzegawczy odblaskowy. Szerokie zastosowanie w przemyśle petrochemicznym oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest specjalna odzież antyelektrostatyczna oraz dobra widzialność. Może być używany przez spawaczy.

  Dowiedz się więcej
 67. Ciężki kombinezon ochronny dla spawaczy, antyelektrostatyczny Bizweld Moleskin Portwest
  Bez podatku 395,00 zł Z podatkiem 485,85 zł

  Kombinezon ochronny dla spawaczy, zaprojektowany do ciężkich prac spawalniczych i pokrewnych. Pełna ochrona przed ciężkimi pracami spawalniczymi, odpryskami stopionego żelaza, łukiem elektrycznym i elektrycznością statyczną. Nadaje się do prac w strefie zagrożenia wybuchem np petrochemii. Wysoka gramatura 450g/m2.

   

  Dowiedz się więcej
 68. Lekki kombinezon bawełniany z pasami odblaskowymi Dickies.
  Bez podatku 189,00 zł Z podatkiem 232,47 zł

  Lekki kombinezon bawełniany z pasami odblaskowymi Dickies. Doskonale sprawdza się w ciepłym i gorącym środowisku pracy. Dostępny w 5 kolorach: czerwony, niebieski, granatowy, khaki, pomarańczowy.

  Dowiedz się więcej
 69. Kombinezon roboczy bawełniany z pasami odblaskowymi Dickies
  Bez podatku 179,00 zł Z podatkiem 220,17 zł

  Kombinezon roboczy bawełniany z taśmami odblaskowymi. Kombinezon dostępny w 4 kolorach: niebieski, czerwony, granatowy, pomarańczowy.

  Dowiedz się więcej
 70. Kombinezon roboczy dla dzieci Redhawk Junior Dickies
  Bez podatku 89,00 zł Z podatkiem 109,47 zł

  Kombinezon roboczy dla dzieci Junior Redhawk z dwukierunkowym, metalowym zamkiem na przodzie. Dwie kieszenia z metalowymi zamkami. Dostępny w dwóch kolorach: niebieski i czerwony.

  Dowiedz się więcej
 71. Kombinezon roboczy bawełniany, dwukolorowy typ monterski Grafter Dickies.
  Bez podatku 172,00 zł Z podatkiem 211,56 zł

    

  Kombinezon roboczy bawełniany monterski Grafter Dickies dwukolorowy. Komfortowy w użyciu, dwa podwójne zamki YKK, duża ilość kieszeni. dostępny w kolorze szaro-czarnym i niebiesko-czarnym.

  Dowiedz się więcej
 72. Kombinezon ochronny trudnopalny offshore doskonały dla spawaczy PYROVATEX DICKIES
  Bez podatku 349,00 zł Z podatkiem 429,27 zł

  Kombinezon roboczy, ochronny trudnopalny offshore Dickies. Doskonały produkt  dla spawacza DICKIES. Znany i ceniony przez spawaczy kombinezon trudnopalny, impregnowany specjalnym środkiem, apreturą PYROVATEX. Maksymalna ochrona przed ciepłem i płomieniami. Dostępny w 4 kolorach: granatowy, czerwony, pomarańczowy, ciemnoniebieski.

  Dowiedz się więcej
 73. Lekki, kombinezon roboczy bawełniany z krótkimi rękawami DICKIES.
  Bez podatku 112,00 zł Z podatkiem 137,76 zł

  Lekki, kombinezon roboczy bawełniany z krótkimi rękawami DICKIES. Lekki, komfortowy w noszeniu, doskonały na gorące dni. Dostępny w 4 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 74. Kombinezon ochronny trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore dla spawaczy Pyrovatex Dickies.
  Bez podatku 365,00 zł Z podatkiem 448,95 zł

   

  Kombinezon ochronny trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore. Spełnia wymagania odzieży dla spawaczy. Mocny, trwały i bezpieczny dla pracowników zakładów petrochemicznych w tym platform wiertniczych. Pełna ochrona przed promieniowaniem cieplnym i płomieniami oraz w strefach zagrożenia wybuchem. Materiał impregnowany apreturą Pyrovatex. Dostępny w 4 kolorach: granatowy, pomarańczowy, czerwony, niebieski

  Dowiedz się więcej
 75. Kombinezon roboczy damski Redhawk DICKIES
  Bez podatku 119,00 zł Z podatkiem 146,37 zł

  Odzież robocza damska, kombinezon roboczy damski Redhawk Dickies

  Dowiedz się więcej
 76. Kombinezon roboczy bawełniany PORTWEST
  Bez podatku 110,00 zł Z podatkiem 135,30 zł

  Klasyczny kombinezon roboczy bawełniany, doskonały do wszelkich prac, komfortowy w użyciu w ciepłym i gorącym klimacie. Mocny i trwały, dostępny w kolorze granatowym i pomarańczowym. Optymalna gramatura. Szerokie zastosowanie.

  Dowiedz się więcej
 77. Kombinezon ochronny, trudnopalny, odblaskowy, antyelektrostatyczny multinorm Modaflame PORTWEST
  Bez podatku 553,00 zł Z podatkiem 680,19 zł

  Kombinezon roboczy, ochronny, trudnopalny, antyelektrostatyczny, ostrzegawczy Hi-Vis multinorm Modaflame Portwest. Wykonany z Modakrylu i bawełny. Bardzo dobra ochrona przed płomieniami, spawaniem, łukiem elektrycznym. Kolor żółty ostrzegawczy zapewnia doskonałą widzialność. Ochrona spawalnicza klasy 1. Odzież ostrzegawcza klasy 2. Odzież spełnia najwyższe wymagania dla ochrony przed łukiem elektrycznym w badaniu ATPV i Ebt.

  Dowiedz się więcej
 78. Kombinezon trudnopalny, antyelektrostatyczny, plamoodporny Modaflame PORTWEST
  Bez podatku 399,00 zł Z podatkiem 490,77 zł

  Kombinezon roboczy, ochronny, trudnopalny, antyelektrostatyczny Modaflame MX22 Portwest. Wysokiej klasy kombinezon trudnopalny, wykonany z włókna modakrylowego i bawełny. Pełna ochrona do pracy w strefach zagrożenia wybuchem. Komfortowy w użyciu. Pokryty fluorokarbonem co dodatkowo zabezpiecza przed plamami olejów i wody.

  Dowiedz się więcej
 79. Kombinezon roboczy przeciwdeszczowy, wodoodporny, ostrzegawczy Sealtex Ultra
  Bez podatku 282,00 zł Z podatkiem 346,86 zł

  Kombinezon roboczy przeciwdeszczowy, wodoodporny, ostrzegawczy odblaskowy oddychający Portwest. Dostępny w kolorze żółtym ostrzegawczym.

  Dowiedz się więcej
 80. Kombinezon laboratoryjny, spożywczy, biały.
  Bez podatku 69,00 zł Z podatkiem 84,87 zł

  Kombinezon roboczy, laboratoryjny, spożywczy.

  Dowiedz się więcej
 81. Kombinezon roboczy ostrzegawczy, odblaskowy, wodoodporny, plamoodporny GO/RT PORTWEST
  Bez podatku 150,00 zł Z podatkiem 184,50 zł

  Kombinezon roboczy ostrzegawczy , odblaskowy, plamoodporny, odporny na brud, oleje, ciecze zaolejone. Kolor pomarańczowy.

  Dowiedz się więcej
 82. Kombinezon roboczy ostrzegawczy, odblaskowy, wodoodporny i plamoodporny PORTWEST
  Bez podatku 152,00 zł Z podatkiem 186,96 zł

  Kombinezon roboczy, ostrzegawczy, odblaskowy, wodoodporny, plamoodporny. Dostępny w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 83. Kombinezon roboczy LIVERPOOL
  Bez podatku 98,00 zł Z podatkiem 120,54 zł

  Klasyczny kombinezon roboczy zapinany na zamek, bardzo duży wybór kolorów, uniwersalne zastosowanie.

  Dowiedz się więcej
 84. Kombinezon roboczy zimowy, dokonały do pracy w chłodni Coldstore PORTWEST
  Bez podatku 523,00 zł Z podatkiem 643,29 zł

      

   Kombinezon roboczy zimowy, doskonały do pracy w chłodni. Ochrona w najcięższych warunkach do -40C.

  Dowiedz się więcej
 85. Kombinezon roboczy bawełniany PORTWEST.
  Bez podatku 86,00 zł Z podatkiem 105,78 zł

  Kombinezon roboczy wykonany ze 100% bawełny dekatyzowanej. Dostępny w kolorach granatowym i białym.

  Dowiedz się więcej
 86. Kombinezon roboczy dla spawacza, trudnopalny BIZWELD PORTWEST.
  Bez podatku 155,00 zł Z podatkiem 190,65 zł

   

  Kombinezon roboczy trudnopalny, ochronny dla spawaczy. Kombinezon dla spawacza dostępny w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów. Komfortowy w użytkowaniu.

  Dowiedz się więcej

Ustaw kierunek malejący

86 produkt(ów)