Amber Marine
(+48) 58 679 15 39

Spodnie robocze

 

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru solidnych oraz komfortowych spodni roboczych. Są wykonane według specjalnych wzorów, spełniających wymogi Unii Europejskiej oraz BHP. Posiadamy w naszej ofercie odzież ocieplaną, wodoodporną i plamoodporną, a także spodnie robocze dostępne w odmiennych kolorach i bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy z produktów powstał z największą starannością z wytrzymałych tworzyw umożliwiających pracę w trudnych warunkach panujących w magazynie lub na budowie. Przy hurtowym zakupie naszych produktów oferujemy dodatkowo specjalne rabaty i korzystne obniżki, które z pewnością odpowiedzą na Twoje oczekiwania i wymagania oraz pozwolą na zakup wszelkich niezbędnych elementów odzieży.

Nasza firma sprzedaje gotowe produkty, a także wykonuje spodnie robocze oraz inne ubrania na specjalne zamówienie Klienta. Możliwe jest zamówienie oznaczeń, takich jak odblaski, które są niezwykle praktyczne, szczególnie podczas pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Nasz wykwalifikowany personel i odporne na uszkodzenia materiały są gwarancją najwyższej jakości proponowanych przez nas usług. Dzięki wsparciu profesjonalistów sprawiamy, że oferowane przez nas spodnie robocze są nie tylko solidne, ale także bardzo wygodne. Sprawdzą się w wielu branżach, w których liczy się komfort oraz bezpieczeństwo pracownika. Zachęcamy do współpracy branże budowlane, chemiczne oraz techniczne.

Ceny produktów dotyczą zakupu pojedynczych egzemplarzy, przy zakupie większej ilości gwarantujemy odpowiednie rabaty oraz ekspresową realizację zamówienia.
 

* Ceny produktów dotyczą zakupu pojedynczych egzemplarzy, przy zakupie większej ilości gwarantujemy odpowiednie rabaty oraz ekspresową realizację zamówienia. 


 
 

Ustaw kierunek malejący

1-100 z 127

Strona:
 1. 1
 2. 2
 1. Normalna cena: 442,80 zł

  Special Price Bez podatku 89,00 zł Z podatkiem 109,47 zł

  Prawdziwy hit cenowy !!! Markowe, mocne, lekkie spodnie robocze typ monterski Hi-Vis Fristads Kansas. Spodnie "oddychajace" dzięki komfortowej strukturze materiałowej oraz otworom wentylacyjnym z siatki poliestrowej w tylnej części kolan oraz w tylnej części pasa. Doskonałe spodnie robocze do pracy w ciepłym i goracym środowisku pracy. Spodnie odporne na przetarcia, brud, oleje, ciecze zaolejone. Szybka dostawa.

   

  Nasz bestseller w super cenie !

  Dowiedz się więcej
 2. Bez podatku 179,00 zł Z podatkiem 220,17 zł

  Lekkie, trwałe i komfortowe spodnie robocze Galaxy z wieloma kieszeniami. Dwie klasyczne kieszenie przednie. Dwie kieszenie tylne z klapami. Elementy odblaskowe. Spodnie dostępne w kolorze brązowym, niebieskim, szarym, czarnym. Dowiedz się więcej
 3. Bez podatku 179,00 zł Z podatkiem 220,17 zł

  Mocne, trwałe i komfortowe spodnie robocze Galaxy Fe Engel z wieloma kieszeniami. Elementy odblaskowe. Spodnie dostępne w kolorze białym, czarnym, niebieskim, ciemnoniebieskim, szarym, antracytowym, zielonym leśnym. Dowiedz się więcej
 4. Bez podatku 195,00 zł Z podatkiem 239,85 zł

  Mocne, trwałe i komfortowe spodnie robocze monterskie Galaxy Fe Engel z wieloma kieszeniami. Elementy odblaskowe. Spodnie dostępne w kolorze białym, czarnym, niebieskim, antracytowym. Dowiedz się więcej
 5. Bez podatku 215,00 zł Z podatkiem 264,45 zł

  Mocne, trwałe i komfortowe spodnie robocze ogrodniczki Galaxy Fe Engel z wieloma kieszeniami. Duża kieszeń na piersi z klapą, kieszeń wewnętrzna z kilkoma komorami. Elementy odblaskowe. Spodnie dostępne w kolorze białym, czarnym, niebieskim, ciemnoniebieskim, szarym, antracytowym, zielonym leśnym. Dowiedz się więcej
 6. Bez podatku 215,00 zł Z podatkiem 264,45 zł

  Lekkie, trwałe i komfortowe spodnie robocze ogrodniczki Galaxy Fe Engel z wieloma kieszeniami. Elementy odblaskowe. Spodnie dostępne w kolorze brązowym, niebieskim, szarym, czarnym. Dowiedz się więcej
 7. Bez podatku 199,00 zł Z podatkiem 244,77 zł

  Spodnie przeciwdeszczowe, trudnopalne, chemoodporne, antyelektrostatyczne Bizflame Rain Portwest.

  Dowiedz się więcej
 8. Bez podatku 485,00 zł Z podatkiem 596,55 zł

  Mocne, doskonałej jakości spodnie ogrodniczki, ostrzegawcze PLU Fristads Kansas, odporne na brud, oleje, ciecze zaolejone. Dostępne w kolorze pomarańczowym, żółtym, czerwonym.

   

   

  Dowiedz się więcej
 9. Normalna cena: 75,03 zł

  Special Price Bez podatku 43,90 zł Z podatkiem 54,00 zł

  Wysokiej jakości krótkie spodenki typ bojówki, szorty malarskie Portwest. Bawełniane krótkie spodenki typ bojówki z wieloma kieszeniami. Elastyczne elementy w pasie. Doskonałe spodenki na gorace dni do pracy jak i użytku domowego.

  Letnia wyprzedaż super cena!

  Dowiedz się więcej
 10. Normalna cena: 485,00 zł

  Special Price Bez podatku 119,00 zł Z podatkiem 146,37 zł

  Mocne spodnie robocze odblaskowe olejoodporne klasy premium Fristads Kansas. Wysokiej jakości spodnie monterskie odporne na brud, oleje, ciecze zaolejone, wodę. Dużo kieszeni w tym kieszenie kaburowe cargo, wzmocnienia z Cordury. Dostępne w kolorze pomarańczowo/granatowym, żółto/czarnym, żółto,granatowym, czerwono/czarnym.

  Letnia wyprzedaż super cena!

  Dowiedz się więcej
 11. Bez podatku 125,00 zł Z podatkiem 153,75 zł

  Spodnie robocze Industry300 dwukolorowe z elementami kontrastowymi DICKIES.Doskonała jakość, wiele kieszeni i uchwytów.Dostępne w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 12. Bez podatku 169,00 zł Z podatkiem 207,87 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki Industry300 dwukolorowe z elementami kontrastowymi DICKIES. Doskonała jakość, bardzo mocne i trwałe spodnie. Potrójne szwy, wiele kieszeni i uchwytów. Dostępne w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 13. Bez podatku 105,00 zł Z podatkiem 129,15 zł

  Wysokiej jakości, mocne i komfortowe krótkie spodenki typ szorty Industry300 Dickies. Wyjątkowo trwałe i wygodne krótkie spodenki z wieloma kieszeniami, Spodenki dostępne w kolorze czarnym, zielonym, szarym.

  Dowiedz się więcej
 14. Bez podatku 235,00 zł Z podatkiem 289,05 zł

  Najnowsza kolekcja ubrania roboczego dla profesjonalistów Dickies PRO. Bardzo mocne spodnie robocze z wieloma kieszeniami. Spodnie odporne na ścieranie, brud, oleje, ciecze zaolejone. Wzmocnione kieszenie na nakolanniki, nowoczesny styl, elementy odblaskowe. Spodnie dostępne w 5 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 15. Bez podatku 69,00 zł Z podatkiem 84,87 zł

  Spodnie robocze białe, malarskie ze 100% wykurczonej bawełny.

  Dowiedz się więcej
 16. Bez podatku 212,00 zł Z podatkiem 260,76 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki ostrzegawcze, odblaskowe Industry300 Dickies. Wysoka jakość wykonania. Duża liczba kieszeni. Spodnie dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 17. Normalna cena: 82,41 zł

  Special Price Bez podatku 47,15 zł Z podatkiem 58,00 zł

  Spodnie robocze bojówki. Komfortowa i trwała tkanina, bardzo duży wybór kolorów. Szerokie zastosowanie.

  PROMOCJA !

  Dowiedz się więcej
 18. Bez podatku 153,00 zł Z podatkiem 188,19 zł

  Spodnie robocze ostrzegawcze, odblaskowe Industry300 Dickies. Wysoka jakość wykonania. Duża liczba kieszeni. Spodnie dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 19. Bez podatku 125,00 zł Z podatkiem 153,75 zł

  Krótkie spodenki ostrzegawcze, odblaskowe Dickies. Trwałe, duża ilość kieszeni. Spodenki dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 20. Bez podatku 97,00 zł Z podatkiem 119,31 zł

  Mocne i wytrzymałe spodnie robocze klasy premium  Munich Texo 300. Spodnie nadają się do pracy w najtrudniejszych warunkach. Liczne kieszenie. Nowoczesny design, wysoka jakość wykonania w kontrastowych kolorach. Dostępne w kolorach czarno/szarym, szaro/czarnym, granatowo/niebieskim, niebiesko/granatowym, ciemnozielono/czarnym..

  Dowiedz się więcej
 21. Bez podatku 69,00 zł Z podatkiem 84,87 zł

  Dwukolorowe spodnie robocze z kieszeniami na nakolanniki. Komfortowe spodnie dostępne w wielu kolorach.

  Dowiedz się więcej
 22. Bez podatku 110,00 zł Z podatkiem 135,30 zł

  Mocne i wytrzymałe spodnie robocze ogrodniczki klasy premium  Bremen Texo 300. Spodnie nadają się do pracy w najtrudniejszych warunkach. Liczne kieszenie. Nowoczesny design, wysoka jakość wykonania w kontrastowych kolorach. Dostępne w kolorach czarno/szarym, szaro/czarnym, granatowo/niebieskim, niebiesko/granatowym, ciemnozielono/czarnym.

  Dowiedz się więcej
 23. Bez podatku 342,00 zł Z podatkiem 420,66 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki, zimowe, do pracy w chłodni do -40C, w środowisku o bardzo niskich temperaturach.

  Dowiedz się więcej
 24. Bez podatku 83,00 zł Z podatkiem 102,09 zł

  Mocne i komfortowe krótkie spodenki typ szorty Cologne Texo300 Portwest. Trwałe i wygodne krótkie spodenki z wieloma kieszeniami, Spodenki dostępne w kolorze czarnym, zielonym, szarym, granatowym, niebieskim.

  Dowiedz się więcej
 25. Bez podatku 77,00 zł Z podatkiem 94,71 zł

  Trwałe i komfortowe, uniwersalne, lekkie spodnie robocze Everyday Dickies dla każdego profesjonalisty. Doskonałe spodnie dla kadry technicznej oraz jako odzież korporacyjna z dwukolorową koszulką polo oraz dwukolorową kurtką softshell lub lekkim polarem. Bardzo duży wybór kolorów, atrakcyjny młodzieżowy styl. Doskonałe spodnie do użytku domowego. Szeroki wybór rozmiarów dla niskich, standardowych i wysokich. Spodnie dostępne.

  Dowiedz się więcej
 26. Bez podatku 62,00 zł Z podatkiem 76,26 zł

  Krótkie spodenki typu szorty Dickies. Mocne, trwałe, lekkie i komfortowe, uniwersalne spodenki robocze Everyday Dickies dla każdego profesjonalisty. Doskonałe spodenki do pracy jak i do użytku codziennego. Bardzo duży wybór kolorów, atrakcyjny młodzieżowy styl. Duża ilość kieszeni.

  Dowiedz się więcej
 27. Bez podatku 77,00 zł Z podatkiem 94,71 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki, bawełniane, białe, malarskie z 100% bawełny Odzież dla malarzy.

  Dowiedz się więcej
 28. Bez podatku 119,00 zł Z podatkiem 146,37 zł

  Spodnie robocze na szelkach, ogrodniczki, ostrzegawcze odblaskowe, wodoodporne, plamoodporne, oddychające dwukolorowe Portwest. Spodnie ostrzegawcze dostępne w kolorach: żółto/granatowym, pomarańczowo/granatowym.

  Dowiedz się więcej
 29. Bez podatku 64,00 zł Z podatkiem 78,72 zł

  Klasyczne spodnie robocze ogrodniczki granatowe ze 100% bawełny dekatyzowanej.

  Dowiedz się więcej
 30. Bez podatku 67,00 zł Z podatkiem 82,41 zł

  Klasyczne spodnie robocze ogrodniczki, dostępne w 4 kolorach w tym białe.

  Dowiedz się więcej
 31. Bez podatku 67,97 zł Z podatkiem 83,60 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki z licznymi kieszeniami w tym na nakolanniki, dostępne w kolorze granatowym i niebieskim. Dowiedz się więcej

 32. Bez podatku 89,00 zł Z podatkiem 109,47 zł

  Klasyczne, wygodne i stylowe spodnie ogrodniczki dwukolorowe. Dostępne w wielu kolorach.

  Dowiedz się więcej
 33. Bez podatku 115,00 zł Z podatkiem 141,45 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki, ostrzegawcze odblaskowe Portwest

  Dowiedz się więcej
 34. Bez podatku 125,00 zł Z podatkiem 153,75 zł

  Spodnie ochronne dla spawacza Bizweld Portwest. Mocne, trwałe i komfortowe w użyciu. Liczne kieszenie, elastyczne w pasie. Dostępne w kolorze niebieskim i granatowym.

  Dowiedz się więcej
 35. Bez podatku 81,00 zł Z podatkiem 99,63 zł

  Krótkie spodenki ostrzegawcze, odblaskowe typ szorty Portwest. Mocne, trwałe, odporne na brud, oleje, plamy. Doskonałe spodenki do pracy w ciepłym i goracym środowisku. Dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym ostrzegawczym.

  Dowiedz się więcej
 36. Bez podatku 122,00 zł Z podatkiem 150,06 zł

  Spodnie robocze ostrzegawcze odblaskowe bojówki Hi-Vis Portwest. Spodnie robocze ostrzegawcze, plamoodporne z wieloma kieszeniami w tym kieszenie na nakolanniki. Duży wybór rozmiarów.

  Dowiedz się więcej
 37. Bez podatku 89,00 zł Z podatkiem 109,47 zł

  Spodnie robocze przeciwdeszczowe, wodoodporne, olejoodporne. Elastyczne i trwałe, odporne na przemakanie. Szeroki wybór kolorów.

  Dowiedz się więcej
 38. Bez podatku 59,00 zł Z podatkiem 72,57 zł

  Spodnie ostrzegawcze dwukolorowe, przeciwdeszczowe i wiatroszczelne z wykończeniem plamoodpornym PU.

  Dowiedz się więcej
 39. Bez podatku 209,00 zł Z podatkiem 257,07 zł

  Dwukolorowe spodnie robocze, ochronne ogrodniczki, trudnopalne, antyelektrostatyczne. Przeznaczone dla spawaczy,  zawodów pokrewnych, pracowników przemysłu petrochemicznego, gazownictwa oraz wszędzie tam gdzie istnieje zagrożenie wybuchem, ciepłem konwekcyjnym. Spodnie dostępne w kolorze granatowo/czerwonym i granatowo/niebieskim. Szybka dostawa.

  .

  Dowiedz się więcej
 40. Bez podatku 186,00 zł Z podatkiem 228,78 zł

  Dwukolorowe spodnie ochronne, trudnopalne antyelektrostatyczne dla spawaczy, pracowników przemysłu petrochemicznego, oraz jako odzież ochronna tam gdzie istnieje zagrożenie wybuchem i ciepłem konwekcyjnym. Spodnie dostępne w kolorze granatowo/niebieskim i granatowo/czerwonym. Szybka dostawa.

   

  Dowiedz się więcej
 41. Bez podatku 311,00 zł Z podatkiem 382,53 zł

  Spodnie ochronne offshore BizFlame. Ostrzegawcze, antyelektrostatyczne, ocieplane, wodoodporne, trudnopalne. Doskonała ochrona przed licznymi zagrożeniami szczególnie występującymi w przemyśle petrochemicznym. Bardzo dobre parametry wodoodporności. Dostępne w kolorze pomarańczowym oraz żółtym.

  Dowiedz się więcej
 42. Bez podatku 95,00 zł Z podatkiem 116,85 zł

  Spodnie trudnopalne dla spawaczy Bizweld™. Odzież ochronna dla spawaczy i innych profesji w warunkach zagrożenia ogniem, płomieniem, łukiem elektrycznym. Spodnie dostępne w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 43. Bez podatku 208,00 zł Z podatkiem 255,84 zł

  Spodnie odblaskowe, trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne, nieocieplane, wodoodporne. Dostępne w kolorze żółtym, pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 44. Bez podatku 139,00 zł Z podatkiem 170,97 zł

  Moce i trwałe spodnie ostrzegawcze odblaskowe Hi-VIS Lyon Texo. Spodnie  plamoodporne, odporne na ciecze zaolejone. Dostępne w  kolorze pomarańczowym i żółtym.

  Dowiedz się więcej
 45. Bez podatku 59,00 zł Z podatkiem 72,57 zł

  Spodnie robocze wodoodporne, plamoodporne. Dostępne w kolorach: czarny, granatowy, zielony, niebieski.

  Dowiedz się więcej
 46. Bez podatku 60,00 zł Z podatkiem 73,80 zł

  Spodnie damskie Premier, bardzo wygodne i dopasowane. Nowoczesny styl. Dostępne w kolorze granatowym.

  Dowiedz się więcej
 47. Bez podatku 193,00 zł Z podatkiem 237,39 zł

  Komfortowe i trwałe spodnie robocze ogrodniczki ostrzegawcze odblaskowe HI-VIS Dijon Texo. Spodnie posiadają właściwości plamoodporne. Dostępne w kolorze  żółtym, pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 48. Bez podatku 134,00 zł Z podatkiem 164,82 zł

  Spodnie ogrodniczki ocieplane TEXO

  Dowiedz się więcej
 49. Bez podatku 139,00 zł Z podatkiem 170,97 zł

  Spodnie ogrodniczki ocieplane, odblaskowe. Dostępne w 2 kolorach

  Dowiedz się więcej
 50. Bez podatku 296,00 zł Z podatkiem 364,08 zł

  Spodnie ochronne dla pilarzy Oak. Spodnie ochronne Oak wykonane z materiału o 9 warstwach ochronnych. Głównie przeznaczone do wykorzystania w pracach leśnych przez profesjonalnych drwali, pilarzy.

  Dowiedz się więcej
 51. Bez podatku 88,00 zł Z podatkiem 108,24 zł

  Klasyczne spodnie ocieplane bojówki

  Dowiedz się więcej
 52. Bez podatku 324,00 zł Z podatkiem 398,52 zł

  Odzież dla pilarzy. Spodnie robocze oogrodniczki dla pilarzy, drwali. Doskonała ochrona przed kontaktem z piłą łańcuchową.

  Dowiedz się więcej
 53. Bez podatku 95,00 zł Z podatkiem 116,85 zł

  Stylowe, mocne i trwałe, spodnie dżinsowe z bawełny Indigo Denim DICKIES. Klasyczny styl. Komfortowe spodnie do wszelkich prac  jak i do użytku codziennego. Polecamy, doskonale znana i ceniona marka w USA.

  Dowiedz się więcej
 54. Bez podatku 59,00 zł Z podatkiem 72,57 zł

  Bardzo popularne, trwałe i komfortowe spodnie robocze bojówki przeznaczone do wymagających prac. Doskonale nadają się do branży horeca, nadzoru technicznego. Dostępne w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 55. Bez podatku 55,00 zł Z podatkiem 67,65 zł

  Spodnie damskie typ bojówki, komfortowe i stylowe.Dostępne w 2 kolorach: granatowe, czarne.

  Dowiedz się więcej
 56. Bez podatku 132,00 zł Z podatkiem 162,36 zł

  Spodnie robocze monterskie dla profesjonalistów Redhawk Pro Dickies. Dużo kieszeni, mocna, trwała i komfortowa mieszanka materiałowa.

   


  Dowiedz się więcej
 57. Bez podatku 126,00 zł Z podatkiem 154,98 zł

  Spodnie robocze bawełniane, dwukolorowe ze wzmocnieniami CORDURA, Grafter Duo Tone 290 (GDT 290) Dickies. Komfortowe i wytrzymałe w użyciu. Liczne kieszenie. Dostępne w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 58. Bez podatku 88,00 zł Z podatkiem 108,24 zł

  Spodnie typ szorty, spodenki GDT 210 Dickies. Bawełniane spodenki z wieloma kieszeniami. Dostepne w trzech kolorach.

  Dowiedz się więcej
 59. Bez podatku 107,00 zł Z podatkiem 131,61 zł

  Spodnie robocze dwukolorowe, kontrastowe Industry260 Dickies. Mocne, komfortowe spodnie. Nowoczesny styl. Dostępne w 4 kolorach: biało-szare, szaro-czarne, granatowe, czarno-czerwone

  Dowiedz się więcej
 60. Bez podatku 138,00 zł Z podatkiem 169,74 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki dwukolorowe Industry260 Dickies. Nowoczesny styl, mocne i trwałe spodnie, dostępne w 4 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 61. Bez podatku 175,00 zł Z podatkiem 215,25 zł

  Maksymalna ochrona przed deszczem, wiatrem. Spodnie trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne Sealtex Flame. Dodatkowa ochrona przed zagrożeniami chemicznymi. Do kompletu polecamy kurtkę trudnopalną, antyelektrostatyczną offshore, wodoodporną Sealtex Flame.

  Dowiedz się więcej
 62. Bez podatku 193,00 zł Z podatkiem 237,39 zł

  Maksymalna ochrona przed deszczem, wiatrem. Spodnie trudnopalne, ostrzegawcze, antyelektrostatyczne, chemoodporne, wodoodporne Sealtex Flame. Dodatkowa ochrona przed zagrożeniami chemicznymi. Do kompletu polecamy kurtkę trudnopalną, antyelektrostatyczną offshore, wodoodporną Sealtex Flame. Dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym. 

  Dowiedz się więcej
 63. Bez podatku 268,00 zł Z podatkiem 329,64 zł

  Spodnie ocieplane antyelektrostatyczne Bizflame Rain Multi Protection. Trudnopalne, odporne na chemikalia, oddychające, wodoodporne. Doskonałe do pracy w trudnych warunkach pogodowych.

  Dowiedz się więcej
 64. Bez podatku 105,00 zł Z podatkiem 129,15 zł

  Spodnie robocze ocieplane, zimowe wyjątkowo trwałe, wodoodporne, plamoodporne z pasami odblaskowymi.

  Dowiedz się więcej
 65. Bez podatku 113,00 zł Z podatkiem 138,99 zł

  Spodni robocze ogrodniczki białe Craft. Modny, trwały i nowoczesny styl. Liczne obszerne kieszenie, kontrastowe (szare) wzmocnienia odporne na ścieranie i rozerwanie. Bardzo dobre spodnie dla malarzy, tynkarzy.

  Dowiedz się więcej
 66. Bez podatku 99,00 zł Z podatkiem 121,77 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki, wodoodporne, olejoodporne Sealtex Classic. Lekkie, mocne i praktyczne, zostały tak zaprojektowane, aby zmieścić się na ubrania robocze. Zgrzewane szwy zapewniają pełną ochronę przed wiatrem i deszczem. Wytrzymałe klamry, regulacja na nogawkach napami. Dostępne w kolorze granatowym i oliwkowym.

  Dowiedz się więcej
 67. Bez podatku 66,00 zł Z podatkiem 81,18 zł

  Spodnie rybackie  typu sztormiak na najgorsze warunki atmosferyczne. Wodoodporne, olejoodporne. Obfite deszcze, sztorm, ciśnieniowe urządzenia myjące, dla tych środowisk pracy idealnie pasują nasze spodnie i kurtka do kompletu. Doskonałe jako odzież rybacka. Mocny materiał (PVC+PU) miękki i elastyczny. Taśmowane trwałe i szczelne szwy. Dostępne w kolorze żółtym, granatowym.

  Dowiedz się więcej
 68. Bez podatku 425,00 zł Z podatkiem 522,75 zł

  Spodnie na szelkach ogrodniczki zimowe, trudnopalne, antyelektrostatyczne Portwest. Doskonała odzież na trudne warunki pracy (wiatr, zimno) idealna dla pracowników przemysłu petrochemicznego, gazownictwa oraz  spodnie zimowe dla spawaczy, szlifierzy.  Dostępne w kolorze : pomarańczowym i granatowym.

  Dowiedz się więcej
 69. Bez podatku 131,00 zł Z podatkiem 161,13 zł

  Spodnie trudnopalne, antyelektrostatyczne, idealne dla potrzeb przemysłu petrochemicznego oraz jako ubranie ochronne dla spawaczy w tym do spawania gazowego.

  Dowiedz się więcej
 70. Bez podatku 168,00 zł Z podatkiem 206,64 zł

  Spodnie ogrodniczki dla spawacza, trudnopalne, antyelektrostatyczne, idealne dla potrzeb przemysłu petrochemicznego oraz jako ubranie dla spawaczy w tym do spawania gazowego.

  Dowiedz się więcej
 71. Bez podatku 82,00 zł Z podatkiem 100,86 zł

  Spodnie antyelektrostatyczne unisex ESD. Dostępne w kolorze niebieskim i białym.

  Dowiedz się więcej
 72. Bez podatku 215,00 zł Z podatkiem 264,45 zł

    

  Mocne, wytrzymałe spodnie robocze klasy premium Eisenhower Max Dickies. Dużo kieszeni, wzmocniona bawełna Canvas, Cordura, potrójne szwy. Dostępne w kolorze czarnym i szarym.

  Dowiedz się więcej
 73. Bez podatku 137,00 zł Z podatkiem 168,51 zł

  Mocne damskie spodnie robocze Eisenhower Dickies z wieloma kieszeniami. Dostępne w kolorze czarnym.

  Dowiedz się więcej
 74. Bez podatku 285,00 zł Z podatkiem 350,55 zł

  Mocne, komfortowe, damskie spodnie robocze bawełniane, monterskie Fristads Kansas. Jedyne na rynku, damskie spodnie robocze monterskie w tak dużym wyborze kolorów.

  Dowiedz się więcej
 75. Bez podatku 225,00 zł Z podatkiem 276,75 zł

  Jedne z najlepszych na rynku, znane i cenione mocne spodnie robocze do ciężkich prac, odporne na brud, oleje, ciecze zaolejone, paliwo, wodę szwedzkiego producenta Fristads Kansas. Doskonała jakość wykonania, wzmocnienia z Cordury. Dostępne w kolorze niebieskim i czarnym.

       POLECAMY !!!

  Dowiedz się więcej
 76. Bez podatku 355,00 zł Z podatkiem 436,65 zł

  Mocne spodnie robocze ogrodniczki olejoodporne Fristads Kansas. Bardzo dużo kieszeni. Dostępne w kolorze czarnym i niebieskim.

  Dowiedz się więcej
 77. Bez podatku 245,00 zł Z podatkiem 301,35 zł

  Mocne spodnie robocze zimowe olejoodporne Fristads Kansas. Dostępne w kolorze granatowym i czarnym.

    

   

   

  Dowiedz się więcej
 78. Bez podatku 365,00 zł Z podatkiem 448,95 zł

  Mocne spodnie robocze zimowe, olejoodporne HI-VIS, ostrzegawcze 2034 PP Fristads Kansas. Spodnie dostępne w kolorze: żółto/czarnym, pomarańczowo/granatowym, czerwono/czarnym, żółto/granatowym.

   

  Dowiedz się więcej
 79. Bez podatku 363,00 zł Z podatkiem 446,49 zł

  Spodnie ochronne trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne, ostrzegawcze Hi-Vis Multinorm. Chronią przed płomieniem, odpryskami metalu podczas spawania, promieniowaniem cieplnym oraz chronią przed środkami chemicznymi, dzięki pokryciu fluorokarbonem. Doskonała widoczność.

   

  Dowiedz się więcej
 80. Bez podatku 385,00 zł Z podatkiem 473,55 zł

  Spodnie ochronne ogrodniczki, trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne, ostrzegawcze Hi-Vis Multinorm. Chronią przed płomieniem, odpryskami metalu podczas spawania, promieniowaniem cieplnym oraz chronią przed środkami chemicznymi, dzięki pokryciu fluorokarbonem. Doskonała widoczność.

   

  Dowiedz się więcej
 81. Bez podatku 725,00 zł Z podatkiem 891,75 zł

  Spodnie ochronne ogrodniczki, wykonane z mocnego i bezpiecznego materiału FlamTech Hi-Vis Fristads Kansas. Antyelektrostatyczne, odporne na płomienie, odpryski metalu podczas spawania, promieniowanie cieplne. Doskonała widoczność dzięki zastosowaniu materiału fluorescencyjnego.

    

  Dowiedz się więcej
 82. Bez podatku 76,00 zł Z podatkiem 93,48 zł

  Prawdziwy bestseller, spodnie robocze bojówki dla każdego profesjonalisty. Najbardziej popularne, najlepiej sprzedające się spodnie w ofercie Dickies. Uniwersalne, trwałe i komfortowe idealne dla nadzoru technicznego, serwisantów jak i do użytku domowego. Modny młodzieżowy styl. Potrójne szwy. Duża ilość kieszeni i uchwytów. Dostępne w 5 kolorach

          POLECAMY !

  Dowiedz się więcej
 83. Bez podatku 132,00 zł Z podatkiem 162,36 zł

  Odzież ostrzegawcza. Spodnie ogrodniczki ostrzegawcze odblaskowe, wodoodporne, oddychające Portwest. Najwyższa ochrona przed deszczem. Spodnie plamoodporne dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 84. Bez podatku 162,00 zł Z podatkiem 199,26 zł

  Spodnie trudnopalne antyelektrostatyczne Biz Flame Portwest. Przeznaczone dla pracowników przemysłu petrochemicznego, do stref zagrożonych wybuchem i płomieniami oraz spawaczy i zawodów pokrewnych. Spodnie dostępne w kolorze granatowym i pomarańczowym.

     

  Dowiedz się więcej
 85. Bez podatku 205,00 zł Z podatkiem 252,15 zł

  Spodnie ogrodniczki antyelektrostatyczne, trudnopalne Biz Flame Portwest. Przeznaczone dla pracowników przemysłu petrochemicznego, do stref zagrożonych wybuchem i płomieniami oraz spawaczy i zawodów pokrewnych. Spodnie dostępne w kolorze granatowym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 86. Bez podatku 119,00 zł Z podatkiem 146,37 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki ostrzegawcze odblaskowe HI-VIS Gironde. Plamoodporna powłoka chroni przed plamami, cieczami zaolejonymi. Dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 87. Bez podatku 92,00 zł Z podatkiem 113,16 zł

  Spodnie robocze ostrzegawcze odblaskowe HI-VIS Seville Portwest. Klasyczne spodnie ostrzegawcze z powłoką odporną na plamy, ciecze zaolejone. Dostępne w kolorze pomarańczowym i żółtym.

  Dowiedz się więcej
 88. Bez podatku 149,00 zł Z podatkiem 183,27 zł

  Mocne spodnie robocze klasy premium ostrzegawcze odblaskowe Xenon Portwest. Jedne z najmocniejszych na rynku spodni ostrzegawczych. Kontrastowe wzmocnienia, kieszenie boczne, potrójne szwy.

  Dowiedz się więcej
 89. Bez podatku 177,00 zł Z podatkiem 217,71 zł

  Mocne spodnie robocze klasy premium ogrodniczki ostrzegawcze odblaskowe Xenon Portwest. Jedne z najmocniejszych na rynku spodni ostrzegawczych. Kontrastowe wzmocnienia, kieszenie boczne, potrójne szwy. Elastyczne w pasie.

  Dowiedz się więcej
 90. Bez podatku 93,00 zł Z podatkiem 114,39 zł

  Spodnie robocze białe Craft. Modny, trwały i nowoczesny styl. Liczne obszerne kieszenie, kontrastowe (szare) wzmocnienia odporne na ścieranie i rozerwanie. Bardzo dobre spodnie dla malarzy, tynkarzy.

  Dowiedz się więcej
 91. Bez podatku 120,00 zł Z podatkiem 147,60 zł

  Wysokiej jakości spodnie robocze ocieplane typ bojówki Dickies Marston. Idealne do prac w magazynie, zimnych halach fabrycznych, rolnictwie oraz na zewnątrz w zimne dni. Dostępne w kolorze ciemno niebieskim i zielonym.

  Dowiedz się więcej
 92. Bez podatku 340,00 zł Z podatkiem 418,20 zł

  Mocne spodnie robocze zimowe ostrzegawcze Fristads Kansas odporne na brud, paliwa, oleje, ciecze zaolejone, wodę. Dostępne w kolorze pomarańczowym, żółtym ,czerwonym.

    

  Dowiedz się więcej
 93. Bez podatku 239,00 zł Z podatkiem 293,97 zł

  Wysokiej jakości mocne spodnie robocze monterskie West Ham Helly Hansen. Liczne wzmocnienia z materiału Cordura. Duża ilość kieszeni oraz uchwytów na narzędzia. Spodnie do kompletu z bluzą West Ham - opcja. Spodnie dostępne w kolorze czarno/grafitowym, ciemnoszaro/czarnym, granatowo/grafitowym, ciemnooliwkowo/grafitowym.

  Dowiedz się więcej
 94. Bez podatku 219,00 zł Z podatkiem 269,37 zł

  Mocne I trwałe spodnie robocze z wieloma kieszeniami Westa Ham Helly Hansen. Spodnie dostępne w kolorze czarno/grafitowym, ciemnooliwkowo/grafitowym, ciemnoszaro/czarnym, granatowo/grafitowy. 

  Dowiedz się więcej
 95. Bez podatku 139,00 zł Z podatkiem 170,97 zł

  Wodoodporne spodnie ogrodniczki Mandal Helly Hansen typu sztormiak, odporne na brud, oleje, paliwa, ciecze zaolejone, pleśń. Spodnie dostępne w kolorze pomarańczowym, ciemnozielonym.

  Dowiedz się więcej
 96. Bez podatku 119,00 zł Z podatkiem 146,37 zł

  Wodoodporne spodnie Mandal Helly Hansen typu sztormiak, odporne na brud, oleje, paliwa, ciecze zaolejone, pleśń. Spodnie dostępne w kolorze żółtym, pomarańczowym, czarnym, ciemnozielonym.

  Dowiedz się więcej
 97. Bez podatku 355,00 zł Z podatkiem 436,65 zł

   

  Spodnie zimowe o właściwościach wodoodpornych Berg Helly Hansen.

  Dowiedz się więcej
 98. Bez podatku 259,00 zł Z podatkiem 318,57 zł

  Spodnie zimowe, wodoodporne, odblaskowe, oddychające Alta. Elastyczne w pasie. Elastyczne szelki. Kieszenie na nakolanniki. Regulowane na rzepy końcówki nogawek. Zamek błyskawiczny na końcówkach nogawek. Spodnie dostępne w kolorze pomarańczowym i żółtym.

  Dowiedz się więcej
 99. Bez podatku 419,00 zł Z podatkiem 515,37 zł

  Spodnie robocze zimowe, odblaskowe Hi-Vis, wodoodporne, wiatroszczelne Ludvika Helly Hansen. Doskonałe do prac w ciężkich warunkach atmosferycznych oraz środowiskowych. Materiał wierzchni Helly Tech Performace powleczony PU, plamoodporny, odporny na brud. Spodnie dostępne w kolorze pomarańczowym, żółtym, czerwonym.

  Dowiedz się więcej
 100. Bez podatku 359,00 zł Z podatkiem 441,57 zł

  Mocne spodnie robocze monterskie odblaskowe z wieloma kieszeniami i uchwytami Bridgewater Helly Hansen. Spodnie dostępne w kolorze pomarańczowym, żółtym, czerwonym.

  Dowiedz się więcej

Ustaw kierunek malejący

1-100 z 127

Strona:
 1. 1
 2. 2