Amber Marine buty caterpillar

Spodnie robocze

Spodnie robocze

 

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru solidnych oraz komfortowych spodni roboczych. Są wykonane według specjalnych wzorów, spełniających wymogi Unii Europejskiej oraz BHP. Posiadamy w naszej ofercie odzież ocieplaną, wodoodporną i plamoodporną, a także spodnie robocze dostępne w odmiennych kolorach i bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy z produktów powstał z największą starannością z wytrzymałych tworzyw umożliwiających pracę w trudnych warunkach panujących w magazynie lub na budowie. Przy hurtowym zakupie naszych produktów oferujemy dodatkowo specjalne rabaty i korzystne obniżki, które z pewnością odpowiedzą na Twoje oczekiwania i wymagania oraz pozwolą na zakup wszelkich niezbędnych elementów odzieży.

Nasza firma sprzedaje gotowe produkty, a także wykonuje spodnie robocze oraz inne ubrania na specjalne zamówienie Klienta. Możliwe jest zamówienie oznaczeń, takich jak odblaski, które są niezwykle praktyczne, szczególnie podczas pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Nasz wykwalifikowany personel i odporne na uszkodzenia materiały są gwarancją najwyższej jakości proponowanych przez nas usług. Dzięki wsparciu profesjonalistów sprawiamy, że oferowane przez nas spodnie robocze są nie tylko solidne, ale także bardzo wygodne. Sprawdzą się w wielu branżach, w których liczy się komfort oraz bezpieczeństwo pracownika. Zachęcamy do współpracy branże budowlane, chemiczne oraz techniczne.

Ceny produktów dotyczą zakupu pojedynczych egzemplarzy, przy zakupie większej ilości gwarantujemy odpowiednie rabaty oraz ekspresową realizację zamówienia.
 

* Ceny produktów dotyczą zakupu pojedynczych egzemplarzy, przy zakupie większej ilości gwarantujemy odpowiednie rabaty oraz ekspresową realizację zamówienia. 


 
 

Ustaw kierunek malejący

1-100 z 134

Strona:
 1. 1
 2. 2
 1. Mocne spodnie robocze ostrzegawcze, odblaskowe, plamoodporne Hi-Vis Vision Portwest
  Bez podatku 135,00 zł Z podatkiem 166,05 zł

  Mocne spodnie robocze ostrzegawcze, plamoodporne typ monterski Hi-Vis Vision Portwest klasy premium. Innowacyjne spodnie ostrzegawcze z wielofunkcyjnymi, wielokomorowymi kieszeniami, w tym kaburowymi, na nakolanniki, na udzie oraz na klucze, narzędzia i telefon. Najwyższej jakości taśmy odblaskowej HiVisTex Pro. Regulowana długość nogawek. Wzmocnienia z tkaniny Oxford w kluczowych punktach narażonych na przetarcie. Potrójny ścieg gwarantuje najwyższą trwałość. Do każdej pary spodni dołączamy darmową parę nakolanników. Spodnie dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym. Odzież robocza z serii PW3 dla profesjonalistów.

      Portwest PRO

   

  Dowiedz się więcej
 2. Mocne spodnie robocze typ monterski z kieszeniami kaburowymi Urban Portwest
  Bez podatku 99,98 zł Z podatkiem 122,98 zł

  Mocne spodnie robocze typ monterski z kieszeniami kaburowymi Urban Portwest. Bardzo wytrzymałe spodnie monterskie, wykonane z materiału Kingsmil o nowoczesnym kroju i z regulowaną długością nogawek. Wyposażone w wiele funkcjonalnych rozwiązań, takich jak wyprofilowane kieszenie na nakolanniki, potrójne szwy, specjalnie wyprofilowany obszar krocza oraz obszerne kieszenie na udach. Kieszenie posiadają wzmocnienia zapewniające dodatkową trwałość. Do każdej pary spodni dołączamy darmową parę nakolanników. Odzież robocza z serii PW3 dla profesjonalistów.

      Portwest PRO

  Dowiedz się więcej
 3. Mocne spodnie robocze Urban Portwest
  Bez podatku 95,00 zł Z podatkiem 116,85 zł

  Mocne spodnie robocze Urban Portwest. Bardzo wytrzymałe spodnie monterskie, wykonane z materiału Kingsmil o nowoczesnym kroju i z regulowaną długością nogawek. Wyposażone w wiele funkcjonalnych rozwiązań, takich jak wyprofilowane kieszenie na nakolanniki, potrójne szwy, specjalnie wyprofilowany obszar krocza oraz obszerne kieszenie na udach. Kieszenie posiadają wzmocnienia zapewniające dodatkową trwałość. Do każdej pary spodni dołączamy darmową parę nakolanników. Odzież robocza z serii PW3 dla profesjonalistów.

      Portwest PRO

  Dowiedz się więcej
 4. Spodnie robocze monterskie, softshell, ostrzegawcze Hi-Vis Craftsman 2083 WYH Fristads Kansas
  Bez podatku 399,00 zł Z podatkiem 490,77 zł

  Mocne spodnie robocze monterskie softshellowe, ostrzegawcze Hi-Vis Fristads Kansas. Spodnie robocze oddychające, wodoodporne i wiatroodporne. Wzmocnione materiałem Cordura ® wielokomorowe, kieszenie kaburowe oraz kieszenie na nakolanniki.

   

  Dowiedz się więcej
 5. Mocne dwukolorowe spodnie robocze Icon 2019 Luxe Fristads Kansas
  Bez podatku 162,00 zł Z podatkiem 199,26 zł

  Mocne spodnie robocze dwukolorowe Icon 2019 Luxe Fristads Kansas. Spodnie odporne na przetarcia, duża ilość kieszeni. Wzmocnienia z materiału Cordura®. Spodnie dostępne w wielu kolorach. Spodnie dostępne w rozmiarach dla wysokich i bardzo wysokich użytkowników.

   

  Dowiedz się więcej
 6. Mocne spodnie robocze monterskie z odpinanymi nogawkami zip-off 242 PS25 Fristads Kansas
  Bez podatku 369,00 zł Z podatkiem 453,87 zł

  Mocne spodnie monterskie z odpinanymi nogawkami Fristads Kansas. Mocne, odporne na przetarcia, brud. Wysoki komfort użytkowania zapewnia szczotkowany, miękki materiał po wewnętrznej stronie spodni. Duża ilość kieszeni. Wzmocnienia z materiału Cordura®. Można prać przemysłowo.

   

  Dowiedz się więcej
 7. Spodnie robocze ogrodniczki, wodoodporne, ostrzegawcze PORTWEST
  Bez podatku 119,00 zł Z podatkiem 146,37 zł

  Spodnie robocze na szelkach, ogrodniczki, ostrzegawcze odblaskowe, wodoodporne, plamoodporne, oddychające dwukolorowe Portwest. Spodnie ostrzegawcze dostępne w kolorach: żółto/granatowym, pomarańczowo/granatowym.

  Dowiedz się więcej
 8. Spodnie robocze ogrodniczki Industry300 dwukolorowe z elementami kontrastowymi DICKIES
  Bez podatku 175,00 zł Z podatkiem 215,25 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki Industry300 dwukolorowe z elementami kontrastowymi DICKIES. Doskonała jakość, bardzo mocne i trwałe spodnie. Potrójne szwy, wiele kieszeni i uchwytów. Dostępne w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 9. Spodnie robocze Industry300 dwukolorowe z elementami kontrastowymi DICKIES
  Bez podatku 135,00 zł Z podatkiem 166,05 zł

  Spodnie robocze Industry300 dwukolorowe z elementami kontrastowymi DICKIES.Doskonała jakość, wiele kieszeni i uchwytów.Dostępne w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 10. Spodnie robocze monterskie dla profesjonalistów Redhawk Pro Dickies
  Bez podatku 132,00 zł Z podatkiem 162,36 zł

  Spodnie robocze monterskie dla profesjonalistów Redhawk Pro Dickies. Dużo kieszeni, mocna, trwała i komfortowa mieszanka materiałowa.

   


  Dowiedz się więcej
 11. Mocne spodnie robocze klasy premium Eisenhower Max Dickies
  Bez podatku 225,00 zł Z podatkiem 276,75 zł

    

  Mocne, wytrzymałe spodnie robocze klasy premium Eisenhower Max Dickies. Dużo kieszeni, wzmocniona bawełna Canvas, Cordura, potrójne szwy. Dostępne w kolorze czarnym i szarym.

  Dowiedz się więcej
 12. Spodnie robocze olejoodporne 255K AD Fristads Kansas
  Bez podatku 210,00 zł Z podatkiem 258,30 zł

  Mocne spodnie robocze olejoodporne, typ monterski klasy premium Polydex Fristads Kansas. Znane i cenione w całej Europie z jakości i wytrzymałości spodnie robocze olejoodporne Polydex, odporne na brud, oleje, ciecze zaolejone, wodę. Od strony wewnętrznej, miękki, szczotkowany bardzo komfortowy materiał. Bardzo duża ilość kieszeni. Kieszenie na nakolanniki wzmocnione materiałem CORDURA®.

     

  Dowiedz się więcej
 13. Mocne spodnie robocze ogrodniczki olejoodporne 51 AD Fristads Kansas
  Bez podatku 295,00 zł Z podatkiem 362,85 zł

  Mocne spodnie robocze ogrodniczki, olejoodporne klasy premium Polydex Fristads Kansas. Znane i cenione w całej Europie z jakości i wytrzymałości spodnie robocze olejoodporne Polydex, odporne na brud, oleje, ciecze zaolejone, wodę. Od strony wewnętrznej, miękki, szczotkowany bardzo komfortowy materiał. Bardzo duża ilość kieszeni. Kieszenie na nakolanniki wzmocnione materiałem CORDURA®. .

  Dowiedz się więcej
 14. Spodnie robocze zimowe, olejoodporne 267 PP Fristads Kansas
  Bez podatku 195,00 zł Z podatkiem 239,85 zł

  Mocne spodnie robocze zimowe olejoodporne Fristads Kansas. Dostępne w kolorze granatowym i czarnym.

    

   

   

  Dowiedz się więcej
 15. Spodnie robocze antyelektrostatyczne, trudnopalne offshore Daletec Wenaas.
  Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł

   Spodnie robocze antyelektrostatyczne, trudnopalne wykonane z wysokiej jakości bawełny Daletec Wenaas. Szerokie zastosowanie w przemyśle petrochemicznym, gazowniczym. Pełna ochrona przed płomieniami, łukiem elektrycznym, ciepłem konwekcyjnym. Spodnie dostępne w kolorze pomarańczowym i czerwonym.

       

  Dowiedz się więcej
 16. Koszulka polo pique Naples Portwest
  Bez podatku 28,00 zł Z podatkiem 34,44 zł

  Koszulka polo klasy premium pique Naples Portwest. Wysoka jakość wykonania, wytrzymała, oddychająca, komfortowa w użytkowaniu, dostępna w wielu kolorach. Szerokie zastosowanie w wielu profesjach, jako odzież korporacyjna oraz do użytku codziennego.

   BESTSELLER !  

  Dowiedz się więcej
 17. A Spodnie robocze bojówki ocieplane/zimowe Dickies Marston
  Bez podatku 125,00 zł Z podatkiem 153,75 zł

  Wysokiej jakości spodnie robocze ocieplane typ bojówki Dickies Marston. Idealne do prac w magazynie, zimnych halach fabrycznych, rolnictwie oraz na zewnątrz w zimne dni. Dostępne w kolorze ciemno niebieskim i zielonym.

  Dowiedz się więcej
 18. Mocne spodnie robocze monterskie West Ham Helly Hansen
  Bez podatku 239,00 zł Z podatkiem 293,97 zł

  Wysokiej jakości mocne spodnie robocze monterskie West Ham Helly Hansen. Liczne wzmocnienia z materiału Cordura. Duża ilość kieszeni oraz uchwytów na narzędzia. Spodnie do kompletu z bluzą West Ham - opcja. Spodnie dostępne w kolorze czarno/grafitowym, ciemnoszaro/czarnym, granatowo/grafitowym, ciemnooliwkowo/grafitowym.

  Dowiedz się więcej
 19. Mocne spodnie robocze West Ham Helly Hansen
  Bez podatku 219,00 zł Z podatkiem 269,37 zł

  Mocne I trwałe spodnie robocze z wieloma kieszeniami Westa Ham Helly Hansen. Spodnie dostępne w kolorze czarno/grafitowym, ciemnooliwkowo/grafitowym, ciemnoszaro/czarnym, granatowo/grafitowy. 

  Dowiedz się więcej
 20. Spodnie ogrodniczki wodoodporne typu sztormiak Mandal Helly Hansen
  Bez podatku 139,00 zł Z podatkiem 170,97 zł

  Wodoodporne spodnie ogrodniczki Mandal Helly Hansen typu sztormiak, odporne na brud, oleje, paliwa, ciecze zaolejone, pleśń. Spodnie dostępne w kolorze pomarańczowym, ciemnozielonym.

  Dowiedz się więcej
 21. Spodnie wodoodporne typu sztormiak Mandal Helly Hansen
  Bez podatku 119,00 zł Z podatkiem 146,37 zł

  Wodoodporne spodnie Mandal Helly Hansen typu sztormiak, odporne na brud, oleje, paliwa, ciecze zaolejone, pleśń. Spodnie dostępne w kolorze żółtym, pomarańczowym, czarnym, ciemnozielonym.

  Dowiedz się więcej
 22. Spodnie zimowe Berg Helly Hansen
  Bez podatku 355,00 zł Z podatkiem 436,65 zł

   

  Spodnie zimowe o właściwościach wodoodpornych Berg Helly Hansen.

  Dowiedz się więcej
 23. Spodnie robocze zimowe, wodoodporne odblaskowe Alta Helly Hansen
  Bez podatku 259,00 zł Z podatkiem 318,57 zł

  Spodnie zimowe, wodoodporne, odblaskowe, oddychające Alta. Elastyczne w pasie. Elastyczne szelki. Kieszenie na nakolanniki. Regulowane na rzepy końcówki nogawek. Zamek błyskawiczny na końcówkach nogawek. Spodnie dostępne w kolorze pomarańczowym i żółtym.

  Dowiedz się więcej
 24. Bardzo mocne spodnie wodoodporne, olejoodporne, rybackie typu sztormiak Stavanger Helly Hansen
  Bez podatku 299,00 zł Z podatkiem 367,77 zł

  Spodnie wodoodporne, olejoodporne, rybackie typu sztormiak Stavanger Helly Hansen

  Dowiedz się więcej
 25. Mocne spodnie robocze monterskie Chelsea Helly Hansen
  Bez podatku 279,00 zł Z podatkiem 343,17 zł

  Mocne spodnie robocze monterskie klasy premium Chelsea Helly Hansen. Najlepiej sprzedające się spodnie robocze w ofercie Helly Hansena. Mocna, komfortowa i wytrzymała konstrukcja wzmocniona w wielu punktach materiałem Cordura. Duża ilość kieszeni. Spodnie dostępne w kolorze niebiesko-czarnym, szaro-czarnym, czarno-szarym oraz czarnym z elementami w kolorze niebieskim.

  Dowiedz się więcej
 26. Mocne spodnie robocze odblaskowe Hi-Vis Bridgewater Helly Hansen
  Bez podatku 329,00 zł Z podatkiem 404,67 zł

  Mocne spodnie robocze klasy premium odblaskowe Hi-Vis Bridgewater Helly Hansen. Wzmocnione materiałem Cordura. Spodnie dostępne w kolorze żółtym, czerwonym i pomarańczowym.

  PROMOCJA !!!

  Dowiedz się więcej
 27. Bardzo wygodne i uniwersalne, trwałe spodnie robocze dla każdego Everyday Dickies
  Bez podatku 82,00 zł Z podatkiem 100,86 zł

  Trwałe i komfortowe, uniwersalne, lekkie spodnie robocze Everyday Dickies dla każdego profesjonalisty. Doskonałe spodnie dla kadry technicznej oraz jako odzież korporacyjna z dwukolorową koszulką polo oraz dwukolorową kurtką softshell lub lekkim polarem. Bardzo duży wybór kolorów, atrakcyjny młodzieżowy styl. Doskonałe spodnie do użytku domowego. Szeroki wybór rozmiarów dla niskich, standardowych i wysokich. Spodnie dostępne.

  Dowiedz się więcej
 28. Mocne spodnie robocze klasy premium Eisenhower Premium Dickies
  Bez podatku 215,00 zł Z podatkiem 264,45 zł

  Mocne spodnie robocze klasy premium Eisenhower Premium Dickies. Spodnie dla prawdziwych zawodowców, mocne, odporne na brud oleje, ciecze zaolejone. Posiadają właściwości wodoodporne, plamoodporne dzięki powłoce z Teflonu. Wzmocnienia z materiału Cordura. Kolor czarny.

  Dowiedz się więcej
 29. Krótkie spodenki typ szorty Every Day Dickies
  Bez podatku 62,00 zł Z podatkiem 76,26 zł

  Krótkie spodenki typu szorty Dickies. Mocne, trwałe, lekkie i komfortowe, uniwersalne spodenki robocze Everyday Dickies dla każdego profesjonalisty. Doskonałe spodenki do pracy jak i do użytku codziennego. Bardzo duży wybór kolorów, atrakcyjny młodzieżowy styl. Duża ilość kieszeni.

  Dowiedz się więcej
 30. Spodnie robocze ogrodniczki odblaskowe, ostrzegawcze Industry300 DICKIES
  Bez podatku 220,00 zł Z podatkiem 270,60 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki ostrzegawcze, odblaskowe Industry300 Dickies. Wysoka jakość wykonania. Duża liczba kieszeni. Spodnie dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 31. Spodnie robocze odblaskowe, ostrzegawcze Industry300 DICKIES
  Bez podatku 160,00 zł Z podatkiem 196,80 zł

  Spodnie robocze ostrzegawcze, odblaskowe Industry300 Dickies. Wysoka jakość wykonania. Duża liczba kieszeni. Spodnie dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 32. Ubranie robocze spodnie robocze ogrodniczki Enterprise Fe Engel
  Bez podatku 255,00 zł Z podatkiem 313,65 zł

  Mocne trwałe i komfortowe spodnie robocze ogrodniczki klasy premium Enterprise duńskiego producenta Fe Engel. Kolekcja odzieży Enterprise zdobyła sobie uznanie w całej europie za jakość, trwałość, komfort użytkowania oraz szeroki wybór kolorów.

  Dowiedz się więcej
 33. Ubranie robocze spodnie robocze Enterprise Fe Engel
  Bez podatku 185,00 zł Z podatkiem 227,55 zł

  Mocne trwałe i komfortowe spodnie robocze klasy premium Enterprise duńskiego producenta Fe Engel. Kolekcja odzieży Enterprise zdobyła sobie uznanie w całej europie za jakość, trwałość, komfort użytkowania oraz szeroki wybór kolorów.

  Dowiedz się więcej
 34. Ubranie robocze, bardzo mocne spodnie robocze klasy premium dla profesjonalistów Dickies PRO
  Bez podatku 239,00 zł Z podatkiem 293,97 zł

  Najnowsza kolekcja ubrania roboczego dla profesjonalistów Dickies PRO. Bardzo mocne spodnie robocze z wieloma kieszeniami. Spodnie odporne na ścieranie, brud, oleje, ciecze zaolejone. Wzmocnione kieszenie na nakolanniki, nowoczesny styl, elementy odblaskowe. Spodnie dostępne w 5 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 35. Mocne, lekkie, oddychajace, spodnie robocze monterskie Hi-Vis Fristads Kansas
  Bez podatku 305,00 zł Z podatkiem 375,15 zł

  Mocne, lekkie spodnie robocze typ monterski klasy premium, Hi-Vis Fristads Kansas. Spodnie "oddychajace" dzięki komfortowej strukturze materiałowej oraz otworom wentylacyjnym z siatki poliestrowej w tylnej części kolan oraz w tylnej części pasa. Doskonałe spodnie robocze do pracy w ciepłym i goracym środowisku. Spodnie odporne na przetarcia, brud, oleje, ciecze zaolejone. 

   

   

  Dowiedz się więcej
 36. Lekkie spodnie robocze Galaxy Fe Engel
  Bez podatku 179,00 zł Z podatkiem 220,17 zł

  Lekkie, trwałe i komfortowe spodnie robocze Galaxy z wieloma kieszeniami. Dwie klasyczne kieszenie przednie. Dwie kieszenie tylne z klapami. Elementy odblaskowe. Spodnie dostępne w kolorze brązowym, niebieskim, szarym, czarnym. Dowiedz się więcej
 37. Spodnie zimowe, wodoodporne, oddychające Kiruna Helly Hansen
  Bez podatku 539,00 zł Z podatkiem 662,97 zł

  Mocne i komfortowe spodnie zimowe Kiruna. Spodnie wodoodporne, oddychające dzięki zastosowaniu materiału z membraną Helly Tech ®Preformance. Dowiedz się więcej
 38. Spodnie robocze zimowe, monterskie, wodoodporne, oddychające Arctic Helly Hansen
  Bez podatku 519,00 zł Z podatkiem 638,37 zł

  Mocne i komfortowe spodnie robocze zimowe Arctic typ monterski. Spodnie wodoodporne, oddychające dzięki zastosowaniu materiału z membraną Helly Tech ®Preformance. Dowiedz się więcej
 39. Spodnie trudnopalne, antystatyczne, ostrzegawcze multinorm Modaflame Portwest
  Bez podatku 296,00 zł Z podatkiem 364,08 zł

  Spodnie trudnopalne, antystatyczne , ostrzegawcze Hi-Vis multinorm Modaflame Portwest. Ochrona przed płomieniami, ciepłem promieniującym, konwekcyjnym i kontaktowym Ochrona spawalnicza klasy 1. Odzież ostrzegawcza klasy 1. Odzież spełnia najwyższe wymagania dla ochrony przed łukiem elektrycznym w badaniu ATPV i Ebt. Bardzo komfortowa w użytkowaniu.

  Dowiedz się więcej
 40. Spodnie ogrodniczki, trudnopalne, antystatyczne, ostrzegawcze multinorm Modaflame Portwest
  Bez podatku 359,00 zł Z podatkiem 441,57 zł

  Spodnie ogrodniczki trudnopalne, antystatyczne , ostrzegawcze Hi-Vis multinorm Modaflame Portwest. Ochrona przed płomieniami, ciepłem promieniującym, konwekcyjnym i kontaktowym Ochrona spawalnicza klasy 1. Odzież ostrzegawcza klasy 2. Odzież spełnia najwyższe wymagania dla ochrony przed łukiem elektrycznym w badaniu ATPV i Ebt. Bardzo komfortowa w użytkowaniu.

  Dowiedz się więcej
 41. Lekkie spodnie przeciwdeszczowe, wiatroszczelne Voss Helly Hansen
  Bez podatku 109,00 zł Z podatkiem 134,07 zł

  Znane i cenione na całym świecie, lekkie spodnie przeciwdeszczowe, wiatroszczelne VOSS Helly Hansen. Lekki elastyczny materiał poliester z pokryciem PU Helox. Komfortowe, szerokie zastosowanie w trudnych warunkach atmosferycznych jak deszcz, wiatr. Idealne do pracy jak i do użytku codziennego, np piesze wycieczki, wędkarstwo. Dostępne w 5 kolorach. Do kompletu można zakupić kurtkę Voss.

  Dowiedz się więcej
 42. Damskie spodnie ostrzegawcze Portwest
  Bez podatku 116,00 zł Z podatkiem 142,68 zł

  Wysokiej jakości, damskie spodnie ostrzegawcze Hi-Vis Portwest. Plamoodporne, komfortowe w użyciu. Dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym. Dowiedz się więcej
 43. Mocne spodnie robocze olejoodporne Polydex 265K AD Fristads Kansas
  Bez podatku 195,00 zł Z podatkiem 239,85 zł

  Mocne spodnie robocze olejoodporne, typ monterski klasy premium Polydex Fristads Kansas. Znane i cenione w całej Europie z jakości i wytrzymałości spodnie robocze olejoodporne Polydex, odporne na brud, oleje, ciecze zaolejone, wodę. Od strony wewnętrznej, miękki, szczotkowany bardzo komfortowy materiał. Bardzo duża ilość kieszeni. Kieszenie na nakolanniki wzmocnione materiałem CORDURĄ®.

   

  Dowiedz się więcej
 44. Mocne damskie spodnie ostrzegawcze Hi-Vis 2135 PLU Fristads Kansas
  Bez podatku 345,00 zł Z podatkiem 424,35 zł

  Damskie spodnie ostrzegawcze Hi-Vis klasy premium 2135 PLU Fristads Kansas. Mocne spodnie robocze ostrzegawcze odporne na brud, oleje, ciecze zaolejone, wodę.

   

  Dowiedz się więcej
 45. Spodnie robocze białe, malarskie Portwest
  Bez podatku 69,00 zł Z podatkiem 84,87 zł

  Spodnie robocze białe, malarskie ze 100% wykurczonej bawełny.

  Dowiedz się więcej
 46. Spodnie robocze białe, ogrodniczki malarskie BOLTON
  Bez podatku 77,00 zł Z podatkiem 94,71 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki, bawełniane, białe, malarskie z 100% bawełny Odzież dla malarzy.

  Dowiedz się więcej
 47. Spodnie robocze bojówki Action PORTWEST
  Bez podatku 67,00 zł Z podatkiem 82,41 zł

  Spodnie robocze bojówki. Komfortowa i trwała tkanina, bardzo duży wybór kolorów. Szerokie zastosowanie.

  Dowiedz się więcej
 48. Spodnie robocze ogrodniczki BURNLEY PORTWEST
  Bez podatku 67,00 zł Z podatkiem 82,41 zł

  Klasyczne spodnie robocze ogrodniczki, dostępne w 4 kolorach w tym białe.

  Dowiedz się więcej
 49. Spodnie robocze ogrodniczki z 9 kieszeniami Portwest
  Bez podatku 67,97 zł Z podatkiem 83,60 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki z licznymi kieszeniami w tym na nakolanniki, dostępne w kolorze granatowym i niebieskim. Dowiedz się więcej

 50. Spodnie ogrodniczki dwukolorowe TEXO.
  Bez podatku 89,00 zł Z podatkiem 109,47 zł

  Klasyczne, wygodne i stylowe spodnie ogrodniczki dwukolorowe. Dostępne w wielu kolorach.

  Dowiedz się więcej
 51. Spodnie robocze dwukolorowe TEXO PORTWEST
  Bez podatku 69,00 zł Z podatkiem 84,87 zł

  Dwukolorowe spodnie robocze z kieszeniami na nakolanniki. Komfortowe spodnie dostępne w wielu kolorach.

  Dowiedz się więcej
 52. Spodnie wodoodporne, olejoodporne Sealtex™ Portwest
  Bez podatku 89,00 zł Z podatkiem 109,47 zł

  Spodnie robocze przeciwdeszczowe, wodoodporne, olejoodporne. Elastyczne i trwałe, odporne na przemakanie. Szeroki wybór kolorów.

  Dowiedz się więcej
 53. Spodnie ostrzegawcze dwukolorowe, przeciwdeszczowe PORTWEST.
  Bez podatku 59,00 zł Z podatkiem 72,57 zł

  Spodnie ostrzegawcze dwukolorowe, przeciwdeszczowe i wiatroszczelne z wykończeniem plamoodpornym PU.

  Dowiedz się więcej
 54. Spodnie ochronne offshore, ostrzegawcze, trudnopalne, antyelektrostatyczne, wodoodporne, oddychające ocieplane BizFlame PORTWEST
  Bez podatku 311,00 zł Z podatkiem 382,53 zł

  Spodnie ochronne offshore BizFlame. Ostrzegawcze, antyelektrostatyczne, ocieplane, wodoodporne, trudnopalne. Doskonała ochrona przed licznymi zagrożeniami szczególnie występującymi w przemyśle petrochemicznym. Bardzo dobre parametry wodoodporności. Dostępne w kolorze pomarańczowym oraz żółtym.

  Dowiedz się więcej
 55. Spodnie trudnopalne dla spawaczy Bizweld™ PORTWEST
  Bez podatku 95,00 zł Z podatkiem 116,85 zł

  Spodnie trudnopalne dla spawaczy Bizweld™. Odzież ochronna dla spawaczy i innych profesji w warunkach zagrożenia ogniem, płomieniem, łukiem elektrycznym. Spodnie dostępne w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 56. Spodnie robocze ostrzegawcze odblaskowe HI-VIS Lyon Texo PORTWEST
  Bez podatku 139,00 zł Z podatkiem 170,97 zł

  Moce i trwałe spodnie ostrzegawcze odblaskowe Hi-VIS Lyon Texo. Spodnie  plamoodporne, odporne na ciecze zaolejone. Dostępne w  kolorze pomarańczowym i żółtym.

  Dowiedz się więcej
 57. Spodnie robocze wodoodporne, plamoodporne, odblaskowe Iona Lite
  Bez podatku 59,00 zł Z podatkiem 72,57 zł

  Spodnie robocze wodoodporne, plamoodporne. Dostępne w kolorach: czarny, granatowy, zielony, niebieski.

  Dowiedz się więcej
 58. Spodnie robocze ogrodniczki ostrzegawcze odblaskowe HI-VIS Dijon Texo PORTWEST
  Bez podatku 193,00 zł Z podatkiem 237,39 zł

  Komfortowe i trwałe spodnie robocze ogrodniczki ostrzegawcze odblaskowe HI-VIS Dijon Texo. Spodnie posiadają właściwości plamoodporne. Dostępne w kolorze  żółtym, pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 59. Spodnie robocze zimowe ogrodniczki Texo PORTWEST
  Bez podatku 134,00 zł Z podatkiem 164,82 zł

  Spodnie ogrodniczki ocieplane TEXO

  Dowiedz się więcej
 60. Spodnie robocze ogrodniczki ocieplane, dwukolorowe ostrzegawcze PORTWEST
  Bez podatku 142,00 zł Z podatkiem 174,66 zł

  Spodnie ogrodniczki ocieplane, odblaskowe. Dostępne w 2 kolorach

  Dowiedz się więcej
 61. Spodnie robocze ogrodniczki dla pilarzy Oak PORTWEST
  Bez podatku 324,00 zł Z podatkiem 398,52 zł

  Odzież dla pilarzy. Spodnie robocze oogrodniczki dla pilarzy, drwali. Doskonała ochrona przed kontaktem z piłą łańcuchową.

  Dowiedz się więcej
 62. Spodnie robocze bojówki białe, zielone, czarne, niebieskie, szare, granatowe PORTWEST
  Bez podatku 59,00 zł Z podatkiem 72,57 zł

  Bardzo popularne, trwałe i komfortowe spodnie robocze bojówki przeznaczone do wymagających prac. Doskonale nadają się do branży horeca, nadzoru technicznego. Dostępne w 6 kolorach.

  Dowiedz się więcej
 63. Spodnie wodoodporne, chemoodporne, antyelektrostatyczne, trudnopalne Sealtex Flame Portwest
  Bez podatku 175,00 zł Z podatkiem 215,25 zł

  Maksymalna ochrona przed deszczem, wiatrem. Spodnie trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne Sealtex Flame. Dodatkowa ochrona przed zagrożeniami chemicznymi. Do kompletu polecamy kurtkę trudnopalną, antyelektrostatyczną offshore, wodoodporną Sealtex Flame.

  Dowiedz się więcej
 64. Spodnie ocieplane, zimowe, wodoodporne z odblaskami Iona Lite Portwest

  Normalna cena: 129,15 zł

  Special Price Bez podatku 71,54 zł Z podatkiem 88,00 zł

  Spodnie robocze ocieplane, zimowe wyjątkowo trwałe, wodoodporne, plamoodporne z pasami odblaskowymi.

  PROMOCJA ! Strefa niskich cen -33%

  Dowiedz się więcej
 65. Białe spodnie robocze ogrodniczki Craft Portwest
  Bez podatku 113,00 zł Z podatkiem 138,99 zł

  Spodni robocze ogrodniczki białe Craft. Modny, trwały i nowoczesny styl. Liczne obszerne kieszenie, kontrastowe (szare) wzmocnienia odporne na ścieranie i rozerwanie. Bardzo dobre spodnie dla malarzy, tynkarzy.

  Dowiedz się więcej
 66. Spodnie robocze ogrodniczki, wodoodporne, plamoodporne Sealtex Portwest
  Bez podatku 99,00 zł Z podatkiem 121,77 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki, wodoodporne, olejoodporne Sealtex Classic. Lekkie, mocne i praktyczne, zostały tak zaprojektowane, aby zmieścić się na ubrania robocze. Zgrzewane szwy zapewniają pełną ochronę przed wiatrem i deszczem. Wytrzymałe klamry, regulacja na nogawkach napami. Dostępne w kolorze granatowym i oliwkowym.

  Dowiedz się więcej
 67. Ubranie robocze przeciwdeszczowe spodnie wodoodporne, olejoodporne, rybackie typu sztormiak Sealtex Ocean Portwest
  Bez podatku 66,00 zł Z podatkiem 81,18 zł

  Spodnie rybackie  typu sztormiak na najgorsze warunki atmosferyczne. Wodoodporne, olejoodporne. Obfite deszcze, sztorm, ciśnieniowe urządzenia myjące, dla tych środowisk pracy idealnie pasują nasze spodnie i kurtka do kompletu. Doskonałe jako odzież rybacka. Mocny materiał (PVC+PU) miękki i elastyczny. Taśmowane trwałe i szczelne szwy. Dostępne w kolorze żółtym, granatowym.

  Dowiedz się więcej
 68. Mocne spodnie robocze monterskie Munich Texo300 Portwest
  Bez podatku 97,00 zł Z podatkiem 119,31 zł

  Mocne i wytrzymałe spodnie robocze klasy premium  Munich Texo 300. Spodnie nadają się do pracy w najtrudniejszych warunkach. Liczne kieszenie. Nowoczesny design, wysoka jakość wykonania w kontrastowych kolorach. Dostępne w kolorach czarno/szarym, szaro/czarnym, granatowo/niebieskim, niebiesko/granatowym, ciemnozielono/czarnym..

  Dowiedz się więcej
 69. Mocne spodnie robocze ogrodniczki Bremen Texo 300 do ciężkich prac Portwest
  Bez podatku 110,00 zł Z podatkiem 135,30 zł

  Mocne i wytrzymałe spodnie robocze ogrodniczki klasy premium  Bremen Texo 300. Spodnie nadają się do pracy w najtrudniejszych warunkach. Liczne kieszenie. Nowoczesny design, wysoka jakość wykonania w kontrastowych kolorach. Dostępne w kolorach czarno/szarym, szaro/czarnym, granatowo/niebieskim, niebiesko/granatowym, ciemnozielono/czarnym.

  Dowiedz się więcej
 70. Spodnie zimowe, trudnopalne, antyelektrostatyczne Portwest

  Normalna cena: 473,55 zł

  Special Price Bez podatku 243,09 zł Z podatkiem 299,00 zł

  Spodnie zimowe dla spawacza. Spodnie na szelkach ogrodniczki zimowe, trudnopalne, antyelektrostatyczne Portwest. Doskonała odzież na trudne warunki pracy (wiatr, zimno) idealna dla pracowników przemysłu petrochemicznego, gazownictwa oraz  spodnie zimowe dla spawaczy, szlifierzy.  Dostępne w kolorze : pomarańczowym, czerwonym i granatowym.

  WYPRZEDAŻ  !!!

  Dowiedz się więcej
 71. Spodnie dla spawacza, trudnopalne, antyelektrostatyczne Bizflame PRO, ubranie dla spawaczy Portwest
  Bez podatku 131,00 zł Z podatkiem 161,13 zł

  Spodnie trudnopalne, antyelektrostatyczne, idealne dla potrzeb przemysłu petrochemicznego oraz jako ubranie ochronne dla spawaczy w tym do spawania gazowego.

  Dowiedz się więcej
 72. Spodnie ogrodniczki dla spawaczy, antyelektrostatyczne, trudnopalne Bizflame Pro Portwest
  Bez podatku 168,00 zł Z podatkiem 206,64 zł

  Spodnie ogrodniczki dla spawacza, trudnopalne, antyelektrostatyczne, idealne dla potrzeb przemysłu petrochemicznego oraz jako ubranie dla spawaczy w tym do spawania gazowego.

  Dowiedz się więcej
 73. Mocne damskie spodnie robocze Eisenhower Dickies
  Bez podatku 159,00 zł Z podatkiem 195,57 zł

  Mocne damskie spodnie robocze Eisenhower Dickies z wieloma kieszeniami. Dostępne w kolorze czarnym.

  Dowiedz się więcej
 74. Spodnie robocze zimowe olejoodporne, HI-VIS odblaskowe 2034 PP Fristads Kansas
  Bez podatku 315,00 zł Z podatkiem 387,45 zł

  Mocne spodnie robocze zimowe, olejoodporne HI-VIS, ostrzegawcze 2034 PP Fristads Kansas. Spodnie dostępne w kolorze: żółto/czarnym, pomarańczowo/granatowym, czerwono/czarnym, żółto/granatowym.

   

  Dowiedz się więcej
 75. Spodnie trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne, ostrzegawcze Hi-Vis Multinorm Portwest
  Bez podatku 363,00 zł Z podatkiem 446,49 zł

  Spodnie ochronne trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne, ostrzegawcze Hi-Vis Multinorm. Chronią przed płomieniem, odpryskami metalu podczas spawania, promieniowaniem cieplnym oraz chronią przed środkami chemicznymi, dzięki pokryciu fluorokarbonem. Doskonała widoczność.

   

  Dowiedz się więcej
 76. Spodnie ogrodniczki, trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne, ostrzegawcze Hi-Vis Multinorm Portwest
  Bez podatku 385,00 zł Z podatkiem 473,55 zł

  Spodnie ochronne ogrodniczki, trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne, ostrzegawcze Hi-Vis Multinorm. Chronią przed płomieniem, odpryskami metalu podczas spawania, promieniowaniem cieplnym oraz chronią przed środkami chemicznymi, dzięki pokryciu fluorokarbonem. Doskonała widoczność.

   

  Dowiedz się więcej
 77. Klasyczne uniwersalne spodnie robocze typ bojówki Redhawk Super Dickies
  Bez podatku 88,00 zł Z podatkiem 108,24 zł

  Prawdziwy bestseller, spodnie robocze bojówki dla każdego profesjonalisty. Najbardziej popularne, najlepiej sprzedające się spodnie w ofercie Dickies. Uniwersalne, trwałe i komfortowe idealne dla nadzoru technicznego, serwisantów jak i do użytku domowego. Modny młodzieżowy styl. Potrójne szwy. Duża ilość kieszeni i uchwytów. Dostępne w 5 kolorach

          POLECAMY !

  Dowiedz się więcej
 78. Odzież ostrzegawcza. Spodnie ogrodniczki ostrzegawcze, oddychające, przeciwdeszczowe Portwest
  Bez podatku 132,00 zł Z podatkiem 162,36 zł

  Odzież ostrzegawcza. Spodnie ogrodniczki ostrzegawcze odblaskowe, wodoodporne, oddychające Portwest. Najwyższa ochrona przed deszczem. Spodnie plamoodporne dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 79. Spodnie trudnopalne, antyelektrostatyczne Bizflame Plus Portwest
  Bez podatku 162,00 zł Z podatkiem 199,26 zł

  Spodnie trudnopalne antyelektrostatyczne Biz Flame Portwest. Przeznaczone dla pracowników przemysłu petrochemicznego, do stref zagrożonych wybuchem i płomieniami oraz spawaczy i zawodów pokrewnych. Spodnie dostępne w kolorze granatowym i pomarańczowym.

     

  Dowiedz się więcej
 80. Spodnie ogrodniczki antyelektrostatyczne, trudnopalne Bizflame Plus Portwest
  Bez podatku 205,00 zł Z podatkiem 252,15 zł

  Spodnie ogrodniczki antyelektrostatyczne, trudnopalne Biz Flame Portwest. Przeznaczone dla pracowników przemysłu petrochemicznego, do stref zagrożonych wybuchem i płomieniami oraz spawaczy i zawodów pokrewnych. Spodnie dostępne w kolorze granatowym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 81. Spodnie robocze ogrodniczki ostrzegawcze odblaskowe HI-VIS Girona Portwest
  Bez podatku 119,00 zł Z podatkiem 146,37 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki ostrzegawcze odblaskowe HI-VIS Gironde. Plamoodporna powłoka chroni przed plamami, cieczami zaolejonymi. Dostępne w kolorze żółtym i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej
 82. Spodnie robocze ostrzegawcze odblaskowe HI-VIS Seville Portwest
  Bez podatku 92,00 zł Z podatkiem 113,16 zł

  Spodnie robocze ostrzegawcze odblaskowe HI-VIS Seville Portwest. Klasyczne spodnie ostrzegawcze z powłoką odporną na plamy, ciecze zaolejone. Dostępne w kolorze pomarańczowym i żółtym.

  Dowiedz się więcej
 83. Mocne spodnie robocze ostrzegawcze odblaskowe Hi-Vis Xenon Portwest
  Bez podatku 149,00 zł Z podatkiem 183,27 zł

  Mocne spodnie robocze klasy premium ostrzegawcze odblaskowe Xenon Portwest. Jedne z najmocniejszych na rynku spodni ostrzegawczych. Kontrastowe wzmocnienia, kieszenie boczne, potrójne szwy.

  Dowiedz się więcej
 84. Mocne spodnie robocze ogrodniczki ostrzegawcze odblaskowe Hi-Vis Xenon Portwest
  Bez podatku 177,00 zł Z podatkiem 217,71 zł

  Mocne spodnie robocze klasy premium ogrodniczki ostrzegawcze odblaskowe Xenon Portwest. Jedne z najmocniejszych na rynku spodni ostrzegawczych. Kontrastowe wzmocnienia, kieszenie boczne, potrójne szwy. Elastyczne w pasie.

  Dowiedz się więcej
 85. Mocne spodnie robocze odblaskowe olejoodporne klasy premium Hi-Vis 2025 PLU Fristads Kansas
  Bez podatku 299,00 zł Z podatkiem 367,77 zł

  Mocne spodnie robocze odblaskowe olejoodporne klasy premium Fristads Kansas. Wysokiej jakości spodnie monterskie odporne na brud, oleje, ciecze zaolejone, wodę. Dużo kieszeni w tym kieszenie kaburowe cargo, wzmocnienia z Cordury. Dostępne w kolorze pomarańczowo/granatowym, żółto/czarnym, żółto,granatowym, czerwono/czarnym.

   

  Dowiedz się więcej
 86. Białe spodnie robocze dla profesjonalistów Craft Portwest
  Bez podatku 93,00 zł Z podatkiem 114,39 zł

  Spodnie robocze białe Craft. Modny, trwały i nowoczesny styl. Liczne obszerne kieszenie, kontrastowe (szare) wzmocnienia odporne na ścieranie i rozerwanie. Bardzo dobre spodnie dla malarzy, tynkarzy.

  Dowiedz się więcej
 87. Spodnie robocze zimowe ostrzegawcze olejoodporne 2033 TH Fristads Kansas
  Bez podatku 340,00 zł Z podatkiem 418,20 zł

  Mocne spodnie robocze zimowe ostrzegawcze Fristads Kansas odporne na brud, paliwa, oleje, ciecze zaolejone, wodę. Dostępne w kolorze pomarańczowym, żółtym ,czerwonym.

    

  Dowiedz się więcej
 88. Spodnie robocze zimowe, wodoodporne, odblaskowe Ludvika Helly Hansen
  Bez podatku 419,00 zł Z podatkiem 515,37 zł

  Spodnie robocze zimowe, odblaskowe Hi-Vis, wodoodporne, wiatroszczelne Ludvika Helly Hansen. Doskonałe do prac w ciężkich warunkach atmosferycznych oraz środowiskowych. Materiał wierzchni Helly Tech Performace powleczony PU, plamoodporny, odporny na brud. Spodnie dostępne w kolorze pomarańczowym, żółtym, czerwonym.

  Dowiedz się więcej
 89. Mocne spodnie robocze monterskie ostrzegawcze Hi-Vis Bridgewater Helly Hansen
  Bez podatku 359,00 zł Z podatkiem 441,57 zł

  Mocne spodnie robocze monterskie odblaskowe z wieloma kieszeniami i uchwytami Bridgewater Helly Hansen. Spodnie dostępne w kolorze pomarańczowym, żółtym, czerwonym.

  Dowiedz się więcej
 90. Mocne damskie spodnie robocze monterskie West Ham Helly Hansen
  Bez podatku 227,00 zł Z podatkiem 279,21 zł

  Mocne spodnie robocze damskie monterskie klasy premium, wzmocnione materiałem Cordura West Ham Helly Hansen.

  Dowiedz się więcej
 91. Spodnie robocze odblaskowe ostrzegawcze Hi-Vis York Helly Hansen
  Bez podatku 369,00 zł Z podatkiem 453,87 zł

  Mocne spodnie robocze klasy premium, ostrzegawcze, odblaskowe York Helly Hansen. Spodnie dostępne w kolorze czerwonym, pomarańczowym, żółtym.

  Dowiedz się więcej
 92. Spodnie robocze ostrzegawcze Hi-Vis Bridgewater Helly Hansen
  Bez podatku 319,00 zł Z podatkiem 392,37 zł

  Spodnie robocze wzmocnione materiałem Cordura, ostrzegawcze Hi-Vis Bridgewater Helly Hansen. Spodnie dostępne w kolorze czerwonym, żółtym, pomarańczowym.

   

  Dowiedz się więcej
 93. Spodnie robocze ogrodniczki, ostrzegawcze odblaskowe Hi-Vis Bridgestone Helly Hansen
  Bez podatku 399,00 zł Z podatkiem 490,77 zł

  Spodnie robocze ostrzegawcze odblaskowe Hi-Vis Bridgewater Helly Hansen. Spodnie dostępne w kolorze żółtym, czerwonym, pomarańczowym.

   

  Dowiedz się więcej
 94. Krótkie spodenki robocze West Ham Helly Hansen
  Bez podatku 199,00 zł Z podatkiem 244,77 zł

  Krótkie spodenki robocze West Ham Helly Hansen. Spodenki dostępne w kolorze czarno/grafitowyM, oliwkowo/grafitowym, szaro/czarny

  Dowiedz się więcej
 95. Spodnie robocze zimowe, wodoodporne, ostrzegawcze, odblaskowe York Helly Hansen
  Bez podatku 609,00 zł Z podatkiem 749,07 zł

  Mocne spodnie robocze zimowe, ostrzegawcze, odblaskowe Hi-Vis, wodoodporne, wiatroszczelne York Helly Hansen. Doskonałe do prac w ciężkich warunkach atmosferycznych oraz środowiskowych. Materiał wierzchni Helly Tech. Pikowana ocieplina Primaloft. Dostępne w kolorze pomarańczowym, czerwonym, żółtym.

  Dowiedz się więcej
 96. Spodnie robocze zimowe, wodoodporne, ostrzegawcze, odblaskowe York Helly Hansen
  Bez podatku 569,00 zł Z podatkiem 699,87 zł

  Mocne spodnie robocze zimowe, ostrzegawcze, odblaskowe Hi-Vis, wodoodporne, wiatroszczelne York Helly Hansen. Doskonałe do prac w ciężkich warunkach atmosferycznych oraz środowiskowych. Materiał wierzchni Helly Tech. Pikowana ocieplina Primaloft. Dostępne w kolorze pomarańczowym, czerwonym, żółtym.

  Dowiedz się więcej
 97. Spodnie robocze ogrodniczki zimowe, trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne FE Engel
  Bez podatku 895,00 zł Z podatkiem 1 100,85 zł

  Spodnie ogrodniczki zimowe, trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne FE Engel. Idealnie nadają się do prac w przemyśle petrochemicznym, wydobywczym oraz wszedzie tam gdzie istnieje zagrożenie pożarem i wybuchem. Pełna ochrona przed kontaktem z gorącem, ogniem, wybranymi środkami chemicznymi oraz łukiem elektrycznym, oraz jako odzież ochronna dla spawaczy. Spodnie dostępne w kolorze granatowym.

      

   

  Dowiedz się więcej
 98. Spodnie robocze, ochronne,trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne multinorm FE Engel
  Bez podatku 310,00 zł Z podatkiem 381,30 zł

  Spodnie robocze, ochronne, trudnopalne antyelektrostatyczne, kwaso i chemoodporne multinorm FE Engel. Właściwości antyelektrostatyczne i trudnopalne, chronią przed aerozolami, sprayu i plamami z chemikalii. Ochrona przed łukiem elektrycznym. Zastosowanie w przemyśle petrochemicznym oraz wszędzie tam gdzie potrzebujesz pełnej ochrony przed gorącem, ogniem, środkami chemicznymi oraz jako odzież ochronna dla spawaczy. Można prać przemysłowo. Dostępne w kolorze niebieskim, czarnym granatowym. Na specjalne zamówienie spodnie dostępne w wielu innych kolorach.

       

  Dowiedz się więcej
 99. Spodnie robocze ogrodniczki, ochronne,trudnopalne, antyelektrostatyczne, chemoodporne multinorm FE Engel
  Bez podatku 415,00 zł Z podatkiem 510,45 zł

  Spodnie robocze ogrodniczki, ochronne, trudnopalne antyelektrostatyczne, kwaso i chemoodporne multinorm FE Engel. Właściwości antyelektrostatyczne i trudnopalne, chronią przed aerozolami, sprayu i plamami z chemikalii. Ochrona przed łukiem elektrycznym. Zastosowanie w przemyśle petrochemicznym oraz wszędzie tam gdzie potrzebujesz pełnej ochrony przed gorącem, ogniem, środkami chemicznymi oraz jako odzież ochronna dla spawaczy. Można prać przemysłowo. Dostępne w kolorze niebieskim, czarnym granatowym. Na specjalne zamówienie spodnie dostępne w wielu innych kolorach.

            

  Dowiedz się więcej
 100. Ubranie dla spawacza, spodnie dla spawacza Fe Engel
  Bez podatku 295,00 zł Z podatkiem 362,85 zł

  Ubranie dla spawacza, spodnie dla spawacza i zawodów pokrewnych klasy premium duńskiego producenta Fe Engel. Spodnie wykonane z trudnopalnej bawełny o wysokiej gramaturze 430g/m2, doskonałe do ciężkich prac spawalniczych klasy 2. Specjalna konstrukcja spodni zapobiega osiadaniu żaru na tkaninie podczas spawania. Dostępne w kolorze granatowym.

   

  Dowiedz się więcej

Ustaw kierunek malejący

1-100 z 134

Strona:
 1. 1
 2. 2