Amber Marine
Tel. +48 58 679 15 39

Wenaas profesjonalna odzież robocza

Profesjonalna odzież robocza Wenaas

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 1. Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł

   

  Lekki kombinezon roboczy trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore 220A Wenaas. Światowy lider w produkcji odzieży offshorowej for oil and gas. Doskonały dla pracowników wież wiertniczych i petrochemii.

  Dowiedz się więcej
 2. Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł

   

  Najbardziej popularny i najlepiej sprzedający się kombinezon ochronny offshore w rejonie Morza Północnego w branży petrochemicznej. Doskonała jakość materiału, bawełny Daletec, duży wybór kolorów.

  Dowiedz się więcej
 3. Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł

  Kurtka zimowa antyelektrostatyczna, offshore, wodoodporna, trudnopalna Wenaas. Kurtka dostępna w kolorze czerwonym i pomarańczowym.

   

  Dowiedz się więcej
 4. Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł

   

  Bluza robocza antyelektrostatyczna wykonana z wysokiej jakości bawełny Daletec Wenaas. Szerokie zastosowanie w przemyśle petrochemicznym. Dostępna w kolorze czerwonym i pomarańczowym.

     

  Dowiedz się więcej
 5. Bez podatku 0,00 zł Z podatkiem 0,00 zł

   

  Spodnie robocze antyelektrostatyczne, trudnopalne wykonane z wysokiej jakości bawełny Daletec Wenaas. Szerokie zastosowanie w przemyśle petrochemicznym. Spodnie dostępne w kolorze pomarańczowym i czerwonym.

     

  Dowiedz się więcej
 6. Bez podatku 335,00 zł Z podatkiem 412,05 zł

  Znany i ceniony, wysokiej jakości kombinezon ochronny trudnopalny, antyelektrostatyczny offshore Wenaas Daletec. Doskonale znany w branży petrochemicznej. Wysoka jakość materiału, bawełny Daletec. Kombinezon dostępny w kolorze niebieskim i pomarańczowym.

  Dowiedz się więcej

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)