Amber Marine
rzetelna firma Buty robocze Base

Więcej widoków

Bluza robocza trudnopalna, antyelektrostatyczna, chemoodporna, zgodna z dyrektywą ATEX, ochrona na łuk elektryczny 4174 ATHS Fristads 119921

Bez podatku 840,00 zł Z podatkiem 1 033,20 zł
3-10 dni

Bluza robocza multinorm trudnopalna antyelektrostatyczna z wewnętrzną ochroną przed płomieniemi Fristads, przystosowana do środowisk ATEX. Bez metalowych detali. Ochrona na łuk elektryczny. Bluza odporna na brud, oleje, ciecze zaolejone, wodę. Bluza zapinana na zamek zakryty plisą zapinaną na zatrzaski.


SKU: 119921
Opis

Bluza robocza multinorm, trudnopalna antyelektrostatyczna, chemoodporna z wewnętrzną ochroną przed płomieniemi Fristads, przystosowana do środowisk ATEX. Bez metalowych detali. Ochrona na łuk elektryczny. Bluza odporna na brud, oleje, ciecze zaolejone, wodę. Bluza zapinana na zamek zakryty plisą zapinaną na zatrzaski. 2 kieszenie na piersi z klapą i ukrytym zapięciem na zatrzask, 1 z wewnętrznym pierścieniem typu „D” i paskiem na długopis i 1 z otworem do anteny radiowej na górze. 1 kieszeń na piersi z zamkiem błyskawicznym. 2 kieszenie przednie z ukrytym zapięciem na zatrzask. Wewnętrzna kieszeń z guzikiem oraz kieszeń na telefon z zapięciem na rzep i pętlą na słuchawkę telefonu komórkowego. Regulowana talia i mankiety. Taśma odblaskowa wokół rękawów. Rozszerzony tył. Certyfikat OEKO-TEX®.

Bluza certyfikowana na zgodność z normami: EN 61482-1-2 klasa 1,

EN 61482-1-1 EBT: 12,8 cal / cm² HAF: 84,2% 

EN 61482-1-2 klasa 2 i łuk otwarty zgodnie z EN 61482-1-1),

EN ISO 11612 A1 B1 C1 F1,

EN 1149-5,

EN 13034 Typ PB [6]

Materiał: 45% modakryl, 35% bawełna, 18% poliamid, 2% włókno antystatyczne 300g/m2

Kolor: granatowy

Rozmiar: XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL

ATHS

Tkanina ATHS Fristads ma z natury ognioodporną ochronę włókien i jest wykonana z modakrylu, bawełny, poliamidu i włókien antystatycznych. Powierzchnia tkaniny jest odporna na zabrudzenia, olej i wodę, a strona wewnętrzna posiada miękką, komfortową powierzchnię, zapewniając wygodne uczucie przy ciele. Tkanina ATHS jest lekkim materiałem, dzięki czemu odzież jest wygodna w noszeniu i zapewnia większą swobodę ruchów. Materiał zawiera poliamid dla większej odporności na zużycie. Ta tkanina zapewnia doskonałą izolację cieplną i zapobiega poparzeniom drugiego stopnia, jest szybkoschnąca, oddychająca i ma doskonałe właściwości kontroli wilgoci. Materiał i taśmy odblaskowe spełniają wszystkie nasze wysokie wymagania. Zalecamy pranie przemysłowe w 60 °C dla naszych ubrań ATHS. Ubrania z materiału ATHS przetestowane na pranie zgodnie z ISO 15797 na 50 prań. Kolory Hi-Vis o wysokiej widoczności są zatwierdzone na 25 prań.

Doskonała odzież dla pracowników w miejscach zagrożenia łukiem elektrycznym, wszędzie tam gdzie wykonuje się roboty ziemne – ryzyko natrafienia na przewody elektryczne. Elektrycy pracujący m.in. przy rozdzielniach. Inżynierowie-monterzy pracujący przy turbinach wiatrowych Inżynierowie pracujący przy trakcjach kolejowych Przemysł motoryzacyjny – szczególnie produkcja i obsługa silników / samochodów elektrycznych. Przemysł petrochemiczny oraz w strefach zagrożenia wybuchem. Wszędzie tam gdzie stosuje się ubrania trudnopalne i antystatyczne.

Gramatura: 300 g / m²

LOI: 35%

EBT: 12,8 cal / cm²

HAF: 84,2%

Informacje dodatkowe
SKU 119921
Kolor Nie
Ostrza Kompatybilne Nie
Dostęp 3-10 dni

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.