Amber Marine
rzetelna firma Buty robocze Base

Bluza robocza, kurtki robocze, polary, softshell.

Ustaw kierunek malejący

1-30 z 277

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący

1-30 z 277

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Wykonywanie obowiązków zawodowych nie zawsze odbywa się pod dachem. Praca na zewnątrz, na placu budowy, drodze czy w terenie oznacza konieczność zadbania o komfort termiczny pracownika. Takie potrzeby zaspokoją kurtki robocze, odzież typu softshell, a także bluzy robocze z polaru. Alternatywą dla tych produktów podczas pracy w zmiennych warunkach pogodowych może też być kurtka przeciwdeszczowa BHP. Ponieważ dbamy o kompleksowe wyposażenie pracowników, w asortymencie naszej firmy nie mogło zabraknąć takich elementów ubioru jak bluzy robocze. Odzież, którą mamy do zaoferowania, spełnia wszelkie wymogi BHP. Odznacza się też solidnością wykonania oraz zapewnia komfort noszenia.

Bluzy i kurtki w wielu wzorach

Poniżej można znaleźć bluzy robocze z kapturem, ale także polary i kurtki robocze. W zależności od wybranego modelu mogą być wyposażone w elementy odblaskowe bądź mieć właściwości wodoodporne. W ofercie mamy także praktyczny softshell roboczy. Jest to odzież wykonana z oddychającej i wiatroodpornej tkaniny, składająca się z trzech warstw – poliestru, membrany oraz polaru. Proponujemy wszystkie dostępne na rynku techniki zdobienia. Ponadto, w przypadku zamówienia hurtowego istnieje możliwość uzyskania dodatkowego rabatu na kupowane produkty. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas ubrania – kurtki robocze, polary czy odblaskowe bluzy robocze – doskonale sprawdzą się na różnych stanowiskach pracy, związanych np. z branżą budowlaną lub techniczną. Sprawdzą się również w codziennym użytku.

*  Ceny produktów dotyczą zakupu pojedynczych egzemplarzy, przy zakupie większej ilości gwarantujemy odpowiednie rabaty 

Wskazówka !!!

Aby zamówić wybrany produkt wystarczy w rubryce "Zamów lub zapytaj o produkt" podać rozmiar i jeżeli jest taka opcja kolor danego produktu, następnie wpisać proszę dokładne dane do faktury i adres do wysyłki oraz telefon i adres email  do kontaktu.