Amber Marine
rzetelna firma Buty robocze Base

Więcej widoków

Buty robocze Base K–Speed S1P linia Kaptiv B1004C

Bez podatku 359,00 zł Z podatkiem 441,57 zł
dostępne

Buty robocze Base K–SPEED S1P linia Kaptiv B1004B


SKU: B1004C
Opis

Lekkie buty robocze Base K-Speed klasy S1P linia KAPTIV™ to pierwsze obuwie bezpieczne stworzone dla komfortu w dynamicznych warunkach. Cholewka bezszwowa wykonana z mocnego, oddychającego materiału odpornego na przetarcia. Aluminiowy podnosek, zintegrowany z odporną na przetarcia, zewnętrzną ochrona podnoska – przedłużającą żywotność obuwia.

Fresh'n Flex - kevlarowa wkładka antyprzebiciowa.

Smell stop - podszewka z materiału 3D hi-tech gwarantuje najlepszą oddychalność i trwałą ochronę antybakteryjną, zapobiega rozwojowi bakterii i nieprzyjemnemu zapachowi.

Dry'n Air - Anatomiczna, wymienna i perfumowana wkładka. Opatentowana technologia gwarantuje obieg powietrza, dzięki systemom otworów i kanałów. Rezultat: wysoka oddychalność, która utrzymuje suchość stóp. Zewnętrzna, dodatkowa ochrona pięty wykonana z TPU.

I-daptive - Inteligentny, adaptacyjny system zapewniający komfort użytkowania w zmiennych warunkach. Obuwie dostosowuje się w zależności od zastosowania: rozprasza energię nacisku, (duże obciążenie), stabilizuje chód, i pomaga utrzymać właściwą postawę przez utrzymanie stopy w osi, ograniczając ryzyko skręcenia. Podeszwa podwójnej gęstości PU/guma nitrylowa HRO z technologią i-daptiveTM. Amortyzacja wstrząsów w pięcie.

Obuwie certyfikowane na zgodność z normą: EN ISO 20345:2012 S1P HRO SRC

Materiał: oddychający materiał, podeszwa o podwójnej gęstości PU/Guma nitrylowa

Kolor: czarno/żółty

Rozmiar: damski i męski 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48,

Informacje dodatkowe
SKU B1004C
Kolor Nie
Ostrza Kompatybilne Nie
Dostęp dostępne

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.