Amber Marine
rzetelna firma Buty robocze Base

Więcej widoków

Buty robocze Base K–Step S1P linia Kaptiv B1004

Bez podatku 359,00 zł Z podatkiem 441,57 zł
2-5 dni

Buty robocze Base K–Step S1P linia Kaptiv B1004


SKU: B1004
Opis

Lekkie buty robocze Base K-Step klasy S1P linia KAPTIV™ to pierwsze obuwie bezpieczne stworzone dla komfortu w dynamicznych warunkach. Cholewka bezszwowa wykonana z mocnego, oddychającego materiału odpornego na przetarcia. Aluminiowy podnosek, zintegrowany z odporną na przetarcia, zewnętrzną ochrona podnoska – przedłużającą żywotność obuwia.

Fresh'n Flex - kevlarowa wkładka antyprzebiciowa.

Smell stop - podszewka z materiału 3D hi-tech gwarantuje najlepszą oddychalność i trwałą ochronę antybakteryjną, zapobiega rozwojowi bakterii i nieprzyjemnemu zapachowi.

Dry'n Air - Anatomiczna, wymienna i perfumowana wkładka. Opatentowana technologia gwarantuje obieg powietrza, dzięki systemom otworów i kanałów. Rezultat: wysoka oddychalność, która utrzymuje suchość stóp. Zewnętrzna, dodatkowa ochrona pięty wykonana z TPU.

I-daptive - Inteligentny, adaptacyjny system zapewniający komfort użytkowania w zmiennych warunkach. Obuwie dostosowuje się w zależności od zastosowania: rozprasza energię nacisku, (duże obciążenie), stabilizuje chód, i pomaga utrzymać właściwą postawę przez utrzymanie stopy w osi, ograniczając ryzyko skręcenia. Podeszwa podwójnej gęstości PU/guma nitrylowa HRO z technologią i-daptiveTM. Amortyzacja wstrząsów w pięcie.

Obuwie certyfikowane na zgodność z normą: EN ISO 20345:2012 S1P HRO SRC

Materiał: oddychający materiał, podeszwa o podwójnej gęstości PU/Guma nitrylowa

Kolor: czarno/pomarańczowy, czarno/żółte, szaro/niebieskie

Rozmiar: damski i męski 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48,

Informacje dodatkowe
SKU B1004
Kolor Nie
Ostrza Kompatybilne Nie
Dostęp 2-5 dni

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.