Więcej widoków

Lekkie obuwie robocze typ sportowy Streamline CT S1P HRO SRC Caterpillar P717357

Bez podatku 365,04 zł Z podatkiem 449,00 zł
1-3 dni

Lekkie buty robocze o sportowej linii przeznaczone do nowoczesnych miejsc pracy, na przykład w przemyśle lekkim. Idealnie nadają się do pracy wewnątrz. Dzięki zastosowaniu technologii ERGOLITE buty są wytrzymałe i niezwykle lekkie. W modelu wykorzystano przewiewny i trwały materiał o strukturze siatki. Wkładka EVA wykorzystując energię z odbicia gwarantuje wsparcie i amortyzację. Gumowa podeszwa zewnętrzna SRX zapewnia doskonałą przyczepność. Kompozytowy podnosek, stalowa wkładka antyprzebiciowa. Darmowy koszt przesyłki.


SKU: P717357
Opis

Lekkie buty robocze o sportowej linii przeznaczone do nowoczesnych miejsc pracy, na przykład w przemyśle lekkim. Idealnie nadają się do pracy wewnątrz. Dzięki zastosowaniu technologii ERGOLITE buty są wytrzymałe i niezwykle lekkie. W modelu wykorzystano przewiewny i trwały materiał o strukturze siatki. Wkładka EVA wykorzystując energię z odbicia gwarantuje wsparcie i amortyzację. Gumowa podeszwa zewnętrzna SRX zapewnia doskonałą przyczepność. Kompozytowy podnosek, stalowa wkładka antyprzebiciowa.

Obuwie certyfikowane na zgodność z normą: EN ISO 20345:2011 S1P HRO SRC

Materiał / specyfikacja: wierzch - nylonowa siateczka, podszycie - nylonowa siateczka. Podeszwa zewnętrzna: guma T1000 SRX, SRC. Knstrukcja śródstopia: wkładka EVA. Podeszwa wewnętrzna: wyjmowana podeszwa Nylex z wytłoczeniem i otworami wentylacyjnymi. Konstrukcja z pianki PU (poliuretanowej), która nie odkształca się i długo zachowuje właściwości amortyzujące.

Przykładowe zastosowanie: magazyn, dystrybucja, kierowcy, przemysł lekki.

Kolor: czerwony

Rozmiar:  3940, 41, 42, 43, 44, 45, 46  EUR

Informacje dodatkowe
SKU P717357
Kolor Nie
Ostrza Kompatybilne Nie
Dostęp 1-3 dni

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.