Amber Marine - profesjonalna odzież robocza, gastronomiczna i medyczna

"Nic nie przyciąga uwagi Klientów bardziej, niż wizerunek obsługujących ich ludzi"

Kierując się powyższą zasadą, proponujemy Państwu profesjonalną odzież roboczą. Jest ona przede wszystkim komfortowa dla osób obracających się w branży gastronomicznej, medycznej, budowlanej, przemysłowej, ale sprawdzi się również przy prowadzeniu działalności innego typu. Wyróżnia ją także estetyczne wykonanie, zapewniające schludny wygląd pracownika, który stanowi przecież wizytówkę każdego przedsiębiorstwa. Od wielu lat zajmujemy się zatem zaopatrzeniem naszych Klientów w każdy rodzaj odzieży roboczej i ochronnej, świadcząc swoje usługi między innymi w Gdyni.

Oferta profesjonalnej odzieży roboczej obejmuje: spodnie, kombinezony, koszulki polo, obuwie, bluzy, rękawice ochronne, kurtki oraz ubrania antyelektrostatyczne, ostrzegawcze czy przeciwdeszczowe. Zapewniają one nie tylko komfort podczas pracy, ale także bezpieczeństwo i możliwość wykonywania ruchów bez skrępowania. Oferowane przez nas produkty pochodzą od wielu znanych i cenionych w Europie profesjonalnych producentów, których wyroby podbiły również nasz kraj.

Celem naszego przedsiębiorstwa jest zadowolenie każdego Klienta, który zdecyduje się na współpracę z nami. Chcemy, aby wszyscy Klienci, powracający do naszej firmy, mieli świadomość zarówno jakości prezentowanych produktów, jak i kompleksowej obsługi oferowanej przez specjalistów. Proponowana przez nas profesjonalna odzież robocza, medyczna czy gastronomiczna może zostać wykonana zgodnie z nowym projektem zaakceptowanym wcześniej przez Klienta. Dzięki tej propozycji każde miejsce pracy może mieć oryginalne i profesjonalne stroje robocze, które zapewnią pracownikom komfort i estetykę podczas wykonywanych czynności. Z czasem nasze profesjonalne ubrania robocze mogą stać się na tyle rozpoznawalne w poszczególnych branżach, że będą stanowić wyjątkową wizytówką przedsiębiorstwa.

Polecane Produkty

Odzież gastronomiczna

Podczas przygotowywania posiłków ważna jest zarówno czystość, jak i wygoda. Dlatego polecamy nasze koszulki, spodnie i bluzy kucharskie. To odzież gastronomiczna, wykonana z materiałów najwyższej jakości, w której pracownicy będą czuli się bardzo komfortowo podczas wykonywania swoich obowiązków zawodowych.

Odzież antyelektrostatyczna offshore

Dostępna w naszej ofercie odzież antyelektrostatyczna i trudnopalna to idealne rozwiązanie dla pracowników platform wiertniczych, branży petrochemicznej, energetycznej czy elektronicznej. W specjalistycznych ubraniach tego typu możesz mieć pewność, że podczas pracy nie grozi Ci większe niebezpieczeństwo.

Odzież robocza

Celem Twoich poszukiwań jest profesjonalna odzież robocza w Gdyni? Zapoznaj się z propozycją naszego sklepu. Znajdziesz tutaj najlepsze ubrania dla pracowników swojego przedsiębiorstwa. Sprawdź już dzisiaj i wybierz ubrania, które są nie tylko komfortowe, ale także zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas wykonywania czynności zawodowych.

Kombinezony robocze

Solidne, trwałe i odporne na uszkodzenia materiały? Tak, to możliwe! Wybierz oferowane przez nas kombinezony robocze oraz przekonaj się, że to propozycja idealna właśnie dla Ciebie oraz Twoich pracowników. W naszych profesjonalnych ubraniach możesz wykonywać pracę bez obaw o swoje bezpieczeństwo, w pełnym komforcie.

Spodnie robocze

Wybierz wygodne, odporne na przetarcia i niedrogie spodnie robocze, które są niezawodne w każdej sytuacji. Udostępniamy je w różnych kolorach oraz wzorach. Niektóre modele posiadają także odblaski, dzięki którym można czuć się znacznie bezpieczniej podczas wykonywania zadań w trudnych warunkach. Dysponujemy modelami w kilku neutralnych kolorach.

Zapaski

Wyposażone w praktyczne kieszenie, wykonane z solidnych tkanin, komfortowe podczas noszenia – to oczywiście proponowane przez nas zapaski kelnerskie. Wybierz je, a przekonasz się, że warto z nich korzystać. Dzięki nim usprawnisz swoje działania i będziesz miał przy sobie niezbędne przedmioty zawsze wtedy, gdy okażą się potrzebne podczas pracy.

Ubrania dla spawaczy

Proponowane przez nas ubrania dla spawaczy są niezwykle trwałe, dzięki czemu nadają się do pracy w trudnych warunkach. Stanowią pełną ochronę przed działaniem łuku elektrycznego czy opryskiwaniem topionego tworzywa. Odzież posiada bardzo wytrzymałą gramaturę, która sprawdzi się również przy pracach pokrewnych. Poszczególne modele posiadają trudnopalne wykończenia.

Nowy rodzaj ubrań, jaki wprowadziliśmy w przeciągu kilku ostatnich lat, stanowi profesjonalna odzież medyczna oraz antyelektrostatyczna. Nasze produkty są wykonywana z bardzo wytrzymałych materiałów, które pozwolą na długie użytkowanie odzieży roboczej. Wszystkie nasze ubrania spełniają normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej jak i warunki bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza odzież antyelektrostatyczna odpowiada surowym wymaganiom dla ubrań użytkowanych w takim środowisku pracy, jak przemysł petrochemiczny czy platformy wiertnicze.

W ciągu wielu lat współpracy z polskimi Klientami doskonale wiemy, jakie produkty dla branży medycznej, technicznej czy gastronomicznej polecić, by byli oni w pełni zadowoleni z naszych profesjonalnie zaprojektowanych oraz uszytych ubrań. Ceny naszych produktów są konkurencyjne w stosunku do cen produktów innych marek. Wiemy również, jak ważna jest jakość każdego z nich, dlatego dajemy naszym Klientom gwarancję jakości i niskiej ceny, przy jednoczesnej, wysokiej jakości odzież roboczej. Wystarczy zadzwonić i zamówić odpowiednią kategorię produktów, a my wykonamy resztę. Do naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie. Pragniemy, by nasze ubrania były wygodne, praktyczne oraz chętnie wybierane przez naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy, z której będzie zadowolony nawet najbardziej wymagający klient.


W naszym serwisie używamy plików cookie, które są zapisywane na dysku użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zaawansowane wyszukiwanie w katalogu