Amber Marine
rzetelna firma Buty robocze Base

Kombinezon ochronny offshore, antyelektrostatyczny, trudnopalny FR28 PORTWEST

Bez podatku 295,00 zł Z podatkiem 362,85 zł
dostępny

Kombinezon ochronny antyelektrostatyczny, trudnopalny Bizflame Plus FR28 Portwest. Chroni przed ciepłem, płomieniami, spawaniem, szlifowaniem i pracami pokrewnymi. Zaprojektowany dla petrochemii w tym do prac na platformach wiertniczych. Doskonały do prac w przemyśle gazowniczym.  BESTSELLER ! 


 

SKU: FR28
Opis

Kombinezon ochronny antyelektrostatyczny, trudnopalny offshore Bizflame Plus FR28 Portwest. Doskonały produkt dla petrochemii, w tym do pracy na platformach wiertniczych. Bardzo dobra ochrona dla prac w przemyśle petrochemicznym, gazowniczym. Pełna ochrona dla spawaczy w kategorii 2. Wykonany z wysoce inowacyjnej, trudnopalnej tkaniny. Wysoka widoczność dzięki taśmom odblaskowym przeszytym podwójnym ściegiem. Kombinezon przeszyty potrójnym szwem, posiada pasy odblaskowe, na barkach, ramionach i nogach. Specjalne uchwyty na krótkofalówkę. Ukryty 2-drożny zamek błyskawiczny z mosiądzu i dwie kieszenie ukośne na klatce piersiowej z ukrytymi zamkami z mosiądzu. Kombinezon posiada również opatentowane kieszenie na nakolanniki, zaprojektowane z innowacyjnym, dwupoziomowym systemem regulacji. Dzięki odpowiedniej gramaturze, kombinezon nadaje się do pracy w umiarkowanych, ciepłych i gorących strefach klimatycznych, posiada takie same zalety jak kombinezon FR50, ale jest nieco lżejszy.

Certyfikowany na zgodnośc z normami:  EN ISO 11612 A1+A2, B1, C1, E2, F1

                                                                 EN 1149 - 5

                                                                 EN ISO 11611 KLASA 2 A1+A2                                                                     

Materiał: BIZ FLAME ™ PLUS (99% bawełna+1%włókno węglowe) 280g/m2

Kolor:   czerwony S-3XL,

              niebieski S-3XL,

              granatowy XS-5XL,

              pomarańczowy XS-4XL

              czarny  S-3XL

              szary  S-3XL

*BIZ FLAME PLUS- nowoczesna tkanina o właściwościach antyelektrostatycznych i trudnopalnych.Wyprodukowana w 99% z włókien bawełnianych z dodatkiem 1% włókna węglowego wplecionego w strukturę tkaniny bawełnianej na całej długości. 

Informacje dodatkowe
SKU FR28
Dostęp dostępny
Pakowanie W Paczce
Ostrza Kompatybilne Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty