Amber Marine
rzetelna firma Buty robocze Base

Więcej widoków

Kombinezon ochronny zimowy, trudnopalny, antyelektrostatyczny dla spawaczy FR53 PORTWEST

Bez podatku 585,00 zł Z podatkiem 719,55 zł
2-5 dni


Bardzo ciepły kombinezon ochronny zimowy, trudnopalny, antyelektrostatyczny. Zaprojektowany dla petrochemii w tym do prac na platformach wiertniczych, petrochemii, gazownictwa oraz jako doskonały kombinezon zimowy dla spawaczy.

SKU: FR53
Opis

Bardzo ciepły, komfortowy w użyciu kombinezon zimowy ochronny, trudnopalny i antyelektrostatyczny, dla potrzeb przemysłu petrochemicznego w tym do pracy na platformach wiertniczych, petrochemii, gazownictwie w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Spełnia wszystkie wymagania odzieży dla spawaczy. Wykonany z wysoce inowacyjnej, trudnopalnej tkaniny. wysoka widoczność dzięki taśmom odblaskowym przeszytym podwójnym ściegiem. Kombinezon spełnia wszystkie wymagane normy EN. Kombinezon przeszyty potrójnym szwem, posiada pasy odblaskowe, na barkach, ramionach i nogach. Ukryty 2-drożny zamek błyskawiczny z mosiądzu i dwie kieszenie ukośne na klatce piersiowej z ukrytymi zamkami z mosiądzu. Kombinezon posiada również opatentowane kieszenie na nakolanniki, zaprojektowane z innowacyjnym, dwupoziomowym systemem regulacji.dodatkowo posiada warstwę izolacyjną i bawełnianą podszewkę trudnopalną FR. Dodatkowo kombinezon wyposażony jest w odpinany na mosiężny zamek kaptur. Ograniczona odporność na wodę.

Produkt certyfikowany na zgodność z normami:  EN ISO 11612 A1+A2, B1, C1, F1

                                                                                       EN 1149 - 5

                                                                                       EN ISO 11611 klasa 2 A1+A2

                                                                                       EN 342:0,314 

Materiał: BIZ FLAME ™ PLUS  (99%bawełna+1%włókno węglowe) 350g. Podszewka trudnopalna bawełna 100% 170g/m2 oraz trudopalna ocieplina poliestrowa 200g/m2

Kolor: pomarańczowy, granatowy, czerwony, niebieski 

Rozmiar: S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Informacje dodatkowe
SKU FR53
Dostęp 2-5 dni
Pakowanie W Paczce
Ostrza Kompatybilne Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.