Amber Marine
Fristads workwear Helly Hansen workwear Portwest workwear Caterpillar workwear FE Engel workwear Dickies workwear
rzetelna firma Buty robocze Base

Więcej widoków

Kombinezon trudnopalny antyelektrostatyczny, chemoodporny, ostrzegawczy multinorm FR60 Portwest

Bez podatku 585,00 zł Z podatkiem 719,55 zł
2-5 dni


Kombinezon trudnopalny antyelektrostatyczny, chemoodporny ostrzegawczy Multi-Norm. Szeroki zakres ochrony. Odporny na działanie wybranych środków chemicznych oraz na łuk elektryczny. Może być stosowany do prac spawalniczych, również w miejscach o silnie ogarniczonej widoczności. Posiada właściwości hydrofobowe, plamo i olejoodporne. Zastosowanie: przemysł petrochemiczny, offshore, energetyka, przemysł chemiczny, personel ratowniczy, transport

SKU: FR60
Opis

Kombinezon ostrzegawczy Bizflame-Multi jest jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie produktów w naszej ofercie. Chroni przed wieloma ryzykami i zagrożeniami jakie mogą powstać na stanowisku pracy. Jest trudnopalny, antyelektrostatyczny, chemoodporny. Odporny na działanie wybranych środków chemicznych oraz na łuk elektryczny. Może być stosowany do prac spawalniczych, również w miejscach o silnie ogarniczonej widoczności. Materiał z wykończeniem fluorowęglowym  posiada właściwości wodo, plamo i olejoodporne. Zastosowanie: przemysł petrochemiczny, energetyka, przemysł chemiczny.

Kombinezon ostrzegawczy Multi-Norm certyfikowany na zgodność z normami:

EN ISO 11612 A1 + A2, B1, C1, E3 & F1

EN ISO 11611 klasa 1 A1 + A2

EN 61482-1-2 - IEC 61482-2

EN 13034 Typ 6

EN ISO 20471 klasa 2

EN 1149-5

Ten bardzo wygodny kombinezon wielofunkcyjny został wyprodukowany z najnowocześniejszej tkaniny o właściwościach odblaskowych i trudnopalnych. Chroni przed płomieniem, ogniem, wybranymi środkami chemicznymi i łukiem elektrycznym. Może być stosowany przez spawaczy. Posiada podwójnie przeszytą taśmę odblaskową, dwustronny mosiężny zamek błyskawiczny, dwie ukryte kieszenie na klatce piersiowej oraz kieszenie boczne, kieszenie biodrowe i kieszeń na linijkę. Dodatkowo jest wyposażony w regulowane kieszenie na nakolanniki. 

Materiał; BIZ FLAME ™ MULTI  (99% bawełna / 1% włókno węglowe) 345g /m2

Kolor / rozmiar: Żółty/Granatowy S-3XL

 

 

Można prać przemysłowo, podwójne przeszycia, taśma ostrzegawcza, trudnopalny.

Informacje dodatkowe
SKU FR60
Dostęp 2-5 dni
Pakowanie W Paczce
Ostrza Kompatybilne Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.