Amber Marine
rzetelna firma Buty robocze Base

Więcej widoków

Kombinezon trudnopalny antyelektrostatyczny, chemoodporny, ostrzegawczy multinorm FR60 Portwest

Bez podatku 585,00 zł Z podatkiem 719,55 zł
2-5 dni


Kombinezon trudnopalny antyelektrostatyczny, chemoodporny ostrzegawczy Multi-Norm. Szeroki zakres ochrony. Odporny na działanie wybranych środków chemicznych oraz na łuk elektryczny. Może być stosowany do prac spawalniczych, również w miejscach o silnie ogarniczonej widoczności. Posiada właściwości hydrofobowe, plamo i olejoodporne. Zastosowanie: przemysł petrochemiczny, offshore, energetyka, przemysł chemiczny, personel ratowniczy, transport

SKU: FR60
Opis

Kombinezon ostrzegawczy Bizflame-Multi jest jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie produktów w naszej ofercie. Chroni przed wieloma ryzykami i zagrożeniami jakie mogą powstać na stanowisku pracy. Jest trudnopalny, antyelektrostatyczny, chemoodporny. Odporny na działanie wybranych środków chemicznych oraz na łuk elektryczny. Może być stosowany do prac spawalniczych, również w miejscach o silnie ogarniczonej widoczności. Materiał z wykończeniem fluorowęglowym  posiada właściwości wodo, plamo i olejoodporne. Zastosowanie: przemysł petrochemiczny, energetyka, przemysł chemiczny.

Kombinezon ostrzegawczy Multi-Norm certyfikowany na zgodność z normami:

EN ISO 11612 A1 + A2, B1, C1, E3 & F1

EN ISO 11611 klasa 1 A1 + A2

EN 61482-1-2 - IEC 61482-2

EN 13034 Typ 6

EN ISO 20471 klasa 2

EN 1149-5

Ten bardzo wygodny kombinezon wielofunkcyjny został wyprodukowany z najnowocześniejszej tkaniny o właściwościach odblaskowych i trudnopalnych. Chroni przed płomieniem, ogniem, wybranymi środkami chemicznymi i łukiem elektrycznym. Może być stosowany przez spawaczy. Posiada podwójnie przeszytą taśmę odblaskową, dwustronny mosiężny zamek błyskawiczny, dwie ukryte kieszenie na klatce piersiowej oraz kieszenie boczne, kieszenie biodrowe i kieszeń na linijkę. Dodatkowo jest wyposażony w regulowane kieszenie na nakolanniki. 

Materiał; BIZ FLAME ™ MULTI  (99% bawełna / 1% włókno węglowe) 345g /m2

Kolor / rozmiar: Żółty/Granatowy S-3XL

 

 

Można prać przemysłowo, podwójne przeszycia, taśma ostrzegawcza, trudnopalny.

Informacje dodatkowe
SKU FR60
Dostęp 2-5 dni
Pakowanie W Paczce
Ostrza Kompatybilne Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.