Amber Marine
rzetelna firma Buty robocze Base

Kombinezony robocze

Ustaw kierunek malejący

1-30 z 84

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ustaw kierunek malejący

1-30 z 84

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Profesjonalne kombinezony robocze od Amber Marine to doskonała odzież ochronna i robocza na wielu stanowiskach pracy. W wyjątkowo bogatej ofercie znajdziesz modele na każdą porę roku oraz dostosowane do pracy w różnych branżach. Proponujemy kombinezony bawełniane, wodoodporne, zimowe i antyelektrostatyczne. W Amber Marine znajdziesz profesjonalne kombinezony robocze dostępne w wersji jednoczęściowej bądź dwuczęściowej, podzielone na poszczególne kategorie. Dostępne są w nich: modele zimowe, wodoodporne, olejoodporne, ostrzegawcze i bawełniane dla profesjonalistów. Proponowane przez nas kombinezony robocze to idealne ubrania dla spawaczy monterów, mechaników, marynarzy i rybaków. Mogą z nich korzystać drogowcy, malarze, elektrycy i wielu innych profesjonalistów. Udostępniamy także specjalne kombinezony, które są trudnopalne oraz antyelektrostatyczne. Na zamówienie szyjemy odzież firmową, opierając się na unikalnych projektach

Chcecie Państwo kupić te ubrania w większej ilości? A może zastanawiacie się nad wyposażeniem całego przedsiębiorstwa w proponowane przez nas modele? Zachęcamy do zgłoszenia się bezpośrednio do naszego specjalisty. Przygotuje dla Państwa najkorzystniejszą propozycję i odpowiednie rabaty.   

* Ceny produktów dotyczą zakupu pojedynczych egzemplarzy, przy zakupie większej ilości gwarantujemy odpowiednie rabaty oraz ekspresową dostawę.