Amber Marine
Fristads workwear Helly Hansen workwear Portwest workwear Caterpillar workwear FE Engel workwear Dickies workwear
rzetelna firma buty caterpillar

Odzież robocza i ochronna

Ustaw kierunek malejący

1-30 z 766

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący

1-30 z 766

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Firma Amber Marine z Gdyni zapewnia najwyższą jakość usług i produktów. Nasza odzież robocza i ochronna jest wyprodukowana przez największych producentów na świecie. Są to firmy znane i cenione przez naszych Klientów za wysoką jakość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W skład asortymentu wchodzą produkty przeznaczone dla różnych branż – budowlanej, przemysłowej czy medycznej. Oferowana odzież robocza i ochronna to szeroki wybór kombinezonów, kurtek, butów, spodni roboczych oraz specjalistyczne ubrania antyelektrostatyczne czy gastronomiczne, w tym bluzy kucharskie, zapaski i wiele innych.

Odzież robocza i ochronna na indywidualne zamówienie

Oprócz gotowych produktów realizujemy również indywidualne zamówienia, dobierając dla Państwa ubrania robocze wysokiej jakości – zarówno pod względem wygody i bezpieczeństwa, jak również estetyki wykonania. W skład oferty wchodzą również odpowiednio wyselekcjonowane artykuły BHP.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem i wyboru ubrań. Nasza odzież robocza i ochronna jest idealnym rozwiązaniem dla pracodawców oraz pracowników, którzy cenią sobie komfort oraz bezpieczeństwo przy wykonywaniu wielu czynności zawodowych. Powstała przy wykorzystaniu materiałów o wysokiej odporności. Dzięki jest nie tylko wytrzymała, ale również skutecznie chroni pracownika podczas wykonywania codziennych prac.