Odzież Robocza i Ochronna

Odzież Robocza i Ochronna

 

Firma Amber Marine z Gdyni to gwarancja jakości usług i produktów. Nasza odzież robocza i ochronna wyprodukowana jest przez największych producentów na świecie, znanych i cenionych przez naszych klientów, za jakość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W skład naszego asortymentu wchodzą produkty przeznaczone dla różnych branż – budowlanej, przemysłowej czy medycznej. Oferowana odzież robocza i ochronna to szeroki wybór kombinezonów, kurtek, butów, spodni roboczych oraz specjalistyczne ubrania antyelektrostatyczne czy gastronomiczne, w tym bluzy kucharskie, zapaski i wiele innych.

Oprócz gotowych produktów realizujemy również indywidualne zamówienia, dobierając dla Państwa ubrania robocze wysokiej jakości – zarówno pod względem wygody i bezpieczeństwa, jak również estetyki wykonania. W skład naszej oferty wchodzą również odpowiednio wyselekcjonowane artykuły BHP.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem i wyboru ubrań, które staną się idealnym rozwiązaniem dla pracodawców oraz pracowników ceniących sobie komfort w pracy oraz zachowanie bezpieczeństwa przy wykonywaniu wielu czynności zawodowych. Proponowana przez nas odzież powstała przy wykorzystaniu materiałów o sporej odporności, co zapewnia nie tylko ich wytrzymałość, ale również ochronę pracownika podczas wykonywania codziennych prac.

Ustaw kierunek malejący

1-30 z 560

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący

1-30 z 560

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5