Amber Marine
rzetelna firma Buty robocze Base

Odzież gastronomiczna, bluzy kucharskie

Ustaw kierunek malejący

1-30 z 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek malejący

1-30 z 33

Strona:
  1. 1
  2. 2

 


Tylko w naszym asortymencie znajduje się tak praktyczna w zastosowaniu oraz przydatna odzież gastronomiczna. Oferta obejmuje: bluzy kucharskie, spodnie, zapaski oraz obuwie.

Tego typu ubrania, czyli spodnie i bluzy kucharskie, wykorzystywane są w każdym miejscu, w którym dany pracownik ma kontakt z żywnością. Dlatego tak ważne jest, aby każdy element stroju spełniał wymogi BHP. Nasza odzież gastronomiczna jest zarówno oryginalna, jak i praktyczna. Nie utrudnia ruchów pracownikom oraz nie ogranicza jego sprawności – dlatego właśnie cieszy się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Nasza propozycja jest połączeniem szerokiej gamy kolorów i wzorów, które zostały dopasowane do specjalności zakładu.

Oferujemy odzież gastronomiczną znanych i cenionych w Europie producentów szwedzkich, włoskich i angielskich, których bluzy kucharskie czy inne części ubrań stanowią doskonały wybór dla każdego profesjonalisty. Dla Klientów, decydujących się na większe zakupy przewidzieliśmy stosowne rabaty – sprawdź i przekonaj się sam!

Klienci, którzy poszukują profesjonalnej odzieży gastronomicznej, będą zadowoleni z naszej oferty. Dysponujemy ubraniami, które sprawdzają się w warunkach wymagających sporego zaangażowania ze strony pracownika. Podczas gotowania i przyrządzania posiłków nieodzownym elementem będą spodnie oraz bluzy kucharskie, a także koszule, fartuchy i inne niezbędne części garderoby stworzone specjalnie dla pracowników.

* Ceny odzież gastronomicznej, w tym spodni, koszul, fartuchów oraz bluz kucharskich, dotyczą zakupu pojedynczych egzemplarzy. Przy zakupie większej ilości gwarantujemy odpowiednie rabaty.

Wskazówka!

Aby zamówić wybrany produkt wystarczy w rubryce "Zamów lub zapytaj o produkt" podać rozmiar i jeżeli jest taka opcja kolor danego produktu, następnie wpisać proszę dokładne dane do faktury i adres do wysyłki oraz telefon i adres e-mail do kontaktu.