Amber Marine
rzetelna firma Buty robocze Base

 

Amber Marine

tel 58 679 15 39 tel 503 367 577 biuro@ambermarine.pl

 

Nasz strój zdobi człowieka. I pracuje razem z nim.

Wizerunek pracownika to wizytówka każdej firmy. Schludny wygląd, estetyczne wykonanie służbowego uniformu, z zachowaniem wszelkich norm jakości i bezpieczeństwa, to często podstawa biznesowego sukcesu. Amber Marine proponuje Państwu profesjonalną odzież roboczą, która spełni powyższe oczekiwania.Specjalizujemy się w komfortowych strojach dla osób pracujących się w branżach - gastronomicznej, medycznej, budowlanej, przemysłowej i wielu innych. Od wielu lat zaopatrujemy naszych Klientów w każdy rodzaj odzieży roboczej i ochronnej. Świadczymy swoje usługi głównie w Trójmieście i na całym Pomorzu, możemy jednak dostarczyć zamówioną odzież w dowolne miejsce w kraju i zagranicę. Oferta Amber Marine obejmuje: spodnie, kombinezony, polary, koszulki polo, obuwie, rękawice ochronne, kurtki, ubrania antyelektrostatyczne. Oferowane przez nas produkty pochodzą od wielu znanych i cenionych w Europie producentów, których wyroby podbiły również Polskę.

Celem Amber Marine jest zadowolenie każdego Klienta, który zdecyduje się skorzystać z naszej pomocy. Chcemy, aby – myśląc o odzieży roboczej - zawsze wracał do nas ze świadomością jakości sprzedawanych przez nas produktów oraz profesjonalnej i kompleksowej obsługi oferowanej przez naszych ekspertów.

Wszystkie nasze ubrania mogą być wykonane według indywidualnego projektu, który zostanie zaakceptowany przez Klienta. Dzięki tej propozycji każde miejsce pracy i każdy pracownik mogą wyróżniać się oryginalnym wystrojem podkreślającym charakter reprezentowanej firmy. Jednocześnie stroje robocze oferowane przez Amber Marine zawsze zapewnią pracownikom komfort, estetykę oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanych czynności.

Pozwólcie, że Was ubierzemy. ZapraszamyProponowana przez nas odzież BHP ma certyfikaty zgodnie ze standardem jakości ISO 9001, a większość modeli została również wyposażona w certyfikat oeko-tex standard. Nasze ubrania ochronne BHP spełniają wymogi Unii Europejskiej:

EN ISO 20471 - dla ubrań odblaskowych;

EN 1149 - dla ubrań antyelektrostatycznych

EN ISO 11611 - dla ubrań trudnopalnych, dla spawaczy

EN ISO 11612 - dla ubrań trudnopalnych,

EN 13034 - dla ubrań ochronnych kwaso- i chemoochronnych

 

Zapraszamy do współpracy!

 

tel 58 679 15 39

tel 503 367 577

biuro@ambermarine.pl