Amber Marine
rzetelna firma Buty robocze Base

Więcej widoków

Spodnie robocze monterskie z kieszeniami kaburowymi WX3 z elastycznym materiałem Stretch Portwest T702

Bez podatku 173,00 zł Z podatkiem 212,79 zł
2-5 dni
Spodnie robocze monterskie z kieszeniami kaburowymi Portwest z elastycznym materiałem Stretch.
SKU: T702
Opis

Spodnie robocze monterskie z kieszeniami kaburowymi Portwest z elastycznym materiałem Stretch. Nowoczesne spodnie robocze z kieszeniami kaburowymi zapewniającymi dużo miejsca na przechowywanie rzeczy oraz bezpieczeństwo. Wykonane z trwałej tkaniny canvas poliestrowo-bawełnianej z potrójnym przeszyciem. Spodnie posiadają wiele praktycznych funkcji, takich jak podwójne kieszenie na nakolanniki, podwyższony stan pasa z tyłu oraz możliwość wydłużenia nogawki dla wysokich osób. Innowacyjne panele ze stretchu w kluczowych dla ruchu miejscach, zapewniają wyjątkowy komfort i elastyczność. Współczesny bardzo ergonomiczny design. Trwałe, ale miękkie płótno poliestrowo-bawełniane oferujące wyjątkowy komfort użytkowania. Elastyczne panele w kluczowych miejscach podwyższają komfort użytkowania i swobodę ruchów. Kieszenie kaburowe na narzędzia. Podwyższony pas z tyłu oferuje dodatkową ochronę. Regulowana długość nogawki dla osób o różnym wzroście. Te spodnie oferujemy z parą nakolanników w cenie. Dwie dwuwarstwowe kieszenie na nakolanniki umożliwiające ich wkładanie na 2 sposoby. Potrójne przeszycia umożliwiające długi okres użytkowania. 12 obszernych kieszeni.

Materiał wierzchni : 65% Poliester, 35% Bawełna Canvas wykończenie Peach 280g/m2

Kolor: niebieski, szary

Informacje dodatkowe
SKU T702
Dostęp 2-5 dni
Pakowanie W Paczce
Ostrza Kompatybilne Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.