Amber Marine
rzetelna firma Buty robocze Base

Spodnie robocze

Ustaw kierunek malejący

1-30 z 246

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący

1-30 z 246

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

W asortymencie, jaki przygotowała nasza firma, znajdą Państwo solidne i komfortowe spodnie robocze. Poszczególne modele są wykonane według specjalnych wzorów, spełniających wymogi Unii Europejskiej oraz BHP. W ofercie mamy odzież ocieplaną, wodoodporną i plamoodporną, a także spodnie robocze dostępne w różnorodnych kolorach i bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy z produktów powstał z największą starannością z wytrzymałych tworzyw i tkanin technicznych. Dzięki temu umożliwia pracę w trudnych warunkach, jakie panują w magazynie lub na budowie. Przy hurtowym zakupie naszych produktów oferujemy specjalne rabaty i korzystne obniżki. Spełnią one Państwa oczekiwania oraz pozwolą na zakup wszelkich niezbędnych elementów odzieży. 

Odzież gotowa i na zamówienie

Nasza firma sprzedaje nie tylko gotowe produkty. Wykonujemy także spodnie robocze, bluzy robocze oraz inne ubrania na specjalne zamówienie Klienta. Możliwe jest zamówienie oznaczeń takich jak odblaski. Są one niezwykle praktyczne szczególnie podczas pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Nasz wykwalifikowany personel i odporne na uszkodzenia materiały są gwarancją najwyższej jakości proponowanych przez nas usług. Dzięki wsparciu profesjonalistów sprawiamy, że oferowane spodnie robocze są nie tylko solidne, ale także bardzo wygodne. Sprawdzą się w wielu branżach, w których liczą się komfort oraz bezpieczeństwo pracownika. Zachęcamy do współpracy firmy z branży budowlanej, chemicznej oraz technicznej. 

* Ceny produktów dotyczą zakupu pojedynczych egzemplarzy, przy zakupie większej ilości gwarantujemy odpowiednie rabaty oraz ekspresową realizację zamówienia.

Tylko spodnie Fristads Kansas posiadają potrójną rozmiarówkę, dla niskich, standardowych i wysokich